Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ir patarciau Taline nebimbinet ties perejom. Stovejom laukem zalio sviesoforo. Pasirodo reikejo prie linijos stovet. Vos tramvajus nenunese. Gerai kad saukt estai pradejo is kitos kelio puses 🤣😂🤣😂🤣😊

Atsakyti
keliones la fa...

Katuk kari mėgstu jei nėra velniško aštrumo, bet valgius vištienos ir krevečių, baklažaninio tai neee.

Aš savaitę valgau tą patį per tą patį, salotas su edamame pupelėsmis ir kalmarų žiedais.
Vis dar skau ir vis dar tik jų noriu smile.gif))
Atsakyti

nu aštrumą pati gali pasikoreguot, jei namie gamini. šis karis sakyčiau greičiau saldžiai rūgštus su nedideliu aštrumu, nu nes pomidorų padažas su kokosų pienu :D  bet tie trinti svogūnai duoda tokį įdomų prieskonį... nu nes patirtis rodo, kad skonis pjaustytų sovgūnų ir trintų visai kitoks.

kaip šiaip ingriduska reikalai? ar kokių reikalų su siūlais atsiranda?

Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2017 06 12, 16:03)
<p>nu aštrumą pati gali pasikoreguot, jei namie gamini. šis karis sakyčiau greičiau saldžiai rūgštus su nedideliu aštrumu, nu nes pomidorų padažas su kokosų pienu biggrin.gif  bet tie trinti svogūnai duoda tokį įdomų prieskonį... nu nes patirtis rodo, kad skonis pjaustytų sovgūnų ir trintų visai kitoks.
</p><p></p><p>kaip šiaip ingriduska reikalai? ar kokių reikalų su siūlais atsiranda?
</p>


Trintus svogūnus aš jau atradus su Befstrogeno gamyba, labai pagerina skonį

Su siūlais jokių reikalų tik pasižvalgom į rutes

Ir galvoju kaip noriu...ir kaip neišgaliu.....

Kada kavinsimės, labai pasiilgusi
Liniuk a tu gyva, gal kada padarom susiėjimą, vakre Forum terasoj
Atsakyti

kaip manot,koks cia fasonas ties peciais? truputi nuleista?

Pure-Silk_IMG_0613-157x157.jpg

Atsakyti

kaip manot,koks cia fasonas ties peciais? truputi nuleista?

Pure-Silk_IMG_0613-157x157.jpg

Aha, man irgi krito i aki sitas mezginukas :wub:

Ingriduska, smagu, kad grizai :rolleyes: , kad ir su platoniska draugyste su babinaitem :D

O kur Niuma dingo :hmm: Buvo daug daug visur ir dingo.. :hmm:

Olaiva, ar tau mezgant twida nesuko siulo :hmm: net nutraukiau siula ir persukau i kamuoliuka, alia nepadejo :angel_not:

Atsakyti

Aha, man irgi krito i aki sitas mezginukas :wub:

Ingriduska, smagu, kad grizai :rolleyes: , kad ir su platoniska draugyste su babinaitem :D

O kur Niuma dingo :hmm: Buvo daug daug visur ir dingo.. :hmm:

Olaiva, ar tau mezgant twida nesuko siulo :hmm: net nutraukiau siula ir persukau i kamuoliuka, alia nepadejo :angel_not:

nea,nepastebejau,kad suktusi...

Atsakyti

na ką,šiandien siuvimo mūza atalėkė :D čiumpu už kojos ir einu siūti :D 

Atsakyti

Tos palaidinės forma kažkas tokio :)

http://www.ravelry.c...ry/easy-going-2

Priedas  IMG_3495_c_medium2.jpg   139,94KB   1 Parsiųsta kartų

 

Esu mačisui pas kitaicus daug tokių mezginių :)

Atsakyti

Tos palaidinės forma kažkas tokio :)

http://www.ravelry.c...ry/easy-going-2

attachicon.gifIMG_3495_c_medium2.jpg

Esu mačisui pas kitaicus daug tokių mezginių :)

dėkui ;)

reiks kažką mašina konstruoti

Atsakyti

Beje, grįžtant prie batų temos... Kaune buvau ir batų kalne ir šiaip Megos batų parduotuvėse ir.... NIEKO, tiesa, ne visai nieko, vienus tinkančius ir patinkančius radau, bet pagailėjau virš 70eurų, juolab, kad man reikia kasdien į darbą, tai sakau tiek sumokėjus gaila bus ir trint į darbą, dar susiplėšysiu kur į metalus  :oh:  Žodžiu, tikra liūdnuma, kalne, tai išvis toks jovalas, kad neįmanoma nieko matyt ir rast....

 

DSCN4091CR_Kopie_medium2.jpgIMG_0916_medium2.JPGScheuzger_2_medium2.jpg

IMG_8626_medium2.jpgIMG_0234_medium2.JPGDSC09684-1_medium2.JPG34033450046_969e920b21_z.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 12 birželio 2017 - 15:27

Trintus svogūnus aš jau atradus su Befstrogeno gamyba, labai pagerina skonį

Su siūlais jokių reikalų tik pasižvalgom į rutes

Ir galvoju kaip noriu...ir kaip neišgaliu.....

Kada kavinsimės, labai pasiilgusi
Liniuk a tu gyva, gal kada padarom susiėjimą, vakre Forum terasoj

nu kava būt neblogai

Liniukas išlėkus kažkur laimės ieškot. berods visai savaitei. po to lyg ir siuntinį dalinsimės, tai gal bus koks susiėjimas....

Atsakyti