Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Katuk, paguodei :D

Kad skuduriukas pasidare tai dar susitaikyt galiu. Bet va kad liemuo susiaurejo :oh:. Dar turiu itarima, kad as virus su sijonu per daug kietai sumezgiau, del to tas susiaurejimas gavosi. Tai ardysiu ir bandysiu kokiu kitu budu jungt. O jei liemuo nebus iverztas, tai gal ir uztrauktukas sone taip nesibanguos.

Vienu zodziu sukandu dantis ir bandau ispausti vaska. :D

jei sujungei su vašeliu, tai tikėtina, kad per daug suveržei. jei prieš skalbimą buvo gerai, tai gali būti, kad panešiojus ar pralyginus sugrįžtų, kur buvo.

dėl užtrauktuko. siūlyčiau jį montuoti kartu su pasuknele. t.y. pasuknelę ir mezginį kabinti kartu, ir ten įsiųti užtrauktuką. stabilizuotų medžiaga kažkiek.

bet iš tikro man tai nelabai suderinami šie du dalykai: nėrinys, o dar šilkinis-sunkus, ir užtrauktukas. kam tau jis?

Atsakyti

Tai kad suknele stipriai iliemenuota. Be uztrauktuko niekaip neilisiu.

O liemuo pries skalbima buvo tikrai geras. Tai greiciausiai busiu suverzus per daug.

Atsakyti

Tai kad suknele stipriai iliemenuota. Be uztrauktuko niekaip neilisiu.

O liemuo pries skalbima buvo tikrai geras. Tai greiciausiai busiu suverzus per daug.

greičiausiai bus siūlas susitraukęs po skalbimo, o ne tu sutraukusi.

jeigu tikrai reik užtrauktuko, turi stabilizuoti jo įsiuvimo vietą. galima kokias tai medvilnines juosteles prisiūt. visą tą geriausia būtų daryti ant manekeno, kad mezginys stovėtų savo vietose, t.y. tose vietose, kur reikia, kai esi apsirengusi. kad susibanguoja numestas ant stalo ar kėdės, normalu.

šiaip turiu tokį įtarimą, kad išskalbus nieko su tuo mezginiu nedarei. nes linas turi tokią savybę - susitraukti. pvz vien lininė suknelė, kad ir nesunki, pasidaro kaip dešrelė - siaura ir ilga. reikia su lygintuvu atvesti jį į protą. tavo atveju, linas yra su šilku, kurio su karštu lygintuvu nelabai gerai liesti. bet reikia. todėl pradžiai bandyk pralyginti, o tada tvarkyti liemenį, jei prireiks, ir tik tada siųti užtrauktuką

Atsakyti

Aga, su lygintuvu i prota atvesti nebandziau.

Bet siaip, is mano patirties, tai silkas labai gerai lyginasi. Ir netgi megsta tikrai karsta lygintuva.

Atsakyti

labas rytas,

išmokau vieną modelį ir man gerai :D tik dydį,gylį pareguliuoju pundziukų.o šiaip išbandytas reikalas susidėti mezginiui  :wub:  Luknė savo žvėrinčių susideda,kai ka-žkur važiuojam,Nojus mašinytes.dabar jau ir vaikai iš lininių audinių išsirinko sau patinkančius,taip kad mama darbuosis :)

DSC_5325_medium2.JPG

DSC_5332_medium2.JPG

DSC_5331_medium2.JPG

DSC_5333_medium2.JPG

Atsakyti

labai gražūs raštai audinių :wub:

Atsakyti

Labas rytas

Pritariu Katukui, lininiui mezginiui tikrau po plovimo patinka į dešrelę pavirst  :lol: 

Šiandien planuoju megzti  :D 

Atsakyti

Tereza tikrai pirma lygintuva idarbink dar pareis i prota manau, tikrai linas po skalbimo susiguzia susitraukia, islyginus  isgarinus grizta atgal

Labas rytas

Megztelejau vakar iki..4 gal su filmais..nes miego nesinorejo, tai jau nedaug iki 2 rankoves pabaigos truksta, paskui varysiu kuna vel...

Atsakyti

Labos

Olaiva, kaip gražu  :wub: 

Tikiuos, katinėlis į protą ateis, kad negalima tokių gražių ir kūrybingų namų palikt  :4u: 

Aš savaitę nuo priimamojo pradėjau  :oh: Vis dar su savo migrenom. O kalta vaistinė, vaistų tipo visoj Atlantoj nebuvo. Be manęs dar 3 tokie už galvų susiėmę buvo :huh2: Dabar bijau į darbą eit, deganti savaitė, o aš kai kuriuos darbuos nepakeičiama. Nu bet geriau tegul dangus griūva darbe nei sveikatoj.

Baiginėju raudonus atspalvius. Turėjau tokį budintį mezginį, kurį virbalavau po kelias eilutes. Iš nuotraukos nusipirkau labai gražių siūlų, o realybėj nuvylė. Ir nusprendžiau, kad ateity tokiu atveju geriau jau grąžint.

Atsakyti

Sveikos :4u:

Olaivos siuviminė mūza gražius rezultatus parnešė :wub: Kas čia per medžiagėlės tokios nematytų raštų? :wub:

Turėjau nuostabų savaitgalį Kopenhagoje, vaikų lūkesčius išpildėm ir viršijom, Aušra sakė, kad čia buvo "geriausios atostogos ever" :D Dabar užtai labai sunku į realybę pareiti... :oh:

Nemezgu, neturiu mezginio, neturiu idėjos, turbūt ir noro nelabai turiu...

Užtai šiandien ant sparnų - mokyklos internetiniame puslapyje tarp priimamų pirmokų radau ir Vaivos pavardę. :victory2: Aišku, dar reikia formalumus sutvarkyti, bet nerimo kirminą nuramino :D

Ką su virbalais darom? Reikia juos kažkaip išpskirstyti, nevilnietės parašykit adresus man AŽ, šiom dienom kaip nors iki pašto nusigausiu. :4u:

Atsakyti

Sveikos :4u:

Olaivos siuviminė mūza gražius rezultatus parnešė :wub: Kas čia per medžiagėlės tokios nematytų raštų? :wub:

turėjau anksčiau iš Humanos prisipirkusi stalo takelių,tokie pailgi,šiaip nelabai kur panaudojami,bet pirkau juos su ta mintim,kad kažką siūsiu :) ten būna gražių raštuotų  :wub:​ o viduje lino atraižos

Atsakyti

Ką su virbalais darom? Reikia juos kažkaip išpskirstyti, nevilnietės parašykit adresus man AŽ, šiom dienom kaip nors iki pašto nusigausiu. :4u:

pirmokei :4u: aš dar tebesirenku :oh:

 

Aš papietaučiau su tavim šią savaitę :rolleyes: ar gavai mano pavedimą?

 

Ups - rytoj jau negaliu ...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 13 birželio 2017 - 12:09