Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Limit - tai kokius užsisakei? :)

Vaikų atsotogos, tai namie ir man kažkokia atostoginė nuotaika, norėčiau nedirbti. O dar taip gražiai saulė šveičia. Esiu su darbine misija iki Paupio turgaus - pažiūrėti ar ten galim didesnius darbinius pietus paorganizuoti.

Savaitgalį numezgiau milžinišką kojinę 48-49 dydžio. Pridėjus moherą iš senų laikų, dar Chimeros pirktą/siųstą  :wub: , tai gana greitai. Pirštinės nerizikavau judinti, nors vis norėjau. 

Atsakyti

Užsisakiau du - tavo ir qqutes rekomenduotus. Kaip tik abiem akcijos buvo, tai ir prigriebiau :D

Aha, šiandien labai gražus oras  :wub:​ 

Atsakyti

Limit, jei nepamirši, pasidalink įspūdžiais, kaip tau tie kremai.

Vakar, išvažiavus anytai, nusprendžiau, kad jau nieko neveiksiu namie, tai gyvenu šiukšlynuke be maisto :D​ 

Atsakyti

Katuuuuuuuk, aš gi turiu GYVĄ VAIZDUOTĘ!!!!

Atsakyti

Katuk - galima perskaityti taip, kad atvarė anyta - viską apšiukšlino ir suvalgė :D. Bet suprantu apie ką tu. Ramiai, atsipūsk.

Prasiėjau - oras nerealus. Tik į savo kalnus vos kojas parvilkau.

Atsakyti

Aš taip neperskaičiau. Tik gyvai mačiau purvinutį perkarusį katinuką, tokį abrozdėlį iš KLIUDŽIAU.

Atsakyti

Paaiškinu:

Dirbau visą savaitę, namie nesitvarkiau. Anyta atvarė penktadienį po mano darbo. Vis dar nesitvarkiau. Išvarė sekmadienį po pietų. Dar buvo šunėkas atvykęs trumpam. Tai toks lengvas bardakėlis.

Maistą gaminau penktadienį ir biškį šeštadienį, faktas, kad baigėsi jis į sekmadienio pavakarę.... 

Atsakyti