Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Jo Restar, patuštės, dar ir kaip... 

Apima tokie dvilypiai jausmai ir liūdžiu ir džiaugiuos, žiūrėdamas, kaip jis nekantrauja, džiaugias nauja pradžia.

O jau kiek baimių, sunku įsivaizduoti, kad nematysiu, negalėsiu iš veido nuskaityti gerai ar blogai. 

Kitą vertus ne į kitą pasaulio kraštą išvyksta, matyt tiesiog vaizduotė nerimsta ir baugina, nes situacija nepažįstamą. 

O kaip tavo didysis, ar visai į naują specialybę traukia ar tik mokymo įstaiga keičia?

Atsakyti

Aš į tuos kokosinius ryžius dar įmesčiaucitrinžolės lapelį :mirksiukas:  bent jau aš tokią opciją valgiau. Žinau, kur yra pirkt džiovintų :rolleyes: 

o ir faršas galimas mano virtuvėj.

Ačiū

Iššveista virtuvė, uždaryti raugti agurkai, iškeptas obuolių pyragas (vis dar naikinami audros padariniai...), padaryta skumbrės salotų, dar šis bei tas..

ir panašu, kad nuspręsta mezginį megzti pagal avantiūrą, tik su V kaklu :D 

Atsakyti

Kapseika  - įsivaizduoju visus jausmus. Mano bent vienas grasinasi lėkt iš namų ( ir šalies) po 12 kl. Bet dėl jo man ramiausia, savarankiškiausias.

Dičkis susivokė, kad ne taip įsivaizdavo kompiuterių inžineriją ( realiai ten daugiau elektronika, valdikliai). Tai keičia ir įstaigą, ir specialybę - dabar žaidimų kūrimas.... Jam atrodo iš aprašymo, kad viskas įdomu, o kai reiks mokytis...dar ir nuo dėstytojų priklausys. Žodžiu, vėl viskas iš naujo  :B . Kažkuriuos išlaikytus dalykus turi užskaityti, kiek domėjausi.

Atsakyti

Instagramas priminė Natsumi :wub:  Mezgimo du ir dar visai norėčiau.

Priedas  Screenshot_20240824_202806_Instagram.jpg   242,79KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Aš šiandien irgi įsirašiau į eilę Natsumi :wub:  ir net siūlus paskyriau :D​ 

Atsakyti

Kerpena, su gimtadieniu!

Sakiau šiemet nieko nekonservuosiu. Nu tai laba diena. Visą dieną pomidorus dorojau: lečio, pomidorai savo sultyse, pomidorų padažo ruošinys. Dar padangą kažkur prapjoviau, teko kviesti mobilų servisą. Ir tik dabar lovoj, paskaičiusi jūsų receptus, susivokiau, kad šiandien tik pusryčius valgiau.

Ir dar sugalvojau, kad norėčiau išmokti siūti.

Atsakyti

Jurgitak - prisiuostei pomidorų ir soti visą dieną:). Tai kur pas tave tie pomidorai užaugo? Aš kai ligota parsivežiau pomidorų, tai daug išmečiau, ne hibridai greit gest pradėjo, musytės užpuolė... Dabar jau nedaug likę.

Iš uogienių tik juodi serbentai virti. Šiemet aš ne konservatorė :).

Vakar padėjau katino guolį, nes reikia sprendimus priiminėt, kuriems priemonės tik namie, pasiėmiau kojines megzt. Nu malonumas koks. Seniai ką iš plonų siūlų bemezgiau.

Atsakyti

Aš šiemet tik mėlynių praviriau. Kažkaip nėra įkvėpimo visokiems agurkams ir kitokiems konservams. 

Restar, kriaušės vienos jau sultingas, bet gal dar saldumo trūksta. Kitos tai kietos dar.

Pasivaikščiojom po rytinį miestą, papusryčiavom benediktų. Karšta darosi.

Atsakyti

Nu o aš šįmet konservatorė :D 

Šiandien išvirta pora litrų obuolienės :B 

Bet  stengiuosi nedaryt iškart dideliais kiekiais, tada ir to darbo neatrodo daug

Obuolienė iš ne patirties gavos saldi saldi :D bet gardi, su karameliniu sirupėliu :rolleyes: tai gal su kokiu sūriu ir bus suvartota

Atsakyti

Katukas ruošiasi  ilgai žiemai arba dar kam nors, ko minėt nenoriu. Bet šiaip - faina, kai išvis ką nors norisi daryt, o ypač virtuvėje. 

Vyturėliai po miestą vaikštinėja, pelėdžiukai - lovoj dar gulinėja :). Aš tai prieš 2 val galutinai atsibudus, o vyras - tik dabar. Tai ir aš pagulėjau.

Atsakyti

Gražus Priedas  Anne_Ventzel_strik.jpg   310,38KB   0 Parsiųsta kartų https://www.ravelry....rary/villa-wrap

Atsakyti

Restar-ruošiuosi išgyventi be elektros kokią savaitę :D​ 

Atsakyti