Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

QUOTE(gadget3 @ 2024 09 29, 16:46)
Margueritte, skaitau tave ir matau tooookio savo antipodo paveikslą: planavimas kubu, sumuštinio savikaina... 

Vienai - tardytoja, kitai - antipodas cool.gif Ar dar bus ir kitokiu etikeciu? tongue.gif
As gyvenu taip, kaip man norisi ir kaip geriausia mano seimai. O jei planuoju 'kubu', tai, matyt, gyvenimas taip priverte.
Atsakyti

Katuk, pagal tai kokia nuolat užsiėmusi esi, keista kaip išvis randi laiko pavalgyt :) 

Vilmak, pirkau Betty Barclay. Bet ir kitose pardėse tikrai nemažai pilkų džinsų.

Atsakyti

Zaros džinsų plačių normaliom pavalgusiom moterom nerekomenduoju :B nors pati turiu pilkus būtent iš Zara :D  bet jie straight, o ne wide leg. Ir jie neturi nė gramo elastano, tai šiuo metu yra ant atsarginių suolelio :B 

gražių turi MassimoDuti. Kaina normali. Pigesnių irgi neblogų turi Veromoda, tik dydžių reik paieškot. 

Mano ne pilki, bet laaabai gero modelio ir džinso-Vila. Labai verksiu, jei supliš ar išaugsiu :D 

aš gal ne busy, o tiesiog neorganizuota... ir vat maistui laiko tai tikrai randu-prioritetų sąraše :D  iš tiesų, tai būtent iš to užimtumo, valgymas yra man kaip ir legalus poilsis, todėl ir valgau vis, nes bais noriu ilsėtis :D 

Atsakyti

Mano džinsai, kur pirkau Marli - irgi pilki, platūs ir ploni minkštučiai. Žiemai bus per šalta.

Man tai tiesiog įdomu suprasti kitą požiūrį, išgirsti kaip kitaip žmonės gyvena. Aš išvis neplanuoju biudžeto  :B .

Gadget, mes daugelis tau antipodai būtume, tu išskirtinė :). Ir kiekviena turim savitumų.

Miške grybų neradau - parsinešiau beveik puskibirį gilių. Galėjau ir daugiau, tik žinau, kad tingėsiu paskui lukštent :). Bet pasiilgau vaikystės gilių kavos skonio :wub: . Jau esam darę, žinau, kad pavyks.

Agurkų dar radau stogu pas pomidorus nukeliavusių :). Aktinidijų, dumplūnių prisiskynėm, paprikų, rukolos. Oi, bus skanu.

Ir dar pasigėrėsiu namie savo gėlytėm, kol nenušalo.Priedas  Messenger_creation_E7717DEF-C08F-4DF5-8BB6-C2DE9B79040C.jpeg   214,49KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: [b!]Šiandien[/b!], 17:29

Važiuoju per nuostabų lietuvišką pavakarį, stebuklingai graži šviesa ir žaluma. Taip gerai pabuvau! Gavau lauktuvių ciklameninį švarką, dar tėvelio sodintų vynuogių (ne mėlynų, tos be šalnų neskanios), ravėjau krapus ir parinkau mamai lūpdažį.

Marelloj nužiūrėtą pieno baltumo kašmyriuką kryžminsiu su vyrišku modeliu - reiks į THE sandėliuką ir į Rygą. Detalių.

Atsakyti

Kai kitą kartą Katuks visaip atsikalbinės nuo susitikimo, vadinasi reikės bandyt maistu viliot :D​ 

Atsakyti

Restar, ačiū nuraminai, aš jau galvojau, kad viena be skaičiukų gyvenu... 

Kažkaip turiu intuityvų suvokimą ar gyvename pagal savo pajamas, ar ne.

Ir bijau net pagalvoti, jei tektų imti skaičiuot pusryčių, pietų ar vakarienės savikaina...

Kaip spėju jau vien dėl to, kad darbo metu nesimaitiname viešo maitinimo įstaigose, kad beveik neperkame pusfabrikačių, jau maitinamės gana ekonomiškai.

Kai perku gerą streiką, antienos krūtinėles ar pan. man būna aišku, kad tai ne kasdienos produktai, bet tam ir einame dirbti, kad galėtume leist sau pasilepinti... 

Lygiai taip pat ir su daugeliu kitų dalykų. Ieškau atasvaros. Visai nespjaunu į dėvėtus rūbus, bet prireikus perkam ir ne pigiausius naujus. 

Tiesa vakar sau pačiai netikėtai išgyvenau, ir net visai fainai išgyvenau apsipirkimą su mergina. Panašu, kad abi biški apgludinom per laiką kampus.

Tai va apie suvokimą ką gali sau leisti - vaikas užsimanė gan brangios striukės, kuri dar ir balta... 

Pakvėpavau keletą minučių ir pasakiau ok. Net nupirkom. Ir ką, sekančioje parduotuvėje ji, visiškai laisva valia, prisimatavo ženkliai pigesnę ir juodą.

Baltoji keliavo atgal. 

Ir taip didžiavosi savimi, kad va vistik gerai, kad atėjau į protą :) 

Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2024 09 29, 17:17)
Bet pasiilgau vaikystės gilių kavos skonio wub.gif

O kaip tu ja ruosi? Ar bet kokios giles tinka? Kazkada pries 30+m.klasioke giliu kava vaisino, tuomet labai patiko.
Atsakyti

Liniuka, detaliau, kur pirkai pilkus džinsus? :)

Atsakyti

Liniuka, detaliau, kur pirkai pilkus džinsus? :)

Betty Barclay. Bet paėmiau paskutinius didesnio dydžio.

Atsakyti
QUOTE(Kapseika* @ 2024 09 29, 17:42)
Ir bijau net pagalvoti, jei tektų imti skaičiuot pusryčių, pietų ar vakarienės savikaina...

Savikaina skaiciuojama ne tik tam, kad 'reikia', bet ir tam, kad nemoketi uz abejotinos vertes produkta didele kaina. Arba zinoti, kam verta leisti pinigus, kam ne, kokias imones remti, kokias - ne. Arba del kitu priezasciu, kuriu cia nevardinsiu, nes jos tiesiogiai susijusios su mano seimos sveikata. Mezgeju terminais : galima rinktis turkiska akrila 2x metuose, o galima merinosa 1x2m. is KnittingForOlive. Islaidos per 2m. gaunasi tokios pat, bet as geriau pasikankinsiu ir pasidarysiu sau svente 1x2m., pirkdama is KnittingForOlive vien del imones deklaruojamu vertybiu (nesu pirkusi is ju, gal kokybe ir nusivilciau, kas cia zino).

Nera pelningai dirbancios privacios imones be is anksto nustatyto biudzeto. Nebent tai imones, dirbancios Gariuniu biznio principu : svarbu siandiena gerai, negalvoju apie rytoju. Kodel biudzetas imoniu veiklai - normalu, asmeniniam gyvenimui - ne?
Daktaro disertacija galeciau parasyti apie tai lotuliukas.gif Jei tektu is naujo rinktis profesija, tai tikrai rinkciausi FINTEC.

Jei reziumuojant, tai karmos tasku uz biudzetavima ar nebiudzetavima niekas neduoda, visu pabaiga vienoda. Yra zmoniu, kuriems taisykles apsunkina gyvenima, ir yra tokiu, kuriems jos ji palengvina. Svarbiausia vidine nuostata, kad 'viska darau gerai'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margeurite: [b!]Šiandien[/b!], 18:12

KnittingforOlive yra  :wub:​  Ploniukinio merino pirštiniukės puikiai nešiojasi. O megzt kaip malonu buvo!

Atsakyti