Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos  :4u: 

Su sąlyga, kad savaitgalį tenka leisti namie su Vaiva, sulaukiau tvarkymosi įkvėpimo  :D iššveičiau vonios kriauklę, unitazą, tada ėmiausi virtuvės. Čia irgi išblizginta kriauklė, mikrobangė, tada sugalvojau dar orkaitę išvalyti. Kad jau ėmiausi, tai taip iš esmės, ne kosmetiškai - net dureles išardžiau, visus tris stiklus išploviau.... Blizga dabar kaip nauja  :wub: paskui sugalvojau užuolaidą sutaisyti, buvo nutrūkę keli kabliukai. Pradėjau nuiminėti, pamačiau, kad jau labai laikas būtų ją išskalbti. Bet negi tik dienines skalbsiu, nuėmiau ir naktines...  :oh: paskui jas dar teko išlyginti....  :oh: nusiplūkiau kaip kokia Pelenė  :rolleyes: 


Užtai dabar jau labai palaimingai mezgu, jaučiuosi tikrai nusipelniusi tokio relakso. :wub: 

Atsakyti

Šiemet man vyras nupirko į kiemą supamą suoliuką, tai džiaugiamės abi su Vaiva

 

Priedas  IMG_0817.JPG   249,42KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Mano nauja pradžia :rolleyes:

 

Priedas  IMG_0821.JPG   270,72KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labos

Lace, šaunuolė bitutė. Man labai patinka, kaip namai paskui blizga po tokių šišų  :wub: Supamas suoliukas - gėėėėėris. Aš pas anytą nenulipu nuo jo :)

Ligvita, smagi naktis  :super: Fainą vyruką augini  :super: 

Mes irgi stengiamės vietinius parkus apžiūrėt. Reiks ir kultūrintis labiau pradėt, bet mane vis ilgos eilės atbaido.

Donstop megztukas man per didelis atrodo  :huh2: Nusipirkt kitą veidrodį ;) Turi normalią figūrą ir žemesnis ūgis dažnai privalumų turi ;)

Atsakyti

Donstop megztukas man per didelis atrodo  :huh2: Nusipirkt kitą veidrodį ;) Turi normalią figūrą ir žemesnis ūgis dažnai privalumų turi ;)

Įdomu, kodėl taip, nes jis aptemptas aptemptas, jei užsegtas (užsegto nerodau, netinka man  :blush-anim-cl: ). Jo, aš labai savikritiška, kaip amžina dietininkė ir buvus storulė nieko negaliu su savim padaryti, visur matau lašinius  :laugh: 

Atsakyti

Dontstop tavo paskutiniam sakiny svarbiausias zodis yra buvus

Nepamirsk..nebesi storule, nezinau kokia tu ten buvai

Man megztukas labai grazus o del ilgio tai jis visoks tau tinka, nesiok ir dziaukis

Atsakyti

Na ką, seniai nerodžiau jokio darbelio  :laugh:

 

Megztas beveik 2 mėn, krapščiausi iš pradžių iš vieno siūlo labai plonais virbalais, ėjosi be galo lėtai, galvojau net iki rudens po biškį kankinsiu aš jį, paskui pridėjau antrą siūlą, reikalas pajudėjo greičiau ir per kokią savaitę pabaigiau. Ir esu labai labai patenkinta juo, kaaaip trūko man tokių megztukų dar kokį balandį  :notworthy:

 

*modelis, į kurį orientavausi, Joji Locatelli "On the Grass" http://www.ravelry.c...ry/on-the-grass

*siūlai Troicko fabriko Nezabudka (100 % medvilnė) ir Lanoso Cotonax (50 % medvilnė, 50 % akrilas)

*virbalai 2,25, 2,5, 3,5

 

Gavosi paprastas, bet minkštas, jaukus, kasdienai, prie džinsų, kedų ir pan

 

SAM_3911_medium2.JPG

 

SAM_3915_medium2.JPG

 

SAM_3914_medium2.JPG

Atsakyti

Dontstop tavo paskutiniam sakiny svarbiausias zodis yra buvus

Nepamirsk..nebesi storule, nezinau kokia tu ten buvai

Man megztukas labai grazus o del ilgio tai jis visoks tau tinka, nesiok ir dziaukis

Ačiū už gražius žodžius  :bigsmile:  :4u:​ 

Atsakyti

megztelejau, tvarkysiuos ryt... Siandien jegu buvo tik sedet :D Mantas net pietu miegelio numigo, nes uzmiges po 1val siryt pabudo kaip visada, nors planavo maziausiai iki 9  miegot :D

Atsakyti

Įdomu, kodėl taip, nes jis aptemptas aptemptas, jei užsegtas (užsegto nerodau, netinka man  :blush-anim-cl: ). Jo, aš labai savikritiška, kaip amžina dietininkė ir buvus storulė nieko negaliu su savim padaryti, visur matau lašinius  :laugh:

Man rankovės per plačios ir per ilgos pasirodė. Gal po kelių skalbimų sumažės :)

Dailus dangaus spalvos megztukas  :super: Greičiai tai... Dar vieno nebaigėm aptarinėt, jau kitą rodai.

Aš savo raudonus atspalvius išskalbiau. Bet jis rudeninis, tai pozavimui gal vakaro palauksiu. +33 dabar  :mastau: 

Atsakyti

Labas rytas  :4u:  nors pas mus jis nelabai labas... :unsure:  Vakar jau ir Aušra su 38 ir labai skaudančia gerkle, Vaivai į vakarą irgi iki 38 temperatūra pakilo.  :oh:  ir kad per mažai nebūtų - ir man skauda gerklę, akis... lazaretas....  :oh: 


Vaivos a la "laimo" dėmė po dviejų dienų antibiotikų visai išnyko. Kažkaip netikiu aš ta Laimo diagnoze nors tu ką..  :unsure: 

Atsakyti

Sveikos,

Lace :4u: :4u: :4u:

Mantas isejo duokles visuomenei atiduot :) piktinosi ryte, kad nu ir savaitgalis net pazaist nera kada :D o tai sakau ka vakar Vingio parke veikei? Tai pasirodo cia nesiskaito, nes kiemo draugu nuo ketvirtadienio nemate :D aktyvistas

Atsakyti