Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tu matai, kaip būna :blink: Gal kokia nežinoma dvynė :rolleyes: 

Atsakyti

Ingriduk - sveika pagrįžus! Namai nedingo, tai visiems vaikams vietos yra :).

Iš ryto dar nieko, bet pasėdėjus prie kompo jau sušalau namie, reikia eit arbatos virt ir traukt mezgtinį kokį, net ir bepirštes, nes ir rankos sušalo. O ryte dar su triusikais pasėdėjau ant sofos, pamezgiau dukterėčiai bepirštes. Gal ir ji neišbrokys.

Qqute - tai kur pradingus/kuo užsiėmus, kad nėra kada megzt? :)

Atsakyti

Restar remoontai. Baigiam tvarkyr tą butą noriu greičiau išnuomot. O kadangi pinigų pagailo tai savo rankom darom.

Bet jau nebedaug liko

Atsakyti

Man irgi smalsu, kaip jūs gyvenat.

Aš gerai gyvenu. Buvo nuostabi vasara, su daug jūros, ežerų ir ledų🤣

Gyvenu savo namuose, Dzūkų g.bute. mašiniuks irgi tas pats.

Dirbu statybuose.

Sūnus vedė, tai dabar po 8 m. draugystės jie vyras ir žmona.

Nieko aš nemezgu, bet turiu ir nešioju Liniuko atiduotus ir Ristinos megztus.

Sakyčiau pasveikau, arba arti to, kad pasveikau, nuo skyrybų. Pratryniau FB nuo bendrų draugų.

Skamba gal ir nenormaliai, bet man taip normalu, kad žaidi arba toj arba toj komandoj, už dvi skirtingas žaidžiantys man netinka ir aš nedraugausiu. Tai labai pagerino mano emocinį foną.

Tie reikalai,,kurių kaina vadinasi sveikata irgi taisosi. 

Tai sakyčiau viskas tikrai labai gerai.

Atsakyti

Du postai vienu metu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: [b!]Šiandien[/b!], 12:01
Ingriduška, sveika grįžus wub.gif Jeigu jau gali kalbėt apie tai, kas praėjo, vadinasi tikrai viskas geryn wub.gif

Man netikėtai pradėjo judėt vienas implantas. Nenustebsiu, jei būsiu pati išjudinus dėl sukąsto žandikaulio miegant- ko visiškai anksčiau nebūdavo. O dabar atsikeliu ir pati jaučiu, kad net skauda dantis. Vaidink, kiek nori, kad nesinervini, bet kūnas sako, kaip yra faktiškai. Ryt važiuosiu pas gyd apžiūrai.
Atsakyti

Niuma, papasakok, ką apie judantį implantą pasakys. Kažkaip buvau įsitikinusi, kad implantas - amžinas reikalas ir su juo jau nieks nesidaro. Va karūnėlės - laikina.

Aš vakar buvau pas mano siūlus. Nusipirkau merino su kašmyru atnaroms, bet reikia salės pagalbos, tai reikia sriubos. :)

Atsakyti

Ingriduska-smagu girdėt geras nuotaikas! 

Mano viena kolegė vasaros gale išsiskyrė-nu tai jomajo tos santosbarbaros, tokia šū..ienė, ir emociškai, ir fiziškai, ir finansiškai.

Aš vakar mezgimą iškeičiau į spalvinimą... turiu nusipirkus vieną paveiksliuką pagal numeriukus-nu meditacija tiesiog. Turbūt vistik mesiu tą plonybę megzt, bo galvoj tik pilkas kardiganas :D  bet visai ne mano stilius mezt nebaigtus mezginius, tai kovoju vat tokiom priemonėm :D​ 

Atsakyti

Implantas tai gal ir amžinas, bet vat mūsų kauliukai tai nea :D 

bet šiaip abu mano implantų meistrai yra sakę,jog būna, kad atsilaisvina ta implanto viršūnė, tai tiesiog reik priveržt. Maniškiai tą padarytų pagal garantinį :D​ 

Atsakyti