Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nN, gal dar kas atsiras į kompaniją. Ar tu atsiuntimą tiesiai dareisi, ar per kokį ten Pirk Anglijoje ar pan?

pas mus nera unifirmos, tai ir dzinsai tinka, bet koncertines kelnes jau trumpos, tai kaip tik apie Georges galvojau


Atsakyti

Dėkui. Bet tai 15 svarų siuntimas.... Ligvita - kooperuojamės? Gal dar kas? Lace - tu nieko nepirksi mokinukei? :). O tai aš išsigandau, kad neliks kelnių dydžio. Vis tik nerealios kainos... Tarp kitko, pernai ir apatinių pripirkau, ir kuprines tokia nebrangias, atrodė labai jau lengvos, paprastos, bet idealiai atlaikė visus metus ir kitus dar nešios tas pačias. Visokie ten polo marškinukai tobuli, aš ir treningus pernai supirkau. Baisiausiai buvau laiminga, kad išvengiau LT parduotuvių lankymo ir baisėjimosi kainomis.

Jo, imi gi truputį ant išaugio ir tiek. Gi nepirksi rugsėjo pradžioj :). Dar per metus gi paaugs. Žodžiu, mano dešimtmečiui 13-14 metų rūbus reikia pirkt. Mergička irgi ėmus labiau augt. Įdomu, ar dičkis iki 2 m priaugs, ar sustos pakeliui. Net reikia visus išsimatuot :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 21 birželio 2017 - 12:57

O, maniskiui ir kelniu reik - prisijungciau  :blush-anim-cl: 

Myto norec, bet dar ne sitam penkmety... su mazaja ne taip idomu kazkur "pasisedet" :D daugiau lakstymo is paskos.. 

Atsakyti

Man rodos 10svarų :hm: ~12€.

Mano kūdena, per vasarą paauga, o broliuks runculiuks - tik į plotį :hihihi:

Atsakyti

Jeigu virš 100 svarų perki, tai 10. Be jeigu mažiau, tai 15 arba 12,50. Šiemet tiek daug man nebereikės, manau, nebent susigundysiu.

Atsakyti

Mum irgi reikia uniformos, bet tik švarko, 1 vnt, kažin ar apsimoka siųsti iš kažkur, norėtųsi ir pasimatuot prieš perkant  :) Galvos skausmas iš tikrųjų, neįsivaizduoju, kur juos parduoda, pirmąjį tai siuvom siuvykloj, bet likau nusivylus ir kaina, ir kokybe, ir dydžiu  :)​ 

Atsakyti

Mum irgi reikia uniformos, bet tik švarko, 1 vnt, kažin ar apsimoka siųsti iš kažkur, norėtųsi ir pasimatuot prieš perkant  :) Galvos skausmas iš tikrųjų, neįsivaizduoju, kur juos parduoda, pirmąjį tai siuvom siuvykloj, bet likau nusivylus ir kaina, ir kokybe, ir dydžiu  :)​ 

Urme būna :mirksiukas:

Atsakyti

Mum irgi reikia uniformos, bet tik švarko, 1 vnt, kažin ar apsimoka siųsti iš kažkur, norėtųsi ir pasimatuot prieš perkant  :) Galvos skausmas iš tikrųjų, neįsivaizduoju, kur juos parduoda, pirmąjį tai siuvom siuvykloj, bet likau nusivylus ir kaina, ir kokybe, ir dydžiu  :)​ 

o audinio kodo nėra pas jus? nes pas mus ir languotumui ir spalvai kodai yra.tai nebent pirkt audinį ir nešt kažkur siūt už kosminę kainą,arba pasinaudot mokyklos rekomenduojamos siuvyklos paslaugom.

Atsakyti

Dėkui. Bet tai 15 svarų siuntimas.... Ligvita - kooperuojamės? Gal dar kas? Lace - tu nieko nepirksi mokinukei? :). O tai aš išsigandau, kad neliks kelnių dydžio. Vis tik nerealios kainos... Tarp kitko, pernai ir apatinių pripirkau, ir kuprines tokia nebrangias, atrodė labai jau lengvos, paprastos, bet idealiai atlaikė visus metus ir kitus dar nešios tas pačias. Visokie ten polo marškinukai tobuli, aš ir treningus pernai supirkau. Baisiausiai buvau laiminga, kad išvengiau LT parduotuvių lankymo ir baisėjimosi kainomis.

Jo, imi gi truputį ant išaugio ir tiek. Gi nepirksi rugsėjo pradžioj :). Dar per metus gi paaugs. Žodžiu, mano dešimtmečiui 13-14 metų rūbus reikia pirkt. Mergička irgi ėmus labiau augt. Įdomu, ar dičkis iki 2 m priaugs, ar sustos pakeliui. Net reikia visus išsimatuot :).

Koperuojames, reik paziuret gal per pirkAnglijoje pigiau siuntimas


Atsakyti

o kas per dydis

Slim Fit ?
Atsakyti

Tu pasitikrink PIrk Anglijoj, jeigu gali, aš nesu per juos pirkus. Retai perku iš užusienio pati viena, nebent iš Ali.

Slim fit - lieknam. Kad nekabotų kaip maišas. Plus fit - apkūnesniam. Pernai pirkau slim leg - pasiaurintos klešnės, labai patiko stiliukas vaikinuko. Bet šiemet jau toks solidesnis, visai nekūdas patapo, tai pirksiu regular. dar mergos maudymukų užsimanė, žodžiu, išaugs mano užsakymas :).

Atsakyti

Urme būna :mirksiukas:

Bandysiu ieškot  :) 

o audinio kodo nėra pas jus? nes pas mus ir languotumui ir spalvai kodai yra.tai nebent pirkt audinį ir nešt kažkur siūt už kosminę kainą,arba pasinaudot mokyklos rekomenduojamos siuvyklos paslaugom.

Man rodos, kažkokių griežtų reikalavimų nėra, atspalvis tikrai gali skirtis. Iš esmės reikia tiesiog tamsaus švarko. Tai galvoju gal pigiau būtų nusipirkt gatavą, nei siūtis  :hmm:  Pirmąjį siuvom kaip tik per mokyklos rekomenduotą siuvyklą, tai ir sakau, nelikau patenkinta, nes kaina, jei gerai pamenu, 64 eur  :oh: , medžiaga prasta, o ir ant išaugimo paliko minimaliai... 

Atsakyti