Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai


nepirkusi, netycia uztikau, pagalvojau, kad sau visai noriu tokio

va cia dideli ir aiskus paveiksliukai :)

1

https://lh3.googleus...%25281%2529.jpg

2

https://lh3.googleus...%25283%2529.jpg

ačiū ;)

Atsakyti

Ojj kaip skaudžiai vaikų ligos širdy atsiliepia :huh2:

 

 

O aš tai jau tokia sklerotikė, nežinau dar juoktis ar jau verkt :ax: :lol:

Skambina vyras šians ir klausia, ar važiuoju ryt? Aš : kur ? ir ko? Vyras lengvam šoke sako: gi pati norėjai į Rygą pasivažinėt už kompaniją. Tada aš lengvam šoke: o ką ryt jau ketvirtadienis  :blink: ir tada prisiminiau pietus su Lace :oh:

Vienžo :frusty:

Varau ryt su vyru pasivažinėt ir su niekuo Vilniuj nesusitiksiu. Tikiuosi, kad Lace mano virbalų niekam neatiduos :rolleyes:

 

Oho, Olaiva :blink: kilais, viską kilais perka :D o ko čia smulkintis :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 14 birželio 2017 - 14:45

Nite, aš rytoj pietaut greičiausiai vis tiek negalėčiau :unsure: Taip kad smagaus tau pasivažinėjimo... :4u:

Atsakyti

39,9 :blink: Kaip mane nervuoja tokia aukšta temperatūra. :unsure:

Atsakyti

dabar labai daug su aukšta temperatūra,kazkoks virusas,dazniausiai niekas neislenda po tos temperaturos,kelias dienas sunkiai numusama buna...jau ne tik saltu sezonu ligos neatsikabina,bet ir vasara...nesvarbu,kad ji lietuviska,be storo lasininio megztuko geriau nelist is namu...

Atsakyti

Labos

Ligoniukams daug sveikatos  :4u: 

Ir šilumos siuntinukas  :4u: Pas mus "lietuviška vasara" patalpose - žiauriai visur kondiškės atsuktos. Ligoninėj galvojau, kad dantys išbarškės - kondiškė ir dar ledinius skysčius lašina. Dukrytė nuėjus į darželį iškart susigūžia ir griebia savo megztinuką  :oh: 

Aš kai nežinau ką megzti išsirenku gražius siūlus ir tada jau taikau, kas tiems siūlams tiktų.

Atsakyti

O pas mane visi siūlai tik gražūs :P Tai kaip nuspręsti kuriems taikyti? :hmm:

Čia aš šiaip, gi puikiai suprantu, kad niekas už mane nesugalvos...

Atsakyti

Nite, aš rytoj pietaut greičiausiai vis tiek negalėčiau :unsure: Taip kad smagaus tau pasivažinėjimo... :4u:

:B

39,9 :blink: Kaip mane nervuoja tokia aukšta temperatūra. :unsure:

Ojj, nesirkit taip smarkiai :4u:

Atsakyti

Mažiesiems liginiukams ir jų mamytėms  :4u: 

Atsakyti

labas rytas,

vakar vyras sode žolę pjovė,vaikai sako Olis tikrai nepareis,nes triukšmo bijo.visko jis bijo...na ir ką,grįžta,pavalgo,įsijungia kameras,o ten tupi gražuolis po liepa,kurioje inkiliukas,akys tik žiba.greit į mašiną ir 12 val mes jau sode :D aišku atvažiavę jo neradom,šaukiau,šaukiau,jau no to ksssss ksssss liežuvį paskaudo :D žiūriu akys iš miįko sužibo.atėjo kokių 3 metrų atstumu,tupi,aš artyn,jis bėga.laukinukas...palikom maisto ir išvažiavom.jaučiu jau nebežaisim to katės-pelės žaidimo,jis gyvas,paėdęs,spąstų gi nestatysim :D

kaip noriu megzt.....man lašininiai patinka,ypač atsiprašant vasaros vakarais jie labai nešiojami :D

šiai dienai noriu va tokių :D

akiko_04_medium2.jpg

quill_-_teal4_medium2.jpg

KOD-29168_medium2.jpg

SP11-P53_image_medium.jpg

gb32_medium2.JPG

P1030273_medium2.JPG

Atsakyti

labas rytas

Olaiva, visų nori? kiek laiko užtruksi, kol turėsi :D

gal žinia kaip atrodo 1 ir 3 priekis?

Atsakyti

ai, pati radau :D

FLAT_akiko_medium2.jpg

KOD-29122_medium2.jpg

Atsakyti