Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tai gal taip ir paliekam forumą. Ten lauke sėdėt galima.

Atsakyti

Tai toje Terazzoje? Kelintą valandą?

 

Atėjau šiandien į darbą vasariškai, nusiteikusi +27, kaip žadėjo prognozės, o darbe taip šalta, kad teko net viilnonį megztinį išsitraukt, skara negelbėjo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 19 birželio 2017 - 10:40

ligoniukams ir slaugancioms juos mamytems :4u: :4u: :4u: :4u:

sodas, salotos,   braskes,  nerinys terasoje :wub: :wub: :wub:  fainai kai grazus oras savaitgali :)

saranges fotosesija :wub: :wub:  lietucio raudoni atspalviai   graziai atrodo . :wub:  donstop, nebezinau katra megztini  begirt. kepi viena po kito :)

Atsakyti

Aš būsiu kažkur 17 - 17.15 ;)

Atsakyti

 visai neblogai sirgti pliaže, ane Dontstop :D

:D​ 

Atsakyti

Sveikos :4u:  :4u: 

Ligoniukams sveikatos :4u:

Maniškis  tai kai ko išsigąsta arba kai įspūdžių daug tai naktim lunatikuoja... prasibunda ir verkia, šnekink budink.. vienodai.. kokia 10 min prarėkia ir vėl miega.. pirmais kartais šokas buvo o dabar jau pralauki ir tiek..

KAip norėč kokioj terasoj megztelt :wub:

Braškes žiogai dvikojai nurinko ir suvalgė :D teko man pirktinių eit ieškot :D Skaniausia vasaros "sriuba" kefyras su braškėm trintom :wub:

Atsakyti

Sveikos, Jungiuos sirgaliuojantiems į kompaniją, nors spėju, kad pati prisiveikiau, taip jau yra, kai šešios moteriškės bando viena kitą perrėkti 😕 Užtat savaitgalis toks biški Sex and the City gavosi. Draugė susiorganizavo savo svajonių gimtadienį, su kokteiliais viename žymiausių Hamburgo barų, kurie beje tik dėl kainos priverte išsižioti, o skonis tai ką aš žinau, na bet viską atpirko vaizdai per langus, o paskui klubinomės iki ryto. dabar vėl ilgaaam būsiu soti miesčioniškų pramogų. O jei apie mezgimą, tai giriu Donstop, abu megztukai labai faini, bet persagstomas labiau griebtinas. Lietuti, atsipirko tavo vargas, labai liuks🍓 O ir grupės fotografės, akį labai, labai džiuginat. o mane iš tiko krizė, buvau užsimojusi nusinert jupkę, deja nevykęs sumanymas, viskas ardytina😕


Pridėta:

Atsakyti

Labas

po atostogu sunku isivaziuot i darbus o dar is pat ryto mokymai buvo tai visa tokia nesusikaupus...

ačiū už palaikymą merginos

šianakt naktelė rami, spėju kad provokuoja įsisiautėjimas vakarinis, kai įsižaidžia įsilaksto paskui niekaip nurimt negali nu ir va turim...bent kol kas

MRT atsakymų dar nėra, o pas neurologus iš vis eilės ilgiausios

mokamą taloną gavau 07-10, nemokamų iš vis nėra...jei dar kartą ištiks per tą laiką tai važiuosim į ligoninę ir tiek,

šiandien terazoj žadu būti :)

Atsakyti

teraza ok. pribūsiu. nu maždaug 17.15.

ten lyg ir :hmm: mokamas parkingas ane

Atsakyti

Mokamas. Jei gerai pamenu iki 18 val :hmm: 

Atsakyti

Laba diena,

Atėjau į darbą pailsėt po savaitėlės atostogų :D Buvo intensyvios. Atvažiavo svečias iš už jūrų marių, Lietuvą parodė  :D Tiesa, tik dalį, kažkada žadėjo sugrįžt toliau rodyt :D

Liniukos nuostabios atostogos :wub:  Audžiam mes panašią mintį. Nuo rudens į Prahą labai noriu :) 

Nieko nemezgiau, o ir nelabai noriu :rolleyes: 

Ligoniukai mažieji kad baisiai susiskaitė :unsure:  Būkit visi sveiki, kuo geriausių naujienų :4u: 

Atsakyti

Aš pasitariau ir musprendžiau, kad suditinkam Panoramoj :D 

 čia jei kas ieškos kur :rolleyes:

Atsakyti