Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Vyras iš komandiruotės neparvežė jokių siūlų  :dry2: , supykau ir padariau užsakymą iš šilto siūlo  :ax:​ 

Atsakyti

labas rytas,

 

vakar gryzom po 1val :) pusryciausim ir vaziuosim i Vingio parka, ten Seimu sestadienis su visokiom atrakcijom, planuoju rast koki suoliuka ir megzt, bet Mantas cypia, o neeee ir tu dalyvausi/zaisi...

 

Sedziu visa ryta kupina mamisko pasididziavimo, nu kaip man smagu, kad Matui taip viskas idomu, i Valdovu rumus praktiskai jis mane nutempe ir nors pats ne pirma karta buvo, skate visas lenteles visus stendus, Traviata pirmose eilese klause (as gedingai sedejau ant suoliuko uz kampo :D ), o akeliui i namus kai uzsukom i Prezidenturos kiemeli is smalsumo, gi jis tautai atidarytas retai buna, tai isejom tik pasibaigus Susanne Lundeng Trio koncetui :wub: ir vel didelei savo gedai, as buciau anksciau isejus, bet Mantas sedejo ir klause issiziojes. Gal ne be reikalo i muzikalke leidziu :)

 

Atskira tema apie cukrais vata, parsinese sulig savim kupsta ir nors liepiau laikytis saugas atstumo ne tik nuo kitu bet ir nuo manes, vistiek gryzau visa cukrum aplipus, o lipucke tyliai kikena lovoj pries telika isitaises

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 17 birželio 2017 - 08:22

Vyras iš komandiruotės neparvežė jokių siūlų  :dry2: , supykau ir padariau užsakymą iš šilto siūlo  :ax:​ 

ka uzsisakei?

 

Man atnese Sandes Garn Silkmoheri, uzsake storesne moheros su silku skara, pagal rekomendacijas ir metraza turejo but storesnis, bet pagal vaizda ir paciupinejima tai nifiga ji nestoresne :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 17 birželio 2017 - 08:30

35188596522_32860e9a36_z.jpg

35188611422_23e295e9ab_z.jpg

35225440971_e2908b8e8d_z.jpg

34512284814_65bfa0ba7d_z.jpg

34512281244_e5d5232703_z.jpg

Atsakyti

ka uzsisakei?

Va tokius bandysiu, medvinė su vilna, dabar kaip tik akcija  :) 

wooly-cotton-135-salaviju-zalia-1.jpg?t=

Smagus jūsų su sūnum laisvalaikis  :thumb_yello: Kaupiu idėjas - kitais metais dažnai važinėsim į Vilnių  :) Reiks visus parkus, muziejus apvaikščiot, apylinkes apvažiuot, galvoju ir apie parodas, spektaklius ir pan, ką pavyks  :)​ 

Atsakyti

Ligvita, kaip smagu, kad jūs tokie aktyvūs.

O muzikos mokykla iš tiesų atidaro kažkokius naujus gebėjimu klausyti klasikinės muzikos. Pati tą patyriau. Mano aplinkoje niekas neklausė ir nesuprato klasikinės muzikos ir man ji buvo kažkokia nesąmonė, bet baigdama muzikos mokyklą jau ir aš klausydavausi per radiją.

Mano "geri" prisiminimai ir vienos kultūros nakties, senokai, dar kai tik jos prasidėjo, kai vakaro pradžioje stipriai pasitempiau koją per čiurną. Eidama nepastebėjau kad baigėsi šaligatvis ir pastačiau koją užlenkdama į šoną. Iš pradžių galvojau, kad nebepaeisiu, vyras iki suoliuko nutempė. Bet pasėdėjau, atsigavau, žiūriu, lyg nesulūžo ir paskui pravaikčiojom pusę nakties. Tai kol vaikščiojom lyg maudė, bet pusė bėdos, visas linksmumas kitą rytą pasirodė. Net vėžė į greitąją nuotraukos padaryt.

Atsakyti

Va tokius bandysiu, medvinė su vilna, dabar kaip tik akcija  :)

ciupinejau juos, bet nepamenu pojuciu, nes taip prabegom paglosciau :)

as situ noriu, bet kai buvau buvo like tik ryskios tamsios spalvos, o norejau butent sitos spalvos, tai palauksiu, zada dar atsivezt

wool-linen-134-salaviju-zalia-1.jpg?t=76


Atsakyti

Ligvita, kaip smagu, kad jūs tokie aktyvūs.

O muzikos mokykla iš tiesų atidaro kažkokius naujus gebėjimu klausyti klasikinės muzikos. Pati tą patyriau. Mano aplinkoje niekas neklausė ir nesuprato klasikinės muzikos ir man ji buvo kažkokia nesąmonė, bet baigdama muzikos mokyklą jau ir aš klausydavausi per radiją.

Mano "geri" prisiminimai ir vienos kultūros nakties, senokai, dar kai tik jos prasidėjo, kai vakaro pradžioje stipriai pasitempiau koją per čiurną. Eidama nepastebėjau kad baigėsi šaligatvis ir pastačiau koją užlenkdama į šoną. Iš pradžių galvojau, kad nebepaeisiu, vyras iki suoliuko nutempė. Bet pasėdėjau, atsigavau, žiūriu, lyg nesulūžo ir paskui pravaikčiojom pusę nakties. Tai kol vaikščiojom lyg maudė, bet pusė bėdos, visas linksmumas kitą rytą pasirodė. Net vėžė į greitąją nuotraukos padaryt.

mes treti metai kulturinames, bet simet pirmi metai kai toks geras oras, tai ir pamatem tikrai daug. Pernai as labai i Valdovu rumus norejau, bet eile buvo tooookia, kad gaila buvo visa vakara joje prastovet, nors simet kai isejom tai irgi tokia pat jau buvo...  Tai Mantui aciu turiu pasakyt, kad simet nutyse mane pro sali einant :D

 

Mano basutes matyt duoda suprast, kad jau nauju reikia, nes neuzmusamos odines :D pernai jau pradejo pada trint truputi, o va sianakt parejau su pusle didziausia, tai kad graziuoju nesuprantu, piktuoju jos manim nusikratyt bando :D

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 17 birželio 2017 - 09:09

as situ noriu, bet kai buvau buvo like tik ryskios tamsios spalvos, o norejau butent sitos spalvos, tai palauksiu, zada dar atsivezt


Šitas irgi mano norų sąraše, laukiu nuolaidos, kol kas mėginuką užsisakiau  :)​ 

Atsakyti

Labos

tradiciskai per miesto svente kraujo pridavem, po muge pasliauziojom.issirinkau auskarus.tas yr stebuklas, nes manieji vis nepagaminti buna.iki vakaro megzt neiseis-ranka neleis.o ir siulo laukiu

Musu augintine sunegalavus buvo.Gi gaspadorius pagailejo desros gala ismest, tai ciucikui susere.Vyras liko gyvas.bet atsimins ilgam.Bela pagulinejo, paveme, naktis abiem nemiegota, bet jau vel sienom skraido

Atsakyti

Mantas varo antra rata,  as pamezgiau kol jis krepsini, ledo rituli (XAXAXA), stalo tenisa zaide, segvejum vazinejo. Golfa jau reikejo susirast ir prie darbuotojo prieit, tai mamos uzsireike :)

Organizuotas tas Seimu savaitgalis mamytems ir leliukams daugiau ir aisku lietuviskai. As sedejau nuosaliau, ten vis reklamavo dovaneles vaikuciams,  tai prie manes jas dalino, drauge dalintojos priejo, tai maisa prikrove, paskui pasiseme reskucias kazkokiu ten leliukisku sausainuku ar saldainuku - noriu sau pasilikt :D :D

 

Priedas  IMG_20170617_131956.jpg   171,6KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

34517972184_17f950b2d9_b.jpg

 

35194622682_980d17b0b3_b.jpg

 

35231217491_45a88eb816_b.jpg

 

34551035043_31b93b3a32_b.jpg

 

 

 

 
Atsakyti