Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kerpena, gražios šiandien dienos, puikių naujų gyvenimo metų 🎉🎉🎉

Restar, kaip gaminai sriubą?

Atsakyti

Kerpena, tiesiog mylėk save 🥰 Gražių ir kuo lengvesnių metų 🥳🎂🍾

Atsakyti

Kerpena, nepasiduok jokiam aplinkos spaudimui! Gyvenk, kaip sugalvoji ir kaip tau norisi. Su gimtadieniu!

Žinau, kad čia mažai belikę mezgėjų :D  bet o gal kas turi paparasto megztuko V kaklo iškiprte nuo viršaus ne reglanu kokį receptą? Arba pamena jo pavadinimą, jei yra kambarėly? 

šiaip jau beveik susiskaičiavau, bet turiu tokią nuojautą, jog biškį kažkur nuklydau. Skaičiavausi su antpečiu tokiu nedideliu, tai vat biškį kažkur nesueina ir kūnui akių trūksta.

Arba mest tą antpetį jr megzti tiesiog nuleistais pečiais. Bet noriu būtinai V iškirptės :D 

Tai va, aplankytas MG, nusipirkta merinuko beveik to pat atspalvio su žvynais, bus bandoma atkartot seniai užsaugotas megztukas.

Dabar berašydama sugalvojau, kad tie žvyneliai gan retai sudėlioti, o ką jeigu ratu mezgant vis toj pačioj vietoj atsidurs, blyyyyn. Gal vistik geriau dalimis :hmm:  šitą tai aš puikiai moku ir miegodama....

Atsakyti

Ačiū už tiek puikių linkėjimų! :)

Parodysiu, kad šiek tiek mezgu. Bet kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad nebereikia riešinėm užsiimt,  senatvė, akys prastos, siūlės negražios išeina, kad ir kaip stengčiausi.

455712628_317167558085061_19693092013154

Atsakyti

Yra, yra tų mezgėjų :). Mano 2 megztukai nerodyti dar, laukiu rudens :). Šampaniniam trūksta sagų. Ir deruosi su savim - trumpint rankoves, ar palikt. Nervina per ilgos. Bet ardyt itališko užbaigimo nenoriu, gal kirpt prie atnaros ir nuardžius prisiūt... Tingiu kol kas...

Katuk, va šitą esu mezgus ir turiu: https://www.ravelry....ar/simple-vneck. Nepamenu, ar įdėjus į kambarėlį, užmesk akį, jei ką - rašyk.

Kapseika - puode pakepiau svogūno, morkų kažkiek, tada suverčiau 2 pakuotes rudų pievagrybių papjaustytų, juos kartu kiek aptroškinau, tada įmečiau papjaustytų bulvių, jų mažiau nei pievagrybių, tada užpyliau verdančiu vandeniu, įdėjau sultinio ( idealu būtų sultiniu natūraliu užpilti, bet ..) ir viriau apie 10 min. Vandens tik tiek, kad paskui sublenderiavus norimas tirštumas gautųsi. Sublenderiavau ir dar įdėjau dėžutę Vilvi Memel blue lydyto sūrelio su pelėsiniu sūriu, išmaišiau ir viskas. Blenderiuoju taip, kad nebūtų vientisa konsistencija, mums patinka, kai lieka šiek tiek gabaliukų. Vietoj sūrelio gali grietinėlės pilti. Man norėjosi truputį sodresnio skonio. Tai labai labai geras gavosi. Ai, pipirai, druska - savaime suprantama. Ir jau išjungus įmečiau pjaustytų petražolių. Išėjo 5 porcijos, puodas buvo išgramdytas :B . Sakė, galėčiau dažniau virt. Tai, kaip suprantu, mums norint 2 kartus pavalgyti, reikia 4 pakuočių pievagrybių.... Ot apžoros  :B  .

Atsakyti

Katukai, nuo antpetinio - jau keikiuosi :D  nesvarbu iškirptė, bet recepte ima panašiu principu kad jeigu reglane kas antroj  eilej prideda po akį kūnui ir rankovei, tai antpetiniam- kiekvienoj eilėj prideda po akį. Realiai gaunasi per daug akių ir metasi raukšlės. Dėl to aš čia n kartų permezginėju neįtinkančias rankoves 🫣🤐

Atsakyti

Niuma, suprantu apie ką kalbi. Esu antpetinį mezgus, tik su aukštu kaklu. Man visai normaliai gavos, tik gal per ilgą rankovės iškirptę padariau, arba siūlo svoris nutysė. O dabar noriu V kaklo ir dar dėl tos patirties norisi skaičiukus pasitikrinti. O ir esmė tame ir yr kad rankos platokos ir pagal skaičiukus neužtenka pločio, dėl to gaunas per didelė rankovių skylė

Šiaip radau Sitalkinos video gana aiškių ir dar šio bei to, tai gal pavyks suskaičiuot

Restar- ačiū! Kol kuprines kelionei rinkausi :D  sugalvojau, kad vistik bandysiu pradžiai antpetį, vis įdomiau, nes jokio rašto, lygus mezgimas, tai kad nebūt visai nuobodu. 

Atsakyti

Kerpena, kadangi mes irgi nejaunėjam  :hihihi:  akys silpsta, tai irgi nematom nieko kreivo.

Mano vienos draugės mama apie 90 metų šiuo metu, beje, taip pat matematikos mokytoja, iki šiol mezga tas latviškas raštuotas pirštines. Ir riešines! Svaru daryt tai, kas tau patinka ir suteikia džiaugsmo ar nusiraminimo :4u:​ 

Atsakyti

Šiaip išsiskaičiavau megzdama ir ardydama pirmą- rudai melsvą, kad per daug tų akių ir reikia iš 4 eilių daryti 3 uždėjimus. Tada būna ok. Tik kažkodėl dabar to neprisitaikiau.

Dėl rankovės paplatinimo- bent mano receptuose, yra dalis, kai mezgant pridedi tik kūnui akus, paskui - tik rankovei, paskui- ir kūnui ir rankovei- ale statytų rankovių imitacija. O pažasty pridedamos trūkstamos akys. Pagal poreikį.

Atsakyti

Šiaip išsiskaičiavau megzdama ir ardydama pirmą- rudai melsvą, kad per daug tų akių ir reikia iš 4 eilių daryti 3 uždėjimus. Tada būna ok. Tik kažkodėl dabar to neprisitaikiau.

Dėl rankovės paplatinimo- bent mano receptuose, yra dalis, kai mezgant pridedi tik kūnui akus, paskui - tik rankovei, paskui- ir kūnui ir rankovei- ale statytų rankovių imitacija. O pažasty pridedamos trūkstamos akys. Pagal poreikį.

Atsakyti

Principas toks ir yr. Bet man pažasty gan daug akių reiktų pridėt pagal tą principą, kad gautum tinkamą plotį. Dėl to nelabai patinka. Dar yra variantas didint antpečio plotį, kas irgi nelabai patinka. Tai gal pritaikyt tavo skaičiavimą :hmm:  į 4 tris

Nu dar mąstau. Nes iki vakaro dar nelanuoju megzt, tai gal koks nušvitimas ateis.

Visai gal imčau ir Restar variantą.... arba savo dalinį... nes visai gražu išvirkščios akys, o tada antpetis nežinau ar tinka...

Atsakyti

Mane šiandien ištiko beveik generalinė tvarka. Su vaikų pagalba. Nes pvz- bandai pakelt Emilio kojinę iš po lovos, bet tada supranti, kad dar reikia atkelt visą čiužinį su grotelėm, o ten randi atskirą pasaulį- ir džinsus, ir žaislus, ir piešinius...

Ir šiaip nuo ryto- ten surink, ten pavalyk, ten paplauk... 

Kugelis irgi paruoštas.

Žodž, džiaugiuosi rezultatais :) 

Atsakyti