Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

akiko_03_medium2.jpg

KOD-29122_medium2.jpg

Atsakyti

135876652_3925073_a194fd0c8d560185f57ef7

135877763_4121583___bgBj63En0.jpg

135828983_3424885_0a41fa66f2f30b93d3749c

Atsakyti

čia yra adijaliukai vaikiški :D

135410514_4121583_destkoepokryvalodomash

Atsakyti

Labas rytas

Olaiva kaip gaila del katuko. Mano seses vienas taip pabego ir nebenorejo gyvent namie :(  

Atsakyti

Pilkas labai patiko  :wub: 

Atsakyti

Labas rytas

Olaiva kaip gaila del katuko. Mano seses vienas taip pabego ir nebenorejo gyvent namie :(  

na svarbu matom,kad gyvas,sveikas ir gal net laimingas laisvėje :) kas iš to,kad per prievartą jį pasigausim ir nelaisvėj laikysim...jis su charakteriu,kas naktį namie maištaudavo.vaikams juokinga,kai papasakodavau,kad katukas 3 ir 5 val nakties duris gremžė,norėjo žaist,bendraut :D

Atsakyti

tas ženklas ant priekio :lol: 

135320246_3925073_442091bf8fa24a1e344668

Atsakyti

labas saulėtas rytas :) 

Kaip ligoniukai laikosi? Gal jau geriau? :4u:  :4u:  :4u: 

dėl Olio- gaila...O kaip jis pas jus atsirado, nepamenu? Galvoju, gal radę priglaudėt..

Olaiva, parodyk takelį link paskutinio, avietinio. Nriu paprastuoliško paprastuolio, kad visiškai galvos sukti nereiktų, nes dabar toks metas, kad kas savaitę po eilutę tepamezgu...

Atsakyti

labas saulėtas rytas :)

Kaip ligoniukai laikosi? Gal jau geriau? :4u:  :4u:  :4u:

dėl Olio- gaila...O kaip jis pas jus atsirado, nepamenu? Galvoju, gal radę priglaudėt..

Olaiva, parodyk takelį link paskutinio, avietinio. Nriu paprastuoliško paprastuolio, kad visiškai galvos sukti nereiktų, nes dabar toks metas, kad kas savaitę po eilutę tepamezgu...

http://www.ravelry.c...-stil-von-akris

jis buvo prieglaudinis jaunuolis,jį pasiėmė tokia šeimyna,bet turėjo emigruoti ir mes paėmėm.pamašu,kad jis pats migruojantis :D

Atsakyti

ligoniukams gal jau geriau???? :4u: :4u: :4u:

kaip as buvau issiilgus vaselio :D  neriu vakarais viena serija  ziuredama. net sode terasoj knibinejau ( ir galvojau, kas butu jei netycia vaselis pariedetu poterasos grindimis .... tektu ardyt :D )

Atsakyti

olaiva, o gal jis  suauges metinukas ilgisi anu seimininku... kad ir kaip pas jus gera, bet ten senieji namai

Atsakyti

ligoniukams gal jau geriau???? :4u: :4u: :4u:

kaip as buvau issiilgus vaselio :D  neriu vakarais viena serija  ziuredama. net sode terasoj knibinejau ( ir galvojau, kas butu jei netycia vaselis pariedetu poterasos grindimis .... tektu ardyt :D )

nu dėl vašelio-būtinai :D

Atsakyti