Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu bet kam tas uztrauktukas nelabaibsuprantu..net prigludusi liemeni darant paprastai jis tempiasi kiek reikia...tu megink tampru akiu uzdejima jei del tos vietos neina list

Pirma, jau vėlu. Nuo liemens ir yra pradėta, tiek į viršų, tiek į apačią.

Antra - neįsivaizduoju, tokio tampraus uždėjimo, kad išsitemptų tiek, kiek man reikia. Išmatavimai mano yra 92-60-94, o suknelė prigludus nuo vietos po krūtine iki klubų vidurio. Prie geriausių norų neįsisprausiu.

Mes jau namie

Nustate epilepsija kuri yra gerybine ir isaugama

Vat dar tik mrt liko tyrimas, nu tikiuosi jokiu ten pakitimu nerodys...

Oj, skamba rimtai. Linkiu kuo greičiau išaugti  :4u:​ 

Atsakyti

Tereza o tai virbalais kai mezgi irgi siuvi uztrauktukus ar virbalais darai tik laisvus neprigludusius modelius?aisku tamprumas dar ir nuo siulu ir rasto priklauso bet paprastai tai temptis trukdo butent ta pynele kuria pradedam nerini..bet yra uzdejimas kuris tempiasi mazdaug kaip megztas virbalais arba bent jau kaip visas likes nerinys  

Atsakyti

Tereza o tai virbalais kai mezgi irgi siuvi uztrauktukus ar virbalais darai tik laisvus neprigludusius modelius?aisku tamprumas dar ir nuo siulu ir rasto priklauso bet paprastai tai temptis trukdo butent ta pynele kuria pradedam nerini..bet yra uzdejimas kuris tempiasi mazdaug kaip megztas virbalais arba bent jau kaip visas likes nerinys  

Suprantu, kad pynelė trukdo. Ir besitampančią nėriau, bet vis tiek neišsitempia tiek, kiek reikia. Čia nebent jei būčiau pradėjus nuo klubų į viršų nert, galėčiau be užtrauktuko išsisukt.

Na bet gyveni ir mokaisi. Kitą kartą darysiu kitaip.

Atsakyti

Mes šiandien nakvojam ligoninėje  :unsure:  apie 2 val Vaivai vėl užkilo temperatūra, nusprendžiau vis tik gydytojai parodyti. Padarė kraujo tyrimą - akivaizdžiai virusinė infekcija, o dar pažasty tokią dėmę aptikom, šiek tiek į Laimo  panašią, tai gydytoja apsidrausdama mums iš karto siuntimą į ligoninę.   :unsure:  čia aišku irgi apsidrausdami paguldė stebėti. Tas "stebėjimas" tai kol kas tik pavadinimas - padarė šlapimo tyrimą ir prieš pusvalandį užbėgo daktarėlis pasakyti, kad šlapimo infekcijos nėra ir rytoj bus skyriaus vedėja ir nuspręs ką daryti toliau...

dabar reks kažkaip atsikankinti naktį nepatogioje lovoje dviese...

Atsakyti

Lace nu sveikit greiciau, kuo patogesnes nakties tau...kokioj ligoninej gulit?

Man visa laime laskraduske dave tai puse bedos miegojau, bet siandien gulde bobule su anukeliu tai kesinosi bobulei mano laskraduske atiduot, gerai kad israse

Atsakyti

Restar, stiprybės  :4u: 

Atsakyti

Liniuka, smagi kelionė, esu buvus visose šiose vietose, Adršpachai labai patiko, urvas su pasiplaukiojimu irgi, o va Kutna Hora šiurpą kėlė, ištvėriau kelias minutes kaulų bažnyčioj  :bijau2: 

Pritariu, Čekija nuostabi šalis, keliaučiau ir keliaučiau, kelis kartus važiavom ir dar nė kartą važiuosim  :sutinku: 

Atsakyti

O as bandziauis skaros islauzt mena

Išties menas  :thumb_yello:​ 

Atsakyti

Oi, tie vaikai gąsdintojai... Jaučiu, neištverčiau dar tokio kokio nors panašaus streso. T.y.y per daug nervų sukainuotų, pražilčiau, tfu, tfu, tfu, gal dangus pasigailės kurį laiką... Sveikatos ir ramios naktelės...

Bliuzelę baiginėju. Gal ne viskas gavosi, kaip sumanyta, nors niekada iki galo nebūnu visko sumanius, tai vietoj improvizuoju, o paskui nenoriu ardyti.

Tiesa, tą šilkinę bliuzelę ir aš seniai nusižiūrėjus, siūlai su akcija pirkti, net mėginukas mašina numegztas. Bet va iki šiol nepakilo rankos tam. Olaiva, jeigu tu sėkmingai nusibrūžinsi - pasidalinsi pečių nuleidimo formule? Nors tie pečiai gal daugmaž ir aiškūs, labiau neaišku, ką su iškirpte daryti - t.y. ar išimti kažką, ar laiveliu palikti.  Labai bijau smaugimo pastaruoju metu, geriau plačiau išimu, paskui apmezgimu galima pareguliuoti.

A, nu ir katuko gaila, mes labai atsargiai į sodą vežėmės, kai nežinojom, kaip reaguos. Yra tekę naktį su žibintais pas kaimynus soduose ieškot. Nuo to laiko iš anksto pradedam jį sekti vakarop ir troboj įkalinam. Nes kadangi važiavimo nemėgsta, tai bando pasislėpti. Nors sode tai laimingas būna. O namie lovą turim užstumti, nes vos tik pajaučia, kad ruošiamės važiuoti, pasidaro mažesnis už aguonos grūdą ir prigulęs prie žemės tylutėliai spūdina slėptis. O iš po mūsų lovos sunkiausia iškrapšyt :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 15 birželio 2017 - 22:28

Sveikatos visiems sergantiems. :4u:

Liniuka, įspūdinga kelionė iš pasakojimo ir nuotraukų :super:

Pirma, jau vėlu. Nuo liemens ir yra pradėta, tiek į viršų, tiek į apačią.

Antra - neįsivaizduoju, tokio tampraus uždėjimo, kad išsitemptų tiek, kiek man reikia. Išmatavimai mano yra 92-60-94, o suknelė prigludus nuo vietos po krūtine iki klubų vidurio. Prie geriausių norų neįsisprausiu.


Esu mačius nertai prigludusiai sukniai ne užtraktuką įsiūtą, o tokie raišteliai  padaryti, ne kaip batai susivarsto, ar kaip tautinė liemenė.

Atsakyti

Oi, tie vaikai gąsdintojai... Jaučiu, neištverčiau dar tokio kokio nors panašaus streso. T.y.y per daug nervų sukainuotų, pražilčiau, tfu, tfu, tfu, gal dangus pasigailės kurį laiką... Sveikatos ir ramios naktelės...

Bliuzelę baiginėju. Gal ne viskas gavosi, kaip sumanyta, nors niekada iki galo nebūnu visko sumanius, tai vietoj improvizuoju, o paskui nenoriu ardyti.

Tiesa, tą šilkinę bliuzelę ir aš seniai nusižiūrėjus, siūlai su akcija pirkti, net mėginukas mašina numegztas. Bet va iki šiol nepakilo rankos tam. Olaiva, jeigu tu sėkmingai nusibrūžinsi - pasidalinsi pečių nuleidimo formule? Nors tie pečiai gal daugmaž ir aiškūs, labiau neaišku, ką su iškirpte daryti - t.y. ar išimti kažką, ar laiveliu palikti.  Labai bijau smaugimo pastaruoju metu, geriau plačiau išimu, paskui apmezgimu galima pareguliuoti.

A, nu ir katuko gaila, mes labai atsargiai į sodą vežėmės, kai nežinojom, kaip reaguos. Yra tekę naktį su žibintais pas kaimynus soduose ieškot. Nuo to laiko iš anksto pradedam jį sekti vakarop ir troboj įkalinam. Nes kadangi važiavimo nemėgsta, tai bando pasislėpti. Nors sode tai laimingas būna. O namie lovą turim užstumti, nes vos tik pajaučia, kad ruošiamės važiuoti, pasidaro mažesnis už aguonos grūdą ir prigulęs prie žemės tylutėliai spūdina slėptis. O iš po mūsų lovos sunkiausia iškrapšyt :).

jeigu brūžinsiu,būtinai parodysiu.kol kas mezgiminiam fronte tyluma,tik norų daug :D

labas rytas

Atsakyti

as i maisto tema:)  uzsimerkiau vakar visa pakeli avinzirniu savaitgaliui sode dviese ( sitas zmogus maziausiai isrankus  :) )

kas ka skanaus is ju gaminat.   tinka viskas, kotleciukai, sriubos, troskiniai,   salotos, ar tiesiog sparginti avinzirniai . daug receptu perziurejau, bet gal kas is savo virtuves ka parasys :)

ligoniukams  sveikatos balioneliai :4u: :4u:

Atsakyti