Aš labiau mėgstu bastytis lauke ir žiūrėti į pastatus iš išorės . O gamta, jūra, kalnai niekada neatsibosta.
Man kaip ir Restar - galiu pabūti miestuose pora dienų su pora muziejų, bet paskui į gamtą traukia.
Nors yra tokių muziejų, kur galėčiau pasilikt ilgam.
Bet vis tik pagalvojau, kad Azijoje dideliuose miestuose labai patiko tiesiog eit belekur, visam tam chaose pasimest ir tiesiog stebėt gyvenimą ten Su visais tai garsais, triukšmais, kvapais
Pasiilgau to jausmo
Ypač šitą niūrią vėjuotą dieną..
Ir iš kitos pusės pagalvojus, tai tas pilkas lietingas niūrus oras yra mano Oj kaip nenorėčiau gyvent amžinoj vasaroj.. Matyt, kraujy ta Lietuvos žemė va tokia..
Katinyyyti, mane galima kankinti: muziejais, restoranais, spa, dar spa, ir dar biffki spa. Tarpais galima kančias įvairinti šopingu.
Reik nunešt įrėminti Dubrovnike pirktus paveikslus!!!
Tave kankinsim viso to išvardinto atsisakymu
Katukas sadistiškai nusiteikusi šiandien . Jaučiasi toks net pasimėgavimas, kas nėra blogai gal, kol virtualiai ir tarp savų
. Beje, liemenė labai daili yra/bus! Aš kažką panašaus megsiu, ale pagal aprašymą ir su rankovytėm. Kada nors. Su kašmyru.
Dabar su mezgimu blogai. Ilgai būna nenuotaika, o kai jau noriu ir pradedu, tai nebepatinka. Kyla noras tiesiog atsisakyti užsakymo tų pirštinių. Nes vyriškos vis tiek ypatingos, ne bet kokį raštą ar spalvas paimsi, o nori būtinai raštuotų, lietuviškų, jau viena rašto radimas/pešimas begalę laiko atėmė, gražu tamsiai mėlyna ir žalia spalvos, bet akims mirtis tokiu metų laiku . Tai tik ardau ir nervuojuosi.
Labai graudžiai verkia dangus šiandien...
Iš laikų sprendžiu, kad su Qqute ir LImit galėtume keliauti be didelių nuomonių išsiskyrimų . Net su vienu kitu muziejum - jų tikrai neišsižadu, kai kuriuos net noriu aplankyti.
https://www.reserved...meniu-9774l-90j
A propos pilki džinsai
Man šopingas tikrai kankynė. Max 2 pardes galiu. Va šopingas internetu visai kas kita
Buvau masažo pas mėgstamą kinietį. Oi kaip visus skaudulius išjudino. Katuk, pamenu, minėjai, kad po masažo jautei silpnumą, pilnai gali būti.
Jurgitak, kur tavo kinas dirba ir po kiek? Man daugiau masažų norisi/reikia. Tai domiuosi.
Gedimino prospekte prie Vagos. Po kiek reikia žiūrėti. Aš pas jį kuponų per gera dovana per juodą penktadienį prisiperku. Jei gerai pamenu be nuolaidos 1,5 valandos viso kūno ir pėdų masažas 60 eurų.
Dar man patinka masažų namuose Vilniaus gatvėje, bet būtent pas Svetlaną.
O kada tas juodasis penktadienis? Masažams
Antra diena, antras muziejus nemokamas 😍
Man labiausiai patinka mixas - architektūra plius nedideli muziejai (kaip šiandien), plius pietūs/ kavos pertraukėlės.
Dėl to pvz atostogų šeimom su draugais neįsivaizduoju. Bet su mezgėjom, trumpos - visai neblogai pavyksta.
Pailsėsim ir vakare į flamenco pasirodymą.
Bendrą dienos reportažą pažadu vakare
Labai miela, kai norimas muziejus ima ir tavo atvykimo proga padaro nemokamą įėjimą
Man taip Koliziejus ir Rene Magrito muziejus buvo padarę 😍😍😍😍
Šiandien buvo vaizdžiai pademonstruota pilnatis. Net pamiršau, kokios kavos norėjau.
Šiais metais 29 yra oficialus juodasis penktadienis. Ankstesniais metais nuolaidas padarydavo ar ne nuo trečiadienio.