Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Cha, buvau pas danus ir į Knitting for Olive nenuėjau :lol: 

bet kaip jau minėjau šiandien-siūlų turiu. Įvairaus plauko. Nors turbūt reikėjo vien dėl jausmo... teks grįžt :lol:  nes dukra grįžt neplanuoja kol kas. Beje, nusprendė, kad nori šaliką pamegzt-tai nusiunčiau pradžiai į biškį pigesnę pardę, nusipirko Dropsų :rolleyes:  ir jau sumegzti 4 kamuoliukai merinuko. Per savaitę. Mamos vaikas :D 

Liniuka- oi nežinau nežinau :lol:  maistu sakote.. katiną... kokiu žuvies kauleliu :hihihi:​ 

Atsakyti

Liniuka, jei tu paėmei paskutinius didesnio, tai, vadinasi, mano dydžio ir nebuvo. 🤦‍♀️

Atsakyti

Darom šią savaitę sriubą? Aš kol kas tik antradienio vakarą negaliu.

Atsakyti

Ketvirtadienį tikrai negaliu, o kitom dienom teoriškai taip. Praktiškai - bus matyt. 

Tik grįžtant iš sodo prsiminiau, kad pamiršau megztinius fotosesijai pasiimt. Laukia jie, matyt, rudeninių lapų. Po šalnų atsiras daugiau spalvų.

Kaimynė atvilko moliūgo dalį, šnekų apie sveikesnę mitybą paveikta pasidariau salotų. Nebaigiau, o nebetelpa.

Einu turbūt paskutinį kartą šiemet pesto prisigamint. Pasisėju pavasarį namie ant palangės, paskui sode išsodinu bilekur, tai kai subujoja - vis skinu ir skinu. Kai tik viršūnėles nuskinu - kitą savaitę jų dar daugiau priauga.

Atsakyti

Kaip skaniai nuskambėjo!

Šiemet gerai dirbau sraige. Šios savaitės planuose - žemės pirkimas.

Atsakyti

Kai kitą kartą Katuks visaip atsikalbinės nuo susitikimo, vadinasi reikės bandyt maistu viliot :D​ 

Tik dabar išsiaiškinai, ko katėssss nooo?

Mano naujausias šeimos tygdykas panelė Pelėda ir kavą patikrina- o jei staiga joje koks SŪRIS paslėptas?

Atsakyti