Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Man tai batutukai labai patinka. Ypač pratimai, kai kojos sau, rankos sau ir reik smegenis įjungti, kad suderinti judesiai būtų  :lol:  :lol: 

Mano klasiokė atidarė savo pilateso studiją Londone. Oho, kaip ten varo su tais aparatais  :bigsmile:  :blink: Ir vis tobulinasi ir tobulinasi visokiuose kursuose. Visai norėčiau tokios mankštos :rolleyes: Pirma, tai brangokoka man, o visų svarbiausia tai nepatogus laikas ir grafiko derinimas. 

Seses nusižiūrėjau per anonsą prieš filmą, kad reiks pažiūrėti. Liniuka, o nustebino filmas geraja prasme?

Atsakyti

Labos,

Įlendu susirgus su mezginiu lovoj  :) 

Pilatese nespėjat. Aš net nėštukių pilatese nespėjau ir supratau, kad nieko nebus  :D  Dabar ne pirmi metai einu pas trenerį sporto klube ir labai patenkinta - ir palaukia, ir pataria, kai nesigauna, ir krūvį parenka, ir į mano asmenines problemas atsižvelgia.

Laikaus, kad neprisipirkčiau naujų drabužių jus paskaičius… Pas mane dyyyydelė pyyyylna spinta visko  :B​ 

Atsakyti

Na, kadangi jau sulaukiau tokio amžiaus, kai uždirbtus pinigus leidžiu tik sau mieliausiajai, tai man nebrangu tie aparatai :D 

nagams,ragams pinigų tai negaila, tai vat kūnelio stiprinimui irgi neturėtų būt

Čia aš taip save motyvuoju :rolleyes: nu nes.

faktas, kad jei iki to sporto dar reikėtų kažkur eiti/važiuoti, tai to nedaryčiau.

Mokėti mažiau, bet nuolat save versti-irgi ne mano :ax: 

Dar klausimas, kiek sutaupyčiau, jei nusipirkčiau tą pigų metinį abonementą, o po to nelankyčiau :hihihi:   o jei imti mėnesiui- tai tik šiek tiek pigiau, bet tuo pačiu ir komforto mažiau.

Reziume- ne vien kaina svarbi :flirt2: 

Atsakyti