Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Taip, esu buvusi jau 2 kartus. Pernai kaip tik Omane Kalėdas sutikom. Mano sūnėnas su šeima ten gyvena. Dabar mačiau, kad iš Lietuvos kažkuri agentūra kelionę organizuoja. Visai kitokia ten arabų šalis nei likusios. Yra ir kurortinė dalis.

Atsakyti

Liniuka, saikingai daug darbo. Turbūt, jei reikėtų viršvalandžius dirbt, ir iš tokio išeitum?

Atsakyti

Tai aišku :D​ 

Atsakyti

Barseloną - rekomenduoju!

Atsakyti

Ai, apie meilę ir kitus jausmus. kaip atskirti tiesiog meilę darbui nuo darboholiškumo?

Išoriškai tai visai gali būti kone tas pats. O iš asmeninės perspektyvos darboholikas esi, jei gyveni tam, kad dirbtum, tiesiog blogai jautiesi, jei kažko nepabaigei ar neatlikai dar geriau negu vakar. Mylintysis savo darbą – jei darbe patiri savirealizaciją, jautiesi tam tikro norimo rezultato kūrėju, o ne sistemos sraigteliu (ne aš pakankamai gerai tinku darbui, o darbas tinka man, kažką manyje atskleidžia). Darboholiškumas – savęs dusinimas, kartais gal net būdas nustumti tam tikras problemas į šalį, o meilė yra gyvenimo variklis. Va. :D

Atsakyti

Labos. Kaip google gydykloj, pagal aprašymą priskyriau save darboholikams... Netikėta. Toliau sau rengiu kūdikių ratą, šį kart kojinėm, anas išaugo.

Atsakyti

Labas rytas.

Vakar vėl negrybaudama gavau krepšį baravykų 🥰

Prisišaldžiau sausų baravykų galvų ir kotų su kitais grybais nuvirtų. 

Vis pirmi kartai :D 

Atsakyti

Vakar išgirdau apie Katuko tirpimus, šiąnakt 2 kartu pabudau su LABAI nutirpusia viena ranka. Dar būdavo kokie 2 pirštai, dabar visi. Ir šiaip skauda kaulus, raumenis. Ryju magnį, bet, matyt, ne taip greit atsistato ir gal j neužtenka vieno. Gal ir B reikia paryt. Šilumėlėj to nejaučiau, o dabar - kaip po gero sporto. Kaip reiks iš tikrųjų šiandien vėl sportuot?

Atsakyti

Jei tirpsta kojos-juosmens problemos, jei rankos- sprando. Bet visada yra išimčių :mirksiukas: 

Nežinau, kažkoks liūdesėlis dėl visų tų reikalų. Reik persiorientuot savo mintyse, svajonėse, veiksmuose ir pan. Faktas, kad visos tos bėdos ne vienos dienos pasekmė, bet vistiek..

Mezgimo srity- dukros liemenė. Siūlas nepamenu, bet lyg ir  pusvilnė, nu žiauriai malonus, išskalbus tai beveik kašmyro švelnumo. Kaifuoju, kol neužmiegu :D​ 

Atsakyti

Labas,

 

Pirkau siūlų.

 

Priedas  received_910587424283239.jpeg   106,62KB   0 Parsiųsta kartų

 

Burokėlių sulčių miksas su apelsinų ir obuolių sultimis - puikus!

Atsakyti

Koks planas? Siūlų.

Atsakyti

Labas dienas, 

Gražūs siūlai, gadget  :mirksiukas: Čia bus vienam deriny?

Kapseika, mano draugė pernai gruodį plaukiojo kruizu po Karibų salas su vyru. Jiems labai patiko, viskas gerai organizuota, gražu, vasara :D

Aš žiemą iš tolimesnių užsienių tik Jordanijoj esu buvus. Tai ten trumpom rankovėm varinėjom, jūra šilta buvo.

Mano šitas virusas kažkoks keistas  :rolleyes: Galvą be perstojo skauda ir jaučiasi, kad raumenys pasilpę  :rolleyes: net telefono svorį jaučiu imdama  :oh: 

Kas čia dar  :hm: Namie sėdžiu, nėr ką labai pasakot :D 

Ai, Berlyno mastelio visiškai nesupratau  :oh: Sako, važiuojam į centrą. Nu tai aš ir laukiu, kada ten koks senamiestis mano supratimu prasidės, ar kažkas tokio  :lol:  :lol: Nes tie Vokietijos miestai, kuriuose esu buvus, toks vaizdas, kad visiškai kitokie. Berlynas kažkoks kratinys visko. Pripažįstu, ir kad 3 dienų buvo tikrai per mažai. Sugrįžt dar norėčiau, nes jaučiuos gal ir palaižiau biškį tą miestą, bet per popieriuką  :D

Labai patiko pasaulio parkų sodas. Praleidom ten beveik visą dieną. Patiko ta teritorija prie sienos, meno galerija po atviru dangum. Patiko viešasis transportas. Ir dar parsivežu tokį įspūdį, kad kaži, ar pačių vokiečių Berlyne dar liko  :hm: :D

Atsakyti