Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Qqute, kas čia per gerybinė epilepsija? :unsure: Nesu apie tokią girdėjusi...

Atsakyti

776b375229f38cf0e8222dde9f1ef671.jpg

9fc3d8039c0e543937f478b755da3533.jpg

Atsakyti

Sveikos, parsivelku. Dėkui už užuojautas. Vakar palaidojom. Dar mirė kitą dieną brolio žmonos mama, šiandien laidoja. Sakau, jau ilgam laikui laidotuvių gana.... Pamiegojom vakar grįžę pora valandų su vyru, man leido šią savaitę pailsėt, tai dar 11 val nonstop išmiegojau. Kimarinu prie telefono visą dieną ir vėl noriu tik miego... Verčiau norėčiau pamegzt, ale energija ištekėjus. O vyriškis dirbt turi... Qqut, Lace - tegu mažiuliai greičiau sveiksta.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 15 birželio 2017 - 13:40

Lace cia taip gydytoja isireiske

O siaip jei tiksliau idiopatine zidinine epilepsija arba Rolando

Atsakyti

Restar, nu tai ir pamiegok. spėju, kad tiesiog atsileido įtampa, slėgusi gan ilgą laiką.

gerai pagalvojus, man panašiai buvo, tik maty darir žiema prisidėjo, aš labai ilgai jaučiausi nerealiai pavargusi ir miegojau miegojau ir daryt nieko negalėjau, jėgų 0 buvo.

Atsakyti

man broliene irgi sake, kad po mamos laidotuviu  busiu kaip "tashe" :(   kai keli  menesiai buvo  nonstop, apie save  visai negalvojant ... restar :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

Sveikos :4u:

Restar, labai tave užjaučiu :4u: Gaila, bet tokie gyvenimo dėsniai, belieka susiatikyti ir gyventi toliau...

Ligoniukam baliončikai :4u:

O mes apturėjom ekspromtines atostogas. Ketvirtadienį sugalvojom, kad varom su mašina į Čekiją. Per penktadienį susidėjom daiktus, užsirezervavom porai naktų viešbučius ir šeštadienį ryte išvarėm. Lenkija aišku didelė ir ilga :) Bet mes nepersistengdami su nakvyne Lenkijoj sekmadienį ryte jau buvome Čekijoje. Aplankėm Ardšpachų nacionalinį parką su įspūdingais akmenim, Prahoj ištvėrėm vieną dieną, labai jau karštą ir milijonai turistų :B  Tada važiavom į Kutna Hora miestuką, fantastiško grožio, pilnas pilių, bažnyčių, kopyčia pastatyta iš žmonių kaulų. Dar kitą dieną važiavom į Moravijos karsto nacionalinį parką, ten stalaktitų-stalagmitų urvai, Macochos bedugnė. Plaukėm požemine upe, o kai tuose požemiuose paleisdavo kokią ave marija su ten esančia akustika :wub: Nu žodžiu kelionė visiems labai patiko, labai rekomenduoju, Čekija be galo graži. Net sunku patikėt, kad būna dar žalesnių šalių už Lietuvą :unsure: Ir be galo tvarkinga, su nuostabiais kaimukais, išdirbtais laukais, serpantinais ir t.t. :wub: Vienaas tik minusas, kad didelis karštis plius kondicionierai ir po to šalti požemiai pradangino balsą :B  Tai antra diena gyvenu tylumoj, negaliu telefonu kalbėt :D  Grįžtant per Lenkiją susigundėm sustot apsipirkt kaip tikri lietuviai. Kadangi be sąrašo, skubant po visos dienos mašinoj taip be meilės prisimečiau pusę vežimo maisto ir prie kasos čiut nenugriuvau - sumokėjau tik 80 eurų :blink: :blink: Aš kas antrą dieną pas mus eidama į maxę po 20-30 eurų išleidžiu :oh: O čia tikrai daug prisipirkau. Tokia patriotė visą laiką buvau, bet jau tikrai bloga darosi nuo lietuviškų kainų... Žodžiu neatmetu galimybės tikslingai karts nuo karto pavažiuot apsipirkt:)

Rytoj paimsiu siūlų siuntinį. Gal pirmadienį susitinkam išsidalinti? Galėčiau nuo 19 val.

Priedas  20170611_144352.jpg   159,68KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  IMG_20170611_130736.jpg   241,2KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  IMG_20170611_131452.jpg   146,09KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  IMG_20170613_085054.jpg   254,46KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  IMG_20170613_144733.jpg   199,08KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  IMG_20170613_192259.jpg   139,84KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  WP_20170612_001.jpg   285,52KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Liniuka vai kaip faina

Mes irgi vis planavom planavom i cekija masinom ale kazkaip mum vis juros norisi..bet kada nors vaziuosma

Atsakyti

Sveikos,

ligoniuku mamoms kantrybes, ligoniukams sveikatos.

O as bandziauis skaros islauzt mena

35286118176_28e224c94b_b.jpg

34515951293_aec6318e24_b.jpg

35196344601_9686c8f972_b.jpg

Atsakyti

Liniuka, kaip smagu  :wub: Gražiai paatostogavot  :wub:  Sveikatos balsui  :4u: 

Ligvita, dailus pūkutis  :super: 

Atsakyti

Lace cia taip gydytoja isireiske

O siaip jei tiksliau idiopatine zidinine epilepsija arba Rolando

Labas. Epilepsijos yra keletas rūšių. Kaip ir permušimai būna skirtingi arba sąnarių uždegimas turi keletą pavadimų ir pan. Priklausomai nuo priepuolių,pažeidimo vietos ir kt. veiksnių skirstomos į smulkesnius pavadinimus ir truputį skiriasi gydymas. Viena iš jų šita Rolando.

Atsakyti

Abelo tai taip, paaiskino gydytoja viska 

Kol kas dar kol mrt nepadarytas tai ir gydymo neskyrė.

Nu brac kaip viska viska reikia uzsirasinet

Isitraukiau nebaigta pernyksti megztuka, rankoviu ner, tai pasirodo nepamenu is keliu siuliuku mezgiau, o visus galiukus suslepus esu

Teks krapstyt

Dar gerai kad virbalu nr uzsirasius esu

Atsakyti