Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas is ligonines...vat tau ir atostogos

Atsakyti

Labas is ligonines...vat tau ir atostogos

kas nutiko????

Atsakyti

Labas is ligonines...vat tau ir atostogos

kas atsitiko?


Atsakyti

Sveikos  :4u: 

aš šiandien irgi gavau skubų iškvietimą namo - Vaiva su 39,5 guli...  :oh: sugirdžiau paracetamolį, pusvalandis praėjo, temperatūra vis dar nekrenta  :unsure: labai tikiuosi, kad iki ligoninės reikalai neprieis....  :unsure: 


qqute, kodėl ligoninėkje, kas nutiko?

Atsakyti

Vaikiui nakti kazkokie traukuliai baisus prasidejo, galvojom kad dusta  visas sutrauktas, akys stulpu, kvepuot negali brr... Paskui atsipaipaliojo, dabar visokius tyrimus daro..vaikis kaip niekur nieko

 

Vaivai sveikatos

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 14 birželio 2017 - 12:38

oi kaip baisu....qqte :4u: :4u: :4u: tikiuosi, kad ras priežastį, nes baisiausia, kai nežinai, dėl ko, nežinai, ar kartosis ir nežinai, ką tada daryti.

Lace, ir tau :4u:

Atsakyti

Tai va kad tikiuosi neras jokios baisios proezasties...sako kartais buna is niekur nieko

Nes nu sveikut sveikuteliausias atsigule  mes galvojom kad springsta, plokstele islupau, bet jis kvepuotbpradejo o aplinkojnnesusigaude...nicnieko netsimena

Jei dar nors vienas plaukas buvo nezilas tai nebeliko

Atsakyti

ojei :blink: baisu kaip :unsure: Laikykitės ten :4u:

Vaivai temperatūra iki 37 nukrito, jau valgyt paprašė, tikiuosi čia tik eilinė virusinė infekcija. :unsure:

Atsakyti


Sveikos,

Olaivam jei idomu, turiu tokio aprasyma rusiskai, peciai kaip tavo rodyto

%2525231%2525280%252529.jpg

jeigu nepirkusi jo,mielai priglausčiau.rudenį gal ir nusimegzčiau

Atsakyti

jeigu nepirkusi jo,mielai priglausčiau.rudenį gal ir nusimegzčiau

o jo receptas kažin ir yra dvispalvis :hmm:  šiaip visia neblogas, nors tai manekenei čiut didokas.

jau norėjau kaulyt recepto, bet prisiminiau, kad aš savo metų projektą, žaliąjį mezgiau su tokiais pečiais, ir dar netgi nuo apačios ir be siūlių. taip kad, matyt moku ir be receptoi :D

Atsakyti

jeigu nepirkusi jo,mielai priglausčiau.rudenį gal ir nusimegzčiau

nepirkusi, netycia uztikau, pagalvojau, kad sau visai noriu tokio

va cia dideli ir aiskus paveiksliukai :)

1

https://lh3.googleus...%25281%2529.jpg

2

https://lh3.googleus...%25283%2529.jpg

Atsakyti

šiandien jau beveik pro duris ėjom,vaikams med pažymas tvarkomės,ir gaunu sms,kad gauta lininių atraižų lino namuose.tai migom atsidūriau parduotuvėje ir buvau jau antra,prieš mane 6 kg moteriškė nusipirko,o aš tik 4 :D

DSC_5347_medium2.JPG

Atsakyti