Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

na man prie jūros važiuojant pirmiausia merino vilnos  lašinys į lagaminą būna pakuojamas,nes neįsivaizduoju,kaip išgyvenčiau be storo megztuko...

Atsakyti

Liniuka, vakar galvojau, kad grįždami namo užsuksim. Tai kur tau, maniškis tiek susivėlino su savo meistravimais, kad baisu, labai norėjau namo prieš darbo dieną išsimaudyt ir pan. Ir tai grįžom po 23 val... tai dabar į sodą nebent savaitgaliui, penktadienį gal. O tu gal kur išvažiuosi? nes jeigu mieste būtum kurią dieną ne savo rajone, o arčiau, tai gal kur privažiuočiau, jeigu mašinoj vežiojiesi. Visada smagu iš naujų siūlų ką pradėt :).

Sudėtinga man su buvimu kur nors arčiau. Nebent rytoj apie kokią 17.30 kur nors  aplink akropolį galėčiau pasipainiot. 19 val einu pas dantistą, tai iki to laiko kur nors būsiu.

Atsakyti

Labas,

Restar, gražiai megztelėjai, labai tau tinka. :4u:​ 

Olaiva, vėl pynės :wub: . bet kaip gražiai dera. 

Pavydžiu jums tos meilės mezgimui... Kur manoji išsivilko  :hmm: 

Atsakyti

Labas,

Restar, gražiai megztelėjai, labai tau tinka. :4u:​ 

Olaiva, vėl pynės :wub: . bet kaip gražiai dera. 

Pavydžiu jums tos meilės mezgimui... Kur manoji išsivilko  :hmm:

gal iki manęs atpūtė :D

Atsakyti

gal iki manęs atpūtė :D

Ai, man negaila. Svarbu, kad pas savus  :D​ 

Atsakyti

Labas,

Restar, gražiai megztelėjai, labai tau tinka. :4u:​ 

Olaiva, vėl pynės :wub: . bet kaip gražiai dera. 

Pavydžiu jums tos meilės mezgimui... Kur manoji išsivilko  :hmm:

šį kartą jų bus nedaug,prieky vos vos,bo va  nugaroj tas pynių susiėjimas mane pakerėjo  :wub: 

akiko_04_medium2.jpg

Atsakyti

o aš staiga sugalvojau kad noriu naujos suknelės škotiškais raštais

iš lino

gal net geltono :)

Atsakyti

Olaivos mezginys, spalva  :wub: 

Atsakyti

restar bliuzele tokia   labai jai tinkanti . tokia stirna atrodai :)

olaivos pradzios spalva  labai :)  pritariu, kad pajuryje  butinas siltukas. man tai ir ne tik pajuryje  reik siltalo, kai jau lauke plius 14 patampa.. su kokiu lininiu sustirciau :) GAL :hmm:

pas mane kazkieno nerimo  muza atlekusi :D  mezginys  nebaigtas  , beje medvilninis, laukia eiles.

ir dar noriu nert. reiks ieskot kur ingriduska buvo idejusi  nertu bangeliu . lygtais suknele ji neresi , labai man tada patiko .

i katuku  gyvenimo tema. tai  maniske ka tik mane  isprase is virtuves. nepabaigiau plaut vieno bliudo nuo braskiu, vos spejau kitus indus isplaut,  greit greit kriaukle issluostyt... kad panele galetu   pasildytame akmens bliude pasnaust . cia jau toks jos ritualas. nuo mazu dienu  labai laukia, kol indus isplausiu, ir jai silta vietele uzleisiu :D

Atsakyti

Lusasita mano muzaturbut pas tave pabego, as niriu megzt o ne nert, nors priestai labai vaselio norejau

Mausim i kaima

Kuri laika vazinesim i darba is ten..kazkaip nedrasu viena vaika pas tevus palikt..tai pirmyn atgal turesiu mezgimuj laiko

Susimeciau karamelini lina i tase, beg turbut masinoj nepradesiu naujo mezginio, vistik ten schemas reikia sekt..panersiu pakeliui

Atsakyti

o aš staiga sugalvojau kad noriu naujos suknelės škotiškais raštais

iš lino

gal net geltono :)

 Nu nu ir kas per škotiški raštai?

Kodėl aš nežinau? O gal žinau, tik nežinau,kad taip vadinas :hihihi:

Atsakyti

Labos

Mačiau mačiau stirnelę Restar  :4u: Tikrai labai tinka bliuskutė.

Olaivos spalva  :wub: 

Katinukų nuotykiai  :super: 

Katuk, aš parduočiau tą suknelę... Daug vargo ir neaišku, ar bus gerai. Ir aš lygiai taip pat buvau nusvilus, kai foto ant 190 cm manekenės, o gavus suknelę atrodai kaip melžėja  :scare: Dabar jau visada ir ilgį pasitikrinu.

Aš ir vis rečiau vakarais pamezgu, rašom raides vakarais. Nenoriu, kad pamirštų per vasarą. Beveik visus įvertinimus mano dukriukas gavo A, tik iš kompiuterinio raštingumo yra žemesnių balų (dėl ko aš visai nesigailiu, spės kompą įvaldyt tikrai) :)

Pas mus palynoja šią savaitę, tai vietiniai dejuoja "kaip baisu, lyja ir ryte, ir vakare" (o visą likusią dieną šviečia saulė ir tarp +26 ir +32). Šypsaus į ūsą kaži kaip jie lietingas daugiadienes LT ištvertų :)

Darbe nauja permainų banga ateina (antras pusmetis, finansinių eilučių peržiūra). Dabar jau ant klaustuko vadovybė. Nežinau, ar mano vadovą atleis, ar jo vadovą atleis ir kaip visa mėsmalė man atsilieps. Bus matyt. Vis neapsiprendžiu, keist darbą ar nekeist. Per dažnai aplinkybės pasikeičia, nespėju apsispręst  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaros_lietus: 20 birželio 2017 - 18:29