Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas Jau po mrt tyrimo Vaikis saunuolis isgulejo ramiai te  ta laika kuri reikejo su baisiais garsais Bet naktj vel priepuoli apturejom, panasu kad be vaistu neisuksim...

 

Lace sveikatos seimynai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 18 birželio 2017 - 12:30

Qqute, man tie jūsų priepuoliai taip baisiai susiskaito  :unsure: sveikatos ir jums  :4u: 

mano sesė vaikystėje kelis priepuolius yra turėjusi. Nežinau ar jai buvo kokia epilepsijos diagnozė patvirtinta  :unsure: bet tie priepuoliai vaikystėje ir liko, išaugo ir išaugo.

Atsakyti

Sveikos :)

smagus savaitgalis jau baiginėjasi :) Labai smagu Ligvitos pasakojimus apie vaikį skaityti. Teisingas jis toks auga :) 

Aš savo berniukais irgi džiaugiuosi :) vis iš šono pažiūriu kai pį paskolintus vaikus :D nes nu jie man tokie jau dideli - ypač dičkis <3

vakar mane pasiekė Lanade palaima... tiksliau mano drakių :) nu ir ką :D paglostė paglostė - ir į biblioteką pasidėjo :) kol kas ne šiuo gyvenimo etapu :) bet gal rudeniop kazka iš tų nerealiai gražių spalvų sukurps :)

Atsakyti

QQ-ut... eina sau... dabar tik suskaičiau... stiprybės tau... ir sveikatos mažiukui...

Atsakyti

Tai jau sianakt kai zinojau kas darosi taip baisu kaip ana karta nebuvo...tiesiog turi pralaukt

Vaikis nieko nejaucia ir nieko neatsimena

Atsikele zvalus kaip agurkas isisiepes visas...

Jo Lace pagal musu diagnoze iki paauglystes turetu isaugt, raidai, mastymui bei asmenybei nepakenkt

Kas man idomu kad pas ji kairej pusej visas lokalizuota, o kaip tik yra gabus tiems dalykams uz kuriuos atsakingas tas pusrutulis, matematika, loginis mastymas, uzsienio kalbos

Gal pas ji del to ten tokios audringos reakcijos kas ten zino

Atsakyti

Sveikos

Nuostabiai vasariškos dienos. Vaikai maudosi ištisai, varles gaudo. Jeigu susirgs -bent žinosiu nuo ko :).Ir aš pagaliau ilsiuosi. Viena bėda - jau penktadienio vakare baigiau savo Tildą, o ant greitųjų tik 2 mezginius įsimečiau, kurie nedžiugina, tai lomkės... Su dideliu džiaugsmu pradėčiau ką nors naujo. O dabar tik bimbinėju..

Qqute - o jums tik neseniai prasidėjo? Brr, baisoka būtų, bet gerai, kad išaugama, to labai linkiu.

Lace - sveikit :4u:​ . Ką ten gražaus pradėjai? Siūlai miksuoti?

Atsakyti

Susidubliavau

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 18 birželio 2017 - 14:58

Lacei uz lazareta, sveikit greiciau :4u:

qqtei su qqtuku :4u:

Atsakyti

Lace - sveikit :4u: . Ką ten gražaus pradėjai? Siūlai miksuoti?

Bandysiu sau švarkelį nusimegzt. Siūlai ne miksuoti - prabangieji Malabrigai  :rolleyes: 

Atsakyti

Restar jo praeita savaite islindo  bet aisku audros galvoj vyko matyt ir anksciaiu..is cia neramus miegas, dantu griezimai nakti, kartais toks kaip inkstimas ir t.t,

Atsakyti

Qqtei  :4u: 

O aš įsabačinau užtrauktuką :yahoo: . Ir dabar man nebaisūs jokie priešo tankai   :D​ 

Atsakyti

Tereza sveikinu  :D 

Rodyk gi savo grozi

Atsakyti