Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kol kas ir aš myliu savo darbą. 😇 Visata išgirdo mano norus.

Sušilt padeda dviračio minimas ir desertų valgymas. 🤦‍♀️😁

Atsakyti

Tikrai taip- acakingai pareiškiu, jog Vilniuje individualiuose būstuose šildymas turėtų būti įjungtas per 3 dienas nuo vakar.

Apie savo sveikatos reikalus, gavau šiokią tokią išvadą, tai panašu, kad turiu juosmeninės dalies išvaržą. Dar eisiu paaiškinimų tikslesnių pas neurologę po MRT. Bet faktas yr.

Pasireiškė tam tikrais skausmais ir galūnių tirpimu. Klasika. Džiugina tik tai, jog dar viskas pakankamai nedidelio laipsnio. Bet blyn, nu  :ohmy:​ šūds.

Atsakyti

Katuk, tikiuosi kineziterapijos užteks pasveikti! Pilatesas suaktyvino skausmus?

Atsakyti

Ai, apie meilę ir kitus jausmus. kaip atskirti tiesiog meilę darbui nuo darboholiškumo?

Atsakyti

Katuk, tikiuosi kineziterapijos užteks pasveikti! Pilatesas suaktyvino skausmus?

Visko gali būti. Nu ir neatmeskim degeneracinių pakitimų. 

Aš irgi labai tikiu kineziterapijos galia. Ir dar dėkinga darbui, jog bent šiokį tokį sveikatos draudimą turiu. Bet tai sar ne meilė :D​ 

Atsakyti

Ai, apie meilę ir kitus jausmus. kaip atskirti tiesiog meilę darbui nuo darboholiškumo?

Nuuu, aš tai myliu, nes dirbti nereikia. 🤦‍♀️😁

Atsakyti

Jurgitak - neprisikarksėk :D. Jeigu dar ir eiti į darbą nereikia, tai jau kai apsimegsi dabar visa :).

Katuk - uf. Sorry, bet net palengvėjo išgirdus. Aišku, nemalonu ir turbūt skauda tau, ir net turbūt neatitaisoma į pradinę padėtį, bet, svarbiausia - išgyvenama ir kineziterapijos dėka tikrai gyvenama kokybiškai. Anksčiau, bent jau man, kaime išgirdus žodį išvarža, tai tas jausmas būdavo tolygu kaip koks vėžys - gyvenimas baigtas. Bet dabar tikrai ne. Mano dukterėčia (kita, tos, apie kurią dažniau šneku, sesė) net su greitąją į ligoninę buvo paguldyta dėl išvaržos (amžius buvo 24+), bet dabar net nieko negirdėti apie nugaros bėdas. 

Atsakyti

Nereikia, pamezgu ir ryte, ir vakare. Net mintį audžiu, jei taip ir liks, gal kokį magistrą baigti, tiesiog, iš neturėjimo, ką veikti. 🤦‍♀️

Atsakyti

Katuk, laikyk :4u:

Nu aš irgi su rūpesčiais, aišku juokas ten ne rūpesčiai, bet vistiek jau jaučiu, kad ima nervinti, laikas būtų nuspręsti.

Kaip ir planuojam gruodžio vidury pabėgimą, o ir progą tam turim, bet va kryptis tai su klaustuku.

Yra galimybė čiupti kruizą apiplaukti Italijos krantus, Barseloną, Prancūziją arba vien Italijos didžiuosius miestus. Bet biški kelią abejonių orai. Šiaip nesame mes ten kokie pliažistai, bet gal vis tik pasivaikščiojimams irgi per prasti.

Juolab, kad jau spalį turim su vaiku tokią nedidukę kelionę, kur irgi oras su klaustuku :unsure: 

Atsakyti

Kapseika, į Omaną varykit. Ten gruodį ypač palankus oras.

Atsakyti

Kapseika, į Omaną varykit. Ten gruodį ypač palankus oras.

Uch, čia jau visiška egzotika.

Man jau Majamis su Karibais kelią stresą, nes ir tokią galimybę svarstėme. Aš tokia santūri keliautoją, taip sakant tik pradedanti išsijudinti, bet labai noriu...

O tu ten buvus, keliavai po šalį ar viešbutyje, kur pakrantėje? 

Atsakyti

Kapseika, esam ne kartą gruodį buvę ir Italijoj, ir Prancūzijoje ir viskas liuks. Nesimaudėm, bet saulės sočiai ir tau jau gerai pabėgt iš savo cepelininio oro. Važiuokit.

Katuk, teks mankštas praktikuot ir galėsi gyvent.

Jurgitak visai nepavydžiu. Esu iš kelių darbų tik dėl to neturėjimo ką veikt išėjus. Daug darbo yra žymiai geriau :) 

Šiandien vėl diena iš lovos. Ryte suvalgiau du džiūvėsius, tai visą dieną vargau, atrodė sprogs skrandis. Bet gal jau rytoj bus geriau tikiuosi.

Atsakyti