Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

pypt :D

Atsakyti

Olaiva, prikabink foto visur, gal kas priglaude nabaga... Ir fb yr grupe - Pasiklydau noriu namo ;) ten dar ikelk ;) paskleisim visi :)

Atsakyti

Olaiva, prikabink foto visur, gal kas priglaude nabaga... Ir fb yr grupe - Pasiklydau noriu namo ;) ten dar ikelk ;) paskleisim visi :)

kad supranti,jis pasivaidena pas mus naktim ,bet nenori namo grįžt :D

Atsakyti

Nu tai "as katinas ir vaikstau kur noriu ir kada noriu" :D

Atsakyti

Olaiv :D  :D  kotikas jus tampo uz usu :D 

Ristin, ten jura iki keliu, o leisk pliuskentis, jau bus isilus biski :D . O jei rimtai maudytis gal dar saltoka. Nebent vezt i Jurmalos vandens parka ju pramogoms su teciu, o tu pajuriu ratuka padarytum arba visi kartu jau po pramogu, tadu gal pamtytu kad ta jura dar salta yr. Arba kentek :D  :D dar jei gali kol atsils normaliai :D .

Terezz uzjauciu, zinok ir man po keliu nesekmingu bandymu rankos yr nusvire, musiau grisiu prie to kas labiausiai sekas, vis kelinta diena mitnyju minti karoliukus susivert ir pradet po truputi riesiniaut ziemos sezonui dovanoms.

Atsakyti

Terezz uzjauciu, zinok ir man po keliu nesekmingu bandymu rankos yr nusvire, musiau grisiu prie to kas labiausiai sekas, vis kelinta diena mitnyju minti karoliukus susivert ir pradet po truputi riesiniaut ziemos sezonui dovanoms.

Pridaigsčiau užtrauktuką, tai iš viso baisuma pasidarė. Prie visų negerumų dar visas šonas nusibangavo. Nu abydna iki negaliu. Įgrūdau į spintą, kol piktumas praeis. Paskui galvosiu, ką daryti. O dabar einu iš to pasiutimo štangas patąsyt.

Atsakyti

O tai kas per siulas nenaudelis toks?

Atsakyti

O tai kas per siulas nenaudelis toks?

Linas perpus su šilku.

Atsakyti

Nu jo turi savybe skuduriuku pakibt linas net ir be silko..o mezgei ar nerei?

Atsakyti

Nu jo turi savybe skuduriuku pakibt linas net ir be silko..o mezgei ar nerei?

Nėriau.

Ai, kažką sumąstysiu, kai piktumas praeis.

Atsakyti

labas rytas

 

Terezza, nu ką aš galiu pasakyt.... po laiko :D  bet mano palaidinė, kur liną maišiau su šilku, lygiai taip pat pasielgė. skuduriukas. biškį pasidėjusi kai kurias vietas permegzti, tik ji ir buvo sugalvota tokia laisvoka, tai ne tiek nusivylimo. nors šiaip maloniai nešiojasi.

va šita

Priedas  20150816_10485711.jpg   31,44KB   0 Parsiųsta kartų

 

vakar mezgiau su vėjeliu. ir su lietum ir su serialu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 13 birželio 2017 - 07:43

Katuk, paguodei :D

Kad skuduriukas pasidare tai dar susitaikyt galiu. Bet va kad liemuo susiaurejo :oh:. Dar turiu itarima, kad as virus su sijonu per daug kietai sumezgiau, del to tas susiaurejimas gavosi. Tai ardysiu ir bandysiu kokiu kitu budu jungt. O jei liemuo nebus iverztas, tai gal ir uztrauktukas sone taip nesibanguos.

Vienu zodziu sukandu dantis ir bandau ispausti vaska. :D

Atsakyti