Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš jau su grobiu, kuriuo galiu pasidžiaugt, nors praktiškai visas tas grobis ne mano, rytoj atiduosiu bendradarbėms. Bet šiandien išsidėliojau, pasigrožėjau, vienų netgi labai norėčiau,tik kad nebemezgu.

Smagiau pasibuvom, smagi padavėja aptarnavo, Ingriduška smagiais pasakojimais linksmino. Ir siūlus visus parsivežiau, nes bijojau, kad autobusuose išmėtysiu iš maišelių :geda:

Terazza mūsų neįsileido, tai teko persikelt į Panoramą.

 

Mačiau, labai gražius dryžius - Laces, kur gal Nitei numezgė ir katuko mezgamus - gyvai tos spalvos dar gražiau atrodo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 19 birželio 2017 - 19:47

labas rytas

kaip gyvenat, kuo gyvenat.

smagiai vakar pasėdėjom

Ingriduska, you are the best :D

pamezgiau tik tiek, kiek kavijnukėj... nu nes visokie ten šiltnamiai agurkai, pietūs vakarienės, rūbai ir t.t. ir panašiai. rezultate vistiek miego trūksta.

ir megzti noriu.

kol nepradėjau dirbti, dar keletas reikalų

gal turit patarimų kokių 70-mečiui dovanoms. šiaip greičiausiai bus vokelis, bet norisi kokios tai smulkmenos priedo, kokio gal raktų pakabuko originalaus ar panašiai. turit gal kokių patarimų ar nuorodų. vyriškiui dovana. kai jam buvo 65, prie vokelio pagaminom marškinėlius su užrašu....

kitas reikalas. biškelį apsipirkau. internetu :D  ko šiaip nemėgstu. nu bet pasidaviau bandos jausmui darbe :D tai va, papirkau 3 bliuskas ir vieną suknę. už 40 eurukų viskas. su bliuskom tai viskas gerai. o su sukne truputuką prašoviau. dar jeigu dėl aptemptumo galėčiau susitaikyt, tai ilgis visai ne mano.

63050391_66.jpg?ts=1458548842204

tai va. šitai manekenkai ji iki kelių, o man per kokį delną žemiau.

turiu mintį du variantus:

1) perleisti kam nors kitam

nu bet man ji vistiek graži, spalva ir panašiai.

2) turiu tokąi mintį, gal kokia siuvėja galėtų man padaryt iš jos sijoną ir bliuską :hmm:  kaži įmanoma gražiai sutvarkyti trikotažą?

Atsakyti

katuk,kostiumėlis neatrodys bobutiškai?

labas rytas,

su vaikais planuojamės,ką įdomaus nuveikti.ryt eisim į Čepulio knygos pristatymą,o poryt į zooparko atidarymą.vyras komandiruotėj,tai mes bimbinėjam :)

šiandien megsiu :wub: vakar nusipirkau juostelės prie būsimo megztuko :wub:​ 

Atsakyti

Trikotažą gražiai gali sutvarkyti, kas turi specialias mašinas trikotažui, manau be problemų. O su paprasta gali gražiai ir nesigauti, dar priklauso nuo trikotažo. Maniškė nors ir turi siūles trikotažui, bet ne bet vis tiek ne visada sklandžiai pavyksta.

Atsakyti

katuk,kostiumėlis neatrodys bobutiškai?

labas rytas,

su vaikais planuojamės,ką įdomaus nuveikti.ryt eisim į Čepulio knygos pristatymą,o poryt į zooparko atidarymą.vyras komandiruotėj,tai mes bimbinėjam :)

šiandien megsiu :wub: vakar nusipirkau juostelės prie būsimo megztuko :wub:​ 

tai galima nešiot atskirai.

bet besistaipant prie veidrodžio man toks atskyrimas geriau atrodė nei kad dabar :rolleyes:

dar kažin ar ne pigiau būt nusipikrt ką nors kita.

beje, suknė šita kainavo 10 eurų :D

Atsakyti

Katuk, o ne paprasciau butu ja tiesiog partrumpinti :hmm: aisku nusikirptu juostos, bet mano akimis ziurint geriausias variantas.

Labas rytas :4u:

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Ingriduskos dėka vakar visą vakarą sau į ūsą šypsojausi  :D smagiai pasibuvom  :wub: 

Mus jau šiandien oficialiai iš ligoninės paleidžia - pasitvirtino Laimo ligos diagnozė  :oh:  Neįtikėtina man, kad galėjom erkės nepastebėti  :unsure:  Bet yra kaip yra - sugersim antibiotikų kursą ir pamiršim...

Atsakyti

Sveikatos ligoniukams :4u:

Atsakyti

Katuk, o ne paprasciau butu ja tiesiog partrumpinti :hmm: aisku nusikirptu juostos, bet mano akimis ziurint geriausias variantas.

Labas rytas :4u:

tai labiausiai tos juostos ir gaila. visas grožis

ai, greičiausiai parduosiu :rolleyes:

Lace, nu erkė galėjo ir nukristi net nepastebėta. Mano šešurui laimo liga išvis pasireiškė po kokio penkmečio, tiksliau net jokios dėmės niekas nematė ir negirdėjo, anei kitų momentinių reiškinių nebuvo.

Atsakyti

Labas rytas  :4u:

Vakar gavau užsakymą iš šilto siūlo:

 

SAM_3919_medium.JPG

 

Hjertegarn Cotton nr 8 dasiperku, pritrūkau, Performance Wooly cotton kiek nuvylė atspalviu realybėje. Ir mėginėliai, mėginėliai  :rolleyes:  Tikrai pirksiu Performance Wool linen, nerealus siūlas pasirodė, o iš norų sąrašiuko išbraukiu Scheepjes Secret garden, nesužavėjo, nemanau, kad vertas tokios kainos  :ax:

 

Vakar pradėjau naują projektą, baisiai knietėjo išbandyti Drops alpaką. Nu kas per nerealus siūlas, meilė nuo pirmos akies  :wub:  :D  Modelis toks: https://www.garnstud...pattern_content

 

SAM_3921_medium.JPG

Atsakyti

kaunietėms:

http://www.zoopark.lt/gyvuneliai/

Atsakyti

Lauksiu atsiliepimų  :)​ 

Atsakyti