Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš tik noriu priminti liūdną tiesą, kad mūsų amžius jau toks, kad tiesiog medžiagų apykaita lėtėja, dėl to ir tie kilogramai lipa daug labiau nei prieš 10 metų, o ir nusimesti juos žymiai sunkiau. Tai nori nenori reikėtų bent porcijas gerokai sumažinti. Čia refleksija į +8 ir +9 (aš per du metus +15:() Ale kaip sunku tai padaryti...

 

Priedas  Screenshot_20241004_105708_All PDF Reader.jpg   40,08KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Sportas kg nenumes, gal net padidins. Bet ne tik kilogramais grožis matuojamas :) Linijos, laikysena tai tikrai pagražės.

Atsakyti

Sportas kg nenumes, gal net padidins. Bet ne tik kilogramais grožis matuojamas :) Linijos, laikysena tai tikrai pagražės.

Tai dėl to ir sportuoju net kg augant :D be sporto jau turbūt nebegalėčiau. To mėgėjiško tokio. Šitą priklausomybę nuo paauglystės turiu.

 

Papasakosiu istoriją, kaip ji išsivystė :D Prisėskit, paklausykit. Turiu laiko darbo metu  :lol:  :lol:

 

Nuo darželio laikų lankiau sportinius šokius. Iki partnerio mokyklos baigimo, nes buvo vyresnis. Tai judesys buvo gyvenime visada , bet..  kai man buvo 12 metų į mūsų mokyklą atėjo naujas direktorius. Pusamžis, galvočiau apie 40-50 metų, bent tuo metu taip atrodė man :D Ir sugebėjo taip uždegt visą mokyklos bendruomenę savo paties aktyviu pavyzdžiu :bigsmile: Rytais prieš pamokas jis pirmas atsirasdavo stadione, o paskui jį klasėmis ne tik vaikai, bet ir tėvai, ir mokytojai. Darydavom mankštą, bėgiodavom po +-10 stadiono ratų. Dabar net neįsivaizduoju, kaip jis ten sugebėjo įtikinti visus  :oh:  :lol:  :lol: Na, ne visus, bet tikrai labai daug  mūsų. Niekas jokių prizų nedalino, nepamenu, kad kažkaip ypatingai motyvuotų  :rolleyes: Nei kažkokių ten paskaitėlių apie teigiamą poveikį buvo, nei ką.  Prieš pamokas, jau pačioj mokykloj, būdavo paleidžiama muzika per garsiakalbius ir turėdavome trumpą, dabar nepamenu, gal 10 min mankštą.

Tai va tas ankstyvas kėlimąsis ir užmiegotom akim bėgimas stadione man tapo tikra priklausomybe :D Kai dabar savo vaikams papasakoju, tai jiems neįsivaizduojama atrodo  :blink:  :lol:  Teisą pasakius, ir sąlygos buvo biškį kitokios - mokykla 5 min nuo namų, stadionas irgi tas pats. Bokados metais, net pamenu, kad grįžus praustis reikėdavo tik po šaltu dušu, nes karšto vandens nebuvo. Tai jau tikrai viskas atrodo, kaip iš tos pakaitėlės vaikams - O mano laikais, tai ... :lol:  :lol:  Tai va, nuo to laiko ir šaltas dušas rytais man MUST! Sporto pertraukas turėjau tik kelias, kai vaikus pagimdžiau, tai kuriam laikui būdavau iškritus. 

Ką noriu pasakyt, tai norėčiau, kad tų įkvėpėjų mokyklose būtų daugiau. Mokytojų, kurie iš širdies dirbtų, kad jie būtų gerbiami ir kad prestižas būtų dirbti mokytoju, kad eitų pedagogiką studijuot ne tie, kurie daugiau niekur neįstojo, bet tie, kurie tikrai norėtų dirbt su vaikais. Nes na tikrai, tokie žmonės keičia kitų gyvenimus  :wub:

Tai va, tokia trumpa paskaitėlė gavosi beveik Mokytojo dienos proga  :D  :4u:

Man rodos, nebeturim mes mokytojų savo būrelyje  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: [b!]Šiandien[/b!], 10:36

Aš tik noriu priminti liūdną tiesą, kad mūsų amžius jau toks, kad tiesiog medžiagų apykaita lėtėja, dėl to ir tie kilogramai lipa daug labiau nei prieš 10 metų, o ir nusimesti juos žymiai sunkiau. Tai nori nenori reikėtų bent porcijas gerokai sumažinti. Čia refleksija į +8 ir +9 (aš per du metus +15:() Ale kaip sunku tai padaryti...

attachicon.gifScreenshot_20241004_105708_All PDF Reader.jpg

Kokis čia priedas?

Tu teisi.

Atsakyti
Aš irgi už sportus smile.gif
Tik šiuo metu darau tai namie. Ir labai mažai. Pritūpimus (už tai kitą dieną upakalis kaip paspardytas biggrin.gif ) ir šiek tiek rankom, nes jei tik daugiau pamezgu - jau kerta per petį smile.gif

Limit, super smile.gif
Priminei man, kai berods 9 klasei pati ruošiausi fizinio gal 3 km prabėgimo įskaitai. Nes mano silpnoji vieta visada būdavo bėgimas. Ir tiek buvau įpratus vakarais bėgiot, kad per įskaitą atbėgau gal treęia ar ketvirta iš klasės ir greičiau, nei buvo skirtas laikas. Kūno formos tikrai tuo metu buvo pasikeitę, nes aš nuo mažens į apvalumus linkus esu. Bet baigėsi įskaita ir baigėsi mano savarankiškas sportas.


Restar, išlįsk į eterį ir duok takelį į rytojaus susimatymą smile.gif
Atsakyti

Aš ne Restar, bet duosiu jums takelį :D

MEZGĖJŲ brančas: pradedame antrąjį sezoną! | Facebook

Atsakyti

Kokis čia priedas?

Tu teisi.

Čia priedas man :D  

kam reik taa suprato

Atsakyti

Tai mes dar ir drtalių norim iš Restar- ką, su kuo, už kiek 😁 ar tik mezginį prigriebt? Ar dar ką nors? 

Atsakyti

Tai ten gi viskas aprašyta  :mirksiukas: 

Bet aha, Restar gal iš patirties pridurs ką nors. Gaila, kad aš šįkart negaliu. Vis nepavyksta, o matau, kad kasiulų buvusios nuolatinės klientės jungiasi  :wub:  Būt labai faina vėl pasimatyt po tiek laiko :D

Atsakyti

Restar, ar ne tu visai neseniai svaigai dėl kažkokio grybų pyrago? Pasidalink please  :unsure:​ 

Ištiko mane netikėtas džiaugsmas, puskrepšio baravykų formoje :wub:

Ryt vėl žingsniuosiu miškan...juolab kad visai netoli namų, 5 min. su auto. 

O kaip jūs saldot grybus, ar būtina prieš tai išvirti? 

Atsakyti