Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

 

kartais paklydėlės vis dar įkiša nosį pas jus  :)  Pasiėmiau laisvų prieš rugsėjį ir visokius mokyklinius reikalus, tai kelias dienas tik miegojau, valgiau ir mezgiau. Dukrai liepiau pačiai susigalvot, ko smagaus nori, aš per galvą nesiversiu - ir susigalvojo, aplankė draugę su baseinu, atsidžiaugė mergaitišku pliuuuuur  :)

 

Dabar labai skanių spalvų pyragaitį sumezginėju ir kaifuoju. Dar nežinau, ar tie dryžiukai man patinka (paprastai patinka, tai gal ir šįkart bus ok), bet be papildomo siūlo bliuskutė nebesigautų.

 

Konservatore niekada gyvenime nemokėjau būt, žaviuosi, kas moka  :4u:  

Priedas  IMG_2520.jpeg   364,43KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaros_lietus: 25 rugpjūčio 2024 - 12:57

Mes antra diena netikėtai ir neplanuotai siaubiam Peeką, nes perkant 4 nukainotas prekes, dar papildomai 30 % nuolaida. Tai vyras visko prisipirko sau daug. Viliui- šiek tiek: kelnes į vestuves ir švedišku raštu megztą šviesų megztuką į mokslus. Gyčiui - marškinius į vestuves. Sau vieną viskozinę bliuskytę pasiėmiau ir kepurę su snapeliu. Gaila, kad kitą bliuską vakar pakabinau. Šiandien jau neberadau. Įdomaus marginimo buvo, su sagutėm nugaroj. 

Atsakyti

Aš vėl su mezgimu :D

Buvau kažkada pirkus kažkokios tvidinės medvilnės? ar mišinio. Atrodė gražiai. Pamezgiau aną savaitę mėginuką, plę, visai ne tas, net neaišku, kur pritaikyt. MG, kol vyniojo priedą prie žvynų, akys užkliuvo už moheros... ir gimė mintis :D

Ką manot? Galima kažką iš tokio derinio pagamint nešiojamo?

Priedas  received_2284026991941603.jpeg   208,08KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  received_431082916616314.jpeg   274,39KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Visai gerai su mohera. Gali net padryžuot su ir be :)

Savaitgalį nemezgiau, kitaip mėgavausi procesu.

Priedas  Screenshot_20240825_181434_Facebook.jpg   383,13KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Katuk, man abu gražūs, be moheros gal net labiau. Bet aš šališka, man mohera kanda/kutena/kitaip nervus tampo…

Liniuka  :wub: 

Ačiū už kokosinių ryžių pasidalinimą. Apsiėdėm…  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Be moheros kietas ir nekritus daiktas, dėl to ir nepatiko. Ir nesugalvojau, ką kieto numezgus :D 

Liniuka :wub:  pasikartosiu-itališka vasara. Labai gražu, spalvos ir nuotaika

Atsakyti

Katuk - gimė mintis, tai ir realizuok ją :). Neįsivaizduoju, kad tau kas nenešiojamo gautųsi.

Liniuka - vau ❤️. Turi kažkokį prototipą, į kurį žiūri, ar  kuri eigoje? 

Lietuti - sveika užsukus  :4u: . Miela, kad prie visų kūrybinių veiklų dar ir mezgimo neapleidi.

Liksim dar sode naktelę. Vėsiau čia miegot. 

Atsakyti

Restar, veidą tai iš pavyzdžio piešiu, savarankiškai iš akies nesugebėčiau. O visa kita tai jau rankoms laisvė😄

Atsakyti

Jurgitak - prisiuostei pomidorų ir soti visą dieną :). Tai kur pas tave tie pomidorai užaugo? Aš kai ligota parsivežiau pomidorų, tai daug išmečiau, ne hibridai greit gest pradėjo, musytės užpuolė... Dabar jau nedaug likę.

Palikimu su sese turim sodą. Dėl tam tikrų priežasčių, ten šeimininkauja sesė, tai priaugina.

O tokius gendančius aš sublenderiuoju vienus ar su bazilikais ir užšaldau. Žiemą virti čili sriubą ar į troškinius labai gerai.

Atsakyti

Liniuka, kiek spalvų! Gražu!

Aš šiandien Jonavos rajone pas bitininką sodyboje buvau. Gavau medaus vyno lauktuvių. Dar nebuvau tokio ragavusi. Desertinis. Skanu!

Atsakyti

Medaus vynas skamba kaip midus :hmm:​ 

Atsakyti

Midus yra stiprus, o vynas lengvas, gaminamas su vyno mielėm.

Atsakyti