Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Limit, jei darbo metu, tai vokiečiai visi must dirbo😁pramogauja tik tie, visi kiti likę... Čia jau juodas humoras, bet deja, tokia realybė.

Sveik :4u:​ 

Atsakyti

Limit, jei darbo metu, tai vokiečiai visi must dirbo😁pramogauja tik tie, visi kiti likę... Čia jau juodas humoras, bet deja, tokia realybė.

Sveik :4u:

Tiesa, gal žinai iš kur tavo draugė išplaukė į Karibus? Mes žiūrėjom Majamį, bet skrydžiai tokie ne iš pigiųjų, o ir šiaip ta Amerika mane biški bauginą. Kita vertus Italija galim kada su vaikais padaryt, o ir skrydžių praktiškai nereikia, net su mašina galima būtų.

Et, susisukus galva visai, o sprendimo jau kaip ir reiktų. 

Atsakyti

Jio, viename. Baktusas.

Atsakyti

Berlynas iš mano dviejų prisiminimų - gigantiškas. Aš ne didelių miestų žmogus, man jaukesni, mažesni patinka. Dideliuose jaučiuosi...niekas. Barselonoje taip nebuvo.

Kapseika, tieisog susirašyk ant lapuko norimas destinacijas ir išsitrauk bele kurį. Ir bele kuri kelionė bus gera. Ypač, jeigu ne pinigai stabdo nuo kažko. Mums tai tas elementas būna svarbu, dėl to sunkiau išsirinkti.`

Sporto juodos žvaigždutės akyse tik tavaravo ir širdelė daužėsi.Reikia eit gert elektrolitų.

Jau šildo. Vakarai namie bus patys mieliausi :).

Sergančioms  :4u: .  Man irgi baisiai galvą skaudėjo visą laiką, ko šiaip paprastai nebūna...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: [b!]Šiandien[/b!], 12:28
QUOTE(Restar @ 2024 10 16, 13:25)
Aš ne didelių miestų žmogus, man jaukesni, mažesni patinka. Dideliuose jaučiuosi...niekas. Barselonoje taip nebuvo.

Nes koookia kompanija buvo Barselonoj wub.gif biggrin.gif

Mes planavom į Barseloną.
Kainos nulemė į Madridą rolleyes.gif
Atsakyti

Mielai kartočiau kur nors su tokia chebra ♥.

Atsakyti