Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Lauksiu atsiliepimų  :)​ 

būtinai ;)

Atsakyti

Labas

RRR nervina, atsinaujino operacinė sistema ir nebeleidžia rašyt SM normaliai, tenka per kitą naršyklę atsidarinėti, o dvi naršyklės stabdo kompą man atidarytos...

katuk o labai tau tas ilgis baisiai žiūrisi?

(ant manekenės tai baisuma man ta suknelė, bet įtariu čia manekenės "nuopelnas" ant tavęs turbūt gražiau)

vakar nepamezgiau...noriu megzt kažką kitką, nu nes nert gal smagu bet nežinau ar man reikia

noriu megzt megztinius iš medvilnės..pageidautina tokių spalvų kaip Dontstop naujieji siūlai

ar kokių Cotton merino...nu turbūt pradėsiu aš tą ripsinį reikalą,,,

Atsakyti

qqte, man netgi ne tik ilgis, spėju, kad ir ji visa keistokai žiūrisi. gal kiek per minkšta, dėl to išsiryškina visi mano kūno nelygumai. būčiau pasportavus kokia nors, tai geriau atrodytų. nu arba būtų dydžiu didesnė, ne taip aptemptų.

ji šiaip yra M, bet ėmiau dar panašią palaidinę, galima sakyt tokio pačio materiolo, ji irgi M, ir netgi lyg ir didoka, taip kad....

Atsakyti

Sveikos, gailiuosi, kad vakar nebuvau, nors... ką jau padarysi. Už galimybę pabūt sode dūšią parduočiau :). Netgi atsiprašiau nemylimo mezginio ir smagiai rankovę variau. Aišku, rezultatas neprognozuojamas visai, nes siūlas - merinas, o raštas - kaip armonika. Jeigu liks spyruokliuojantis, tai super, būtent tai, ko reikia, bet jeigu išsitemps, tai bus šakės...

Lace - abu kartus, kai man buvo Laimas, tai nei karto nebuvau mačius erkės. Pakankamai prisisiurbė, matyt, ir nukrito. Bet gamtoj būta, tai tikimybė didelė.

Katuk, kur čia taip apsipirkai? Grynai mano bliuskės spalvos tavo suknelė. Ir šiandien su ja sėdžiu. Foto poprastės, dėmesio netrokštu, bet faktą pasirodau, kad ir aš kartais mezgu. Receptas estės Anos, improvizacijos (kaklo gylis, raštas, šonų skeltukai - mano), labai man patinka gauti idėją, pamatą nuo ko pradėt, o paskui turėt laisvę daryt, kaip  šauna į galvą. Siūlas - medvilnė (?) iš Anykščių, labai malonus siūlas ir megzti, ir nešioti. Dar liko, reiks net pasvert, kiek čia man suėjo ir kiek liko, bet atrodo, kad nemažai.

20170618_122601_medium2.jpg

 20170618_122556_medium2.jpg

20170617_121835_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 20 birželio 2017 - 10:31

Restar, labai tavišką rūbą nusimezgei :wub: Net pavydu truputį, man kažkaip retokai gaunasi nešiojamą rūbą pagaminti. :oh: Numezgu gražiai, o kas iš to - negaliu nešioti...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 20 birželio 2017 - 10:48

Restar, labai :super:

ir maty tikrai sodas tave gerai veikia, pagražėjus

apsipirkau mangoutlet. kolegė nuolat iš jų siunčiasi, tai prisijungiau. nepasakyčiau, akd labai jau super, bet va, palaidinės po 10 eurukų, kad ir poliesterinės, visai gerai atrodo. spalvų pasipildžiau garderobe.

Atsakyti
Sveikos,

Ar aš mezgu ar nemezgu, bet tą chebrytę labai mėgstu,
Grįžau ir aš besišypsodama namo, toks gerumas būna ant dušios.
Puikiai pasisiėdėjom.
Beveik blondinių stalas buvo, Kerpena tik buvo juoda, na bet turėjo kažkas tas blondes prižiūrėti smile.gif))

Man irgi Laces mezginys Nitei nerealiai su spalva , o ir Katuko klonas irgi wau...
Dar Lace žiauriai gražią pradžią rodė, Lacišką, mandrų siūlų kaži kokių.

Restar gaila kad tavęs nebuvo, bet važiuojant pro Rastinėnus visada jaučiu kad tu ten kažkur:)
Bliuskytė nuostabiai Restartiška smile.gif) wub.gif

Na ką...jau va ir Joninės ateina savaitgalį, greitai laikas bėga....
Atsakyti

Dėkui. Aš stengiuosi nešiojamus nusimegzt :), nes kitaip man labai liūdna, proceso malonumas neatperka rezultato malonumo man niekaip...

Katuk - nejuokink, nesimato per niekur to mano pagražėjimo :). Per laidotuves kažkiek sulysau, bet per sėdėjimo savaitgalį sode sėkmingai atsiauginau. Tik pilvas įtrauktas, keik įmanoma foto :).

Atsakyti

Dėkui. Aš stengiuosi nešiojamus nusimegzt :), nes kitaip man labai liūdna, proceso malonumas neatperka rezultato malonumo man niekaip...

Katuk - nejuokink, nesimato per niekur to mano pagražėjimo :). Per laidotuves kažkiek sulysau, bet per sėdėjimo savaitgalį sode sėkmingai atsiauginau. Tik pilvas įtrauktas, keik įmanoma foto :).

nu tai arba pozavimo kampas geras, arba, dėl ko net neabejojam, teisinga bliuzelė :D

Atsakyti

Aš irgi sakau, kad arba kampas geras, arba Restar iš tiesų labai gera atrodo su savo nauju mezginiu. Jau ravelry apžiūrėjus iš karto pagalvojau - kas čia skundėsi, kad priaugo svorio, tokia lieknutė, dailutė.

:wub:

Atsakyti

Restar, nesimaivyk - tikrai sulieknėjus esi :D  Labai faina bliuskytė :wub: Ir aš tokios noriu. O dėl siūlų, kai kada nors važiuosi namo gal pro mane prasuksi.

Vakar tikrai linsmai ir jaukiai pasisėdėjom :wub:  Turėjom dvi žvaigždes Ingriduską ir nemirtingą padavėją :D 

Atsakyti

Restar ale tikrai pažiūrejau nuotraukas ir prisiminiau kaip vis dėl pūkų padejuoji, žiūriu žiūriu ogi nei vieno pūko nesimato

bliuzelė superinė, labai graži

Katuk nu tai suknelės tokia ir esmė kad aptempta ana, aš kažką tokio stiliaus iš to mėlyno siūlo kur mėginuką atsinešus buvau galvoju.nu ta prasme apgludusią suknelę stulpeliais, čia jei taip skersuos kaip mėginukas skersavo

jei ne tai tada kišenėtą gal

Atsakyti