Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš irgi manau, kad siūlų dalinimosi proga bus galima susitikti.

Atsakyti

visai graziu megzteliu yra http://postila.ru/id...65638-poluveryi

Atsakyti

Koks gražiai kreivas megztinis.

P3140423_medium.jpg

http://www.ravelry.c...ibrary/iolanthe

Atsakyti

aš vis dar siuvu :) bet...ilgi užtrauktukai jau baigiasi...deficitas jie dailių spalvų...

Atsakyti

Ristin, ar Latvijos pajuris jum labai tooooli? Ten rastum ir bangu osima, ramybe, visa papludimi tik tavo :rolleyes: o vaikams jura tiesigine zodzio prasme iki keliu :wub: . Gal pavyktu per viena diena prasisukti?

Olaiv, tai kotoko ner :huh2: 

Atsakyti

Ristin, ar Latvijos pajuris jum labai tooooli? Ten rastum ir bangu osima, ramybe, visa papludimi tik tavo :rolleyes: o vaikams jura tiesigine zodzio prasme iki keliu :wub: . Gal pavyktu per viena diena prasisukti?

Matai, dar šaltoka. O mano palydai būtinai, jei vanduo - reik maudytis :D

Kartais ir kilometras - ne vingis :rolleyes:

Atsakyti

man ir butinai juroj maudytis reik. neuztenka jos klausytis ir matyt :)

Atsakyti

Aš tai vos neverkiu. Nėriau nėriau suknutę iš prabangybinių siūlų, o va išskalbiau ir vaizdas pasidarė kaip grindų skuduro  :oh: . Į ilgį ištįso, į plotį susitraukė. Nors kai skalbiau mėginuką, jis elgėsi pavyzdingai. Kyla noras iš viso visokius mezgiminius reikalus mest. :cry2:​ 

Atsakyti

Ramiai :4u:  ar jau išdžiūvo?

Atsakyti

Merginos, šiandien išėjo mano tėtis...

Užuojauta.... :(  :4u:​ 

Atsakyti

Ramiai :4u:  ar jau išdžiūvo?

Aga, išdžiūvo.

Nuo pažastų į viršų vienareikšmiškai reikės pernert. Liemenį šiek tiek pakėliau, nes nėriau sijoną atskirai. Bet to bjauraus kritimo tai niekas nepataisys. Nebent krakmolyt. :cry2:​ 

Atsakyti

Ristin, ar Latvijos pajuris jum labai tooooli? Ten rastum ir bangu osima, ramybe, visa papludimi tik tavo :rolleyes: o vaikams jura tiesigine zodzio prasme iki keliu :wub: . Gal pavyktu per viena diena prasisukti?

Olaiv, tai kotoko ner :huh2:

nėr...pridėjom skanėstų visuose kampuose po kamerom,stebim,kaip kokie žulikai :D važiuosim,kai sutems,ant terasos tyliai jo laukti.gal grįš...*****,gaila man jo...

Atsakyti