Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas :mirksiukas:

 

Kažkoks pasyvumas apėmęs :huh2:

 

Senokai laukia užbaigimo :rolleyes:

Priedas  008.JPG   230,89KB   0 Parsiųsta kartų

Man labai gražus kiauraraštis :rolleyes: gaila, kad spalva "mazgotinė" :B bet siūlas mielas, tai apsimesiu, jog gražu :lol:

Atsakyti

Sveikos, jau kokie triuksmingi tie vaikai, nesvarbu kieno butu :D Siaucia nuo pat ryto zyliukai musu medy, kacas pasisiauses stebi :D Bet jau triuksmas nenusakomas

Atsakyti

Katuk aciu, gerai ir sitas, reiks pameginukint :)

o zalia tai ta su geltonu pamusalu? grazi gi irgi labaj

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 21 birželio 2017 - 12:16

Ristina, kas čia do daikts? Mašina mezgei? :) 

Atsakyti

Sveikos,

vakar taip pasisekė - nupirkau savo ketvirtokams uniformas mokykloje už 25 eur, nei kur užsakinėt, nei atsiiminėt, nei daug mokėt. Labiausiai dėl laiko sutaupymo džiaugiuosi. Kas be ko, ir pinigai kiti. Ypač netikėjau, kad dičkiui berniukui rasiu švarkelį. Kabėjo toks vienintelis dar ant išaugio tinkamas ir kaip naujas. Kelnes tai iš Asda Georges reiks užsakinėt. Jeigu kuri planuosit užsakymą - prisijungčiau, pernai tai dukterėčia Anglijoj buvo, parvežė, keli eurai ir tobulos kelnės visiems metams, smagu, kad formą galima pasirinkti ir labai gerai nešiojasi.

Vakar rankovę viena iki pažasties primezgiau ir kitą pradėjau, taip smagiai visgi mezgasi. Neaišku, kaip seksis sujungti į reglaną kiauraraštį, niekada nesu bandžiusi, bet gal kaip nors...

Ak,tie šetlando raštai man vis dar širdį kirbina. Nors nieks nepasakytų, kad tai restariška :).

Atsakyti

Katuk aciu, gerai ir sitas, reiks pameginukint :)

o zalia tai ta su geltonu pamusalu? grazi gi irgi labaj

taip ta.

o mėlyna gali būti kada kažkas pagal Osinką. nu nepamenu net :D

Atsakyti

Sveikos,

vakar taip pasisekė - nupirkau savo ketvirtokams uniformas mokykloje už 25 eur, nei kur užsakinėt, nei atsiiminėt, nei daug mokėt. Labiausiai dėl laiko sutaupymo džiaugiuosi. Kas be ko, ir pinigai kiti. Ypač netikėjau, kad dičkiui berniukui rasiu švarkelį. Kabėjo toks vienintelis dar ant išaugio tinkamas ir kaip naujas. Kelnes tai iš Asda Georges reiks užsakinėt. Jeigu kuri planuosit užsakymą - prisijungčiau, pernai tai dukterėčia Anglijoj buvo, parvežė, keli eurai ir tobulos kelnės visiems metams, smagu, kad formą galima pasirinkti ir labai gerai nešiojasi.

Vakar rankovę viena iki pažasties primezgiau ir kitą pradėjau, taip smagiai visgi mezgasi. Neaišku, kaip seksis sujungti į reglaną kiauraraštį, niekada nesu bandžiusi, bet gal kaip nors...

Ak,tie šetlando raštai man vis dar širdį kirbina. Nors nieks nepasakytų, kad tai restariška :).

praėjusią savaitę savo mokyklinukams užsisakinėjau iš George.paskubėk,nes labai dydžiai tirpsta...

Atsakyti

nN, gal dar kas atsiras į kompaniją. Ar tu atsiuntimą tiesiai dareisi, ar per kokį ten Pirk Anglijoje ar pan?

Atsakyti

nN, gal dar kas atsiras į kompaniją. Ar tu atsiuntimą tiesiai dareisi, ar per kokį ten Pirk Anglijoje ar pan?

tiesiai

Atsakyti

Ristina, kas čia do daikts? Mašina mezgei? :)

Mašina :) ratuks.

Uniformų ir man reik. Bet vis neprisiruošiu "užpirkt".

Atsakyti

a jums per vasarą vaikai nepaauga :hmm:  maniškės tai "mėgdavo" tystelt ypač šiltuoju laiku. gerai kad unifomų ne itin reikėjo. ... tik sarafanai vienu metu trumpėjo trumpėjo :D

Atsakyti

a jums per vasarą vaikai nepaauga :hmm:  maniškės tai "mėgdavo" tystelt ypač šiltuoju laiku. gerai kad unifomų ne itin reikėjo. ... tik sarafanai vienu metu trumpėjo trumpėjo :D

aš didesnius užsisakiau Nojui rūbus-kelnes ir marškinius.o Luknė jau turi uniforminį sarafaną,prie jo čiut didesnį megztuką užsakiau.manau,kad nepaaugs jau tiek,kad kaip su skolytais atrodytų.Kol kas maniškių kojos labai auga :D

Atsakyti