Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

tai ir sakau, kad dar jei tik aptmepta būt tai pusė velnio, apsimesčiau, kad gražuolė. bet ilgis visai ne mano, nu netinka toks koks yra ir tiek

Atsakyti

Sveikos,

Pavydu jūsų susitikimo, norėčiau susimatyti  :geda: 

Restar bliuzelė labai tinka  :super: 

Atsakyti
 

Sveikos,

 

lietus parvijo is balkono, smagiai mezgesi ten siandien, puse dienos su Mantu stebejom zyliu jauniklius, kurie musu medyje tusinosi, jau reksniai kokie, skraidzioja nuo sakos ant sakos, o mama kirminus nesa :D

 

 

O kacas skara dziovina, liepe seimininke ant skaros negulet, tai ir neguliu...  vadinasi, Pakeite poza tai dabar ir uodega susirinko :D

 

35256799312_98806d0c4e_z.jpg

 

 

Atsakyti

Na, ar aš kada maiviausi :). Visi komplimentai vyro nufotkinimui, matyt. O šiaip tai, žinoma, lyginu save su savim ir tuo, kaip noriu atrodyti. Paskutinį kartą, kai dejavau ir dar veikė svarstyklės jau buvo beveik 90 kg... Tai mano pirmo nėštumo pabaigos svoris, t.y. +17.  Ir kai netelpu į pernai gerus sijonus, tai ką aš žinau... Bet jau po palaidos poilsio savaitės, kai miegojau, valgiau ir dariau ką tik noriu ir kiek noriu, grįšiu į normalesnį režimą su mankšta, bus geriau. Mano katinas vis lenda man po pilvu ir reikalauja dėmesio, kai darau pratimą katinas :).

Liniuka, vakar galvojau, kad grįždami namo užsuksim. Tai kur tau, maniškis tiek susivėlino su savo meistravimais, kad baisu, labai norėjau namo prieš darbo dieną išsimaudyt ir pan. Ir tai grįžom po 23 val... tai dabar į sodą nebent savaitgaliui, penktadienį gal. O tu gal kur išvažiuosi? nes jeigu mieste būtum kurią dieną ne savo rajone, o arčiau, tai gal kur privažiuočiau, jeigu mašinoj vežiojiesi. Visada smagu iš naujų siūlų ką pradėt :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 20 birželio 2017 - 13:56

Sveikos,

Nu kicius Ligvitos - superinis! Maniškis irgi būtinai turi nugulti, jei ką nors pasidedu. Pavyzdžiui, ant išlygintos švarios patalynės, juodos suknelės, striukės, rankšluosčio etc..rrr... O paskutinis įvykis - susidėjau į pagalvės užvalkalą irisinę melisą džiovinimui ir užkėliau ant spintos. Tai ką jūs manot, atsitiktinai tik pakeliu akis - guli mažytis. Ir matyt dažnai pagulinėdavo, nes melisa neišdžiūvo, turėjau išmesti.

Apie suknias nieko pasakyti negaliu. Pati šiuo momentu nieko aptempto negaliu vilkėti. Vaizdelis labai nedžiuginantis..

Qqte, fainas tavo ryžikas. Kodėl čia neįdedi? Ar aš pražiopsojau?.. Labai jaukiai atrodo patiestas.

Restar bliuskė labai dailiai numegzta ir tinka.

Vakar galvojau pabaigsiu dar vieną projektėlį, kepuraitę. Bet, kadangi dukra morališkai "išaugo" raštuotą kepurę ir pareiškė, jog tikrai nenešios, paėmiau ir išardžiau be gailesčio. 

Atsakyti

kaip smagu,kai namie katinukai šėlsta :wub: na sutiksiu aš saviškį,tai bus pokalbis...rimtas :D

Nojus įkalbėjo iš šios spalvos man megzt,sakė,kad laaaaabai tinka man spalva.na tai ir mezgu,kad jau taip atkakliai įkalbinėja vaikas :D bus kai kas gražaus :wub: 

DSC_5532_medium2.JPG

DSC_5523_medium2.JPG

DSC_5522_medium2.JPG

DSC_5530_medium2.JPG

Atsakyti

Olaiva, nevasariškai atrodo :D nepaisant paukštukų

Atsakyti

Olaiva, nevasariškai atrodo :D nepaisant paukštukų

o man kaip tik toookia gaivi spalva <3 mėtinė su žalsvu,melanžas  :wub:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 20 birželio 2017 - 14:55

:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 20 birželio 2017 - 14:54

Olaiva spalva tai vasariška ale siūlas su pūkeliu tai nilabai :D

Egloške nu kažkaip nebe lygis gal patiestą dėt, misliju ankūninį vaizdelį pasirodyt kada,..gal :D kai atšals

Atsakyti

Kažkaip pasigedau Niumos :unsure: Ir FB paskutinė jos žinutė prieš mėnesį rašyta... :hmm: Tikiuosi, kad viskas jai gerai ir tiesiog neturi laiko pas mus užsukti...

Atsakyti

nu įdėsiu nuorodą bent nes bala žino dar kada pranešiosiu

http://www.ravelry.c...as-su-anpeciais

Atsakyti