Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

pavyzdys ne pats geriausias, bet dar va toks kažkoks gali būti

paltukas-striuke-86-92-dydziui.jpg

Atsakyti

Katuk, skyluciu per prievarta nepadaryciau, gana tankiai megzta. Pabandziau alia su nertom virvutem, gal visai ir nieko, tik ilgesniu reiktu :hmm:

Priedas  2017-06-12 09.28.50.jpg   245,97KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

aš tai siūčiau gražią juostelę ir prie jos knopkutes ;)

A986191.jpg

Atsakyti

Olaiva, cia turbut buru graziausias variantas, alia siuvimo masinos neturiu, o graziai pridygsniuoti kazi ar pavyktu :hmm:

Atsakyti

Olaiva, cia turbut buru graziausias variantas, alia siuvimo masinos neturiu, o graziai pridygsniuoti kazi ar pavyktu :hmm:

as tai visada rankom prisiuvu,prikabinu ;)

DSC_9298_medium2.JPG

Atsakyti

Jei nedomina vandens sportas, tai ko gero nelabai yra ką veikti.. Nebent apylinkes aplankyti - Dreverna, Priekulė, Ventė. Iš Drevernos plukdo į Juodkrantę.

O mes Svencelėje tiesiog padrybsojom ir pažiopsojom :)

Supratau  :)​ 

Atsakyti

Kalbant apie šunis, man labiausiai patinka Olaivos vyro pasirinkimas.

 

Tie katinai neprognozuojami. Nesuprantu kas užplaukė mano ramybės įsikūnijimui, kad man besėdint netoliese paėmė ir prikakojo ant mano lovos. Čia turbūt už tai, kad savaitgaliui buvom vieną palikę. Bet juk ne pirmą kartą...

Rasytės drakiaus lobis gražus, bet šiemet kažkaip lobiai nebejaudina... O va tas vaikiškas paltukas ypač sužavėjo spalvomis <3

Ritinos dryžiukas toks paprastai mielas....

Ir Šarangės užmestukas gražiai žiūrisi.

 

Šeštadienį, kaip ir planavom, traukėm Biržų, Rokiškio pusėn.. Be nakvynės, tai grįžom jau po vidurnakčio. Man patiko. Vis naujos vietos. Tik pietai restorane „Alaus kelias“ nuvylė...

 

Baisu, kaip lyja... :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 12 birželio 2017 - 09:44

Šeštadienį, kaip ir planavom, traukėm Biržų, Rokiškio pusėn.. Be nakvynės, tai grįžom jau po vidurnakčio. Man patiko. Vis naujos vietos. Tik pietai restorane „Alaus kelias“ nuvylė...

Ką lankėt, ką žiūrėjot? Rokišky buvo kas įdomaus lankytino?  :)​ 

Atsakyti

Olaiva, cia turbut buru graziausias variantas, alia siuvimo masinos neturiu, o graziai pridygsniuoti kazi ar pavyktu :hmm:

Kaip tik mašina būtų sunkiau prisiūt mezginio neištampant. Aš nors ir kažkiek moku siūti, ir mašiną turiu, tokiu atveju siūčiau rankomis.

Atsakyti

Ką lankėt, ką žiūrėjot? Rokišky buvo kas įdomaus lankytino?  :)​ 

Biržų pilies teritorija, pasivaikščiojom palei Širvenos ežerą. Oras geras. Perėjom ilgiausiu mediniu tiltu per Širvenos ežerą iki Astravo dvaro. Tilto ilgis 525 metrai.

Paskui pietai Rinkuškių "Alaus kelio" restorane. Aplinka graži, žmonių daug, aptarnavimas šiaip sau, maistas nuvylė.

Tada iki  Kirkilų apžvalgos bokšto. Palipus atsivėrė gražus ežerėlių vaizdas.

Dar aplankėm "Karvės olą"

 Tada ilgas nuobodus kelias iki Rokiškio. ir toliau link Latvijos pasienio. Kadangi griūvėsiai mano silpnybė - tai aplankėm Onuškio dvaro lieknas. Na labai labai... Bet jokių nuorodų, jokių ženklų ir dulkantis žvyrkelis. Po to surizikavom pavažiuoti dar kelis km ir atsidūrėm Ilzenbergo dvare. Teritorija didelė, aptverta, vyksta darbai. Yra kur pasivaikščioti. Gražu. Ir bus dar gražiau.

Grįždami stabtelėjom Rokiškyje. Buvom girdėję apie rankų darbo ledus kavinėje "Pupelė". Vakaro šiluma viliojo prisėsti. Ledai išties skanūs, o dar taurė šampano - tai ir visai malonu... Labai graži Rokiškio bažnyčia... Sužavėjo tapytos namų langinės, išpuoselėta Rokiškio dvaro teritorija ir pastatai. Ir juodųjų gulbių porą matėm. Tik pats miestas labai tuščias. Centrinė aikštė 21 val kaip išmirusi... 

Keletas nuotraukų FB. Nežinau ar tu ten esi. Gal kvietei ir į draugus, bet nepažinau :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 12 birželio 2017 - 10:09

Biržų pilies teritorija, pasivaikščiojom palei Širvenos ežerą. Oras geras. Perėjom ilgiausiu mediniu tiltu per Širvenos ežerą iki Astravo dvaro. Tilto ilgis 525 metrai.

Paskui pietai Rinkuškių "Alaus kelio" restorane. Aplinka graži, žmonių daug, aptarnavimas šiaip sau, maistas nuvylė.

Tada iki  Kirkilų apžvalgos bokšto. Palipus atsivėrė gražus ežerėlių vaizdas.

Dar aplankėm "Karvės olą"

 Tada ilgas nuobodus kelias iki Rokiškio. ir toliau link Latvijos pasienio. Kadangi griūvėsiai mano silpnybė - tai aplankėm Onuškio dvaro lieknas. Na labai labai... Bet jokių nuorodų, jokių ženklų ir dulkantis žvyrkelis. Po to surizikavom pavažiuoti dar kelis km ir atsidūrėm Ilzenbergo dvare. Teritorija didelė, aptverta, vyksta darbai. Yra kur pasivaikščioti. Gražu. Ir bus dar gražiau.

Grįždami stabtelėjom Rokiškyje. Buvom girdėję apie rankų darbo ledus kavinėje "Pupelė". Vakaro šiluma viliojo prisėsti. Ledai išties skanūs, o dar taurė šampano - tai ir visai malonu... Labai graži Rokiškio bažnyčia... Sužavėjo tapytos namų langinės, išpuoselėta Rokiškio dvaro teritorija ir pastatai. Ir juodųjų gulbių porą matėm. Tik pats miestas labai tuščias. Centrinė aikštė 21 val kaip išmirusi... 

Keletas nuotraukų FB. Nežinau ar tu ten esi. Gal kvietei ir į draugus, bet nepažinau :(

Smagi kelionė gavosi  :4u: 

Nesu FB, aplamai neturiu jokios anketos ten susikūrusi  :D​ 

Atsakyti

na ką,varom į medžioklę su Lukne   :D per kameras mačiau,kaip naktį ratus suko aplink vieną didelį kibirą,kuris sode yra mūsų "indaplovė" :D matyt alkanas tas mūsų naminis laukinukas :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 12 birželio 2017 - 10:33