Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Su suknelėm tai grynas vargas.... arba chalatai :D  kaip mano mamos, tokie gėlėti visokie, arba kainos nežmoniškos.

paskutinę visai spontaniškai, lininę pirkau Kalvarijų turguj, kai per piet ėjau daržovių ar vaisių :D nu bet rudeniui lininė ne itin, nors jinai ir gana storo lino.

O šiaip, skudurų turiu daugiau nei reikia... kad nelabai išeina suderint, ir aš juose sau nepatinku, tai ne esmė. Nauji nepadės tam. 

O šiaip dažnai randu visokiose išparduotuvėse visai neblogų dalyku už prieinamą kainą. Kelnės, megztiniai, golfai... klasika, nors ir nuobodu.

Dėl to, ko norisi, tai siūlau paskrolinti kokį pinterestą su outfitais. Kokia nors idėja tikrai kils. Man bent jau kyla :D​ 

Atsakyti

gadget reik čia :D Tuoj patartų stiliaus klausimais :D

Atsakyti

Dėl to, ko norisi, tai siūlau paskrolinti kokį pinterestą su outfitais. Kokia nors idėja tikrai kils. Man bent jau kyla :D​ 

Vat ko niekada nedarau, tai neskrolinu PInteresto bent jau... Turiu kitų priklausomybių :). Nors šiaip, matyt, gera mintis, ne kartą man ją žmonės primena. Ko gero tokioms, kaip aš, iš tiesų pigiau atsieitų stilistės kokios paslaugą nusipirkt, kad parinktų rūbus, nei mėtyt tuščiai pinigus, kaip kad Katukas sako - kai niekas paskui nedera... Nes iš to PInteresto, net jeigu matau, kas man gražu - nebūtinai tas tiktų ant manęs. Pvz. iki šiol nežinau - ar šilti, ar šalti atspalviai man geriau tinka... Ir nebaisiai ir noriu į tai gilintis. Norėčiau, kad man kas pasakytų, lieptų vat kažką nusipirkt (už protingą kainą, aišku) ir aš patikėčiau :).

Atsakyti

O vat kažkaip atspalviai tai man dzin, kurie tinka :D  imu, kas patinka. 

Paskutiniu metu tikrai rinkdamasi rūbus, mintyse paderinu su turimais, bet ne visad tas vaizdinys tikrovę atitinka. Tada geriau " imti" visą derinį iškart. Ir aišku, matuotis matuotis... kas, suprantu, Restar nelabai geidaujama. Bet stilistas irgi lieps matuotis :D 

Bet šiaip, Pinteresto vaizdai bent jau padeda susivokt, ką su kuo derinti, kokius modelius rinktis prie ko. Nu kas akiai patinka. Tada ieškai to daikto pasimatavimui ir sprendi, ar nešiosi, arne..

Atsakyti

Matuotis tai matuočiausi, jeigu žinočiau, kur nueit ir ten rasčiau, ko reikia, kas tinka . Nėra taip sunku, ypač, jeigu kas tikrų. Bėda, kai nežinai, kur varyt, nežinai, ko nori ir nieko nerandi, nes netelpu, per trumpa ir pan...

Atsakyti

Varai visur ir ieškai... nu darbas čia juodas. Kai biškį padirbi, daugmaž nusistatai, kokios firmos, kokie modeliai tau tinka. Tada ateity varai pirmiausia pas juos. :D 

Tau siūlė P&C. Ten nemažai įvairovės. Nu tik nusiteik, kad nebus prie įėjimo ant pakabos rinkinukas su tavo vardu :D​ 

Atsakyti

Keltas derinių iš Pinteresto. Nu vat gal kokia idėja ir kils. Ar kažkoks aiškumas ateis, ko norėtum

Priedas  Screenshot_20240906_004122_Pinterest.jpg   94,85KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240906_004221_Pinterest.jpg   342,84KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240906_004259_Pinterest.jpg   231,31KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240906_004544_Pinterest.jpg   112,79KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240906_004623_Pinterest.jpg   136,48KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240906_004709_Pinterest.jpg   107,23KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240906_004709_Pinterest.jpg   107,23KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240906_004752_Pinterest.jpg   78,49KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240906_004829_Pinterest.jpg   399,73KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240906_005019_Pinterest.jpg   78,26KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Katuk, nu labai dabartinio mano skonio rūbelių pridėjai :wub: Noriu tokio languoto sijono.

Žiūriu mano pajuokavimas diskusiją sukėlė... Tikrai nenorėjau nieko įžeisti, kiekvienas pats sprendžia savo šeimos klausimus. O padejuot mes visi daugiau ar mažiau mėgstam.

Restar, jei savaitgalį į sodą važiuosite, prasuk pro mane kriaušių :)​ 

Atsakyti

Specialiai rinkau be žmonių derinius, nors ir paformuotus. Nu ir klasika, madinga visada. 

Šiaip, ir pati visko norėčiau :D  kur pirkt-nežinau. Bet pvz kokius tris galiu suskomponuot iš savo turimų, gal tik spalvų variacijom kitom. :rolleyes:  nu ir tie langeliai visoki-mano meilė, o vat jų labiausiai tenka ir paieškot. 

Atsakyti

Dar prisiminiau, va šitą kažkuriam soc tinkle seku. https://sarkashop.lt...sviesus-sijonas

Tai visai neblogų būna rūbų. Universalių :D  to sijono išaugti negresia :D​ 

Atsakyti

Katukai, nu atsargiai su tokiais pareiškimais 🤭 Man reikėtų dviejų sijonų- vieno ant vienos kojos, kito - ant kitos 🤣🤣

Atsakyti

Nesvaik, ten liemuo iki 105 cm. Randi net Reservede rūbus, o jie tikrai neturi maxi dydžių. O jeigu problemytė, tai šitos šarkos  pasiųs tau individualiai :mirksiukas: nu arba galėsi užsijuosti du :D 

Tą šarką ir sekt pradėjau, nes tokia apvalutė vis demonstruodavo savo rūbus  :rolleyes:​ 

Atsakyti