Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, užjaučiu ir linkiu stiprybės :sad: 

Su tais katinais... Mūsiškis tai labai bijo lauko, esam kažkada išsivedę, tai tik prigludo prie žemės ir kaip partizanas šliaužte atbulomis namo. Matyt reikėjo mažiuką pratint.. Arba buvo iššokęs porą kartų per balkoną. Tai netyčia radau po balkonu. O į kvietimą neatsiliepė, neišlindo.. Visas iš baimės drebėjo.

Aš tai mezgu tik mintyse. Savaitgalį buvom prie jūros. Gaila neturėjom pliažinės amunicijos. O sekmadienį važiavom į Svencelę. Nuostabi atmosfera.

Atsakyti

Restar, uzuojauta :console:

Atsakyti

O sekmadienį važiavom į Svencelę. Nuostabi atmosfera.

Ką veikėt ten?  :)  Ar yra kokių pramogų šeimai su vaikais, jei nedomina vandens sportas?  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti

Dontstop, atvažiuokit į Tervetės parką :wub: Nuostabi vieta šeimai su vaikais ir ne tik, buvom savaitgalį su vyru diračius ten nusivežę, sumynėm beveik 30 km ir tai ne pabaiga, ir nestodami su vaikais vaikštant gero ilgo savaitgalio reik :D Labai išsiplėtęs, laaaaaaaaaaabai.

Atsakyti

Aciu uz pastebejimus mano grazuoles megztukui, bandysiu ieskot tos juosteles vietinese siulinese. Pati namie turiu tik tu mini susegimu. tai gal jei nerasiu, teks konstruot paciai :hmm:

Dabar mezgu twida, vis paciupinu meginuka.. geris :wub: O siandien mama issius ir cotton wool siuliukus, bus kaledos namie :yahoo:

Atsakyti

Dontstop, atvažiuokit į Tervetės parką :wub: 

Buvom 2 kartus  :)​ 

Atsakyti

Aciu uz pastebejimus mano grazuoles megztukui, bandysiu ieskot tos juosteles vietinese siulinese. Pati namie turiu tik tu mini susegimu. tai gal jei nerasiu, teks konstruot paciai :hmm:

Dabar mezgu twida, vis paciupinu meginuka.. geris :wub: O siandien mama issius ir cotton wool siuliukus, bus kaledos namie :yahoo:

o labai tvirtai mezgei? nes jei laisvesnės akys, o sagos ne pačios didžiausios, tai galima praskėst mezginį toj vietoj, kur kilpa, apnert arba apsiūt ir bus skylutė sagai.

man tai visai patiko mintis su nunerta kipute. jeigu saga būtų ne prie pat krašto, tai gal net ir nesiskėstų. bet reik pasibandyt ir žiūrėt

Atsakyti

Ką veikėt ten?  :)  Ar yra kokių pramogų šeimai su vaikais, jei nedomina vandens sportas?  :blush-anim-cl:​ 

Jei nedomina vandens sportas, tai ko gero nelabai yra ką veikti.. Nebent apylinkes aplankyti - Dreverna, Priekulė, Ventė. Iš Drevernos plukdo į Juodkrantę.

O mes Svencelėje tiesiog padrybsojom ir pažiopsojom :)

Atsakyti

rasyte, aš dar galvoju, kad galima "knopkes" siūti užsegimui. Nereikės jokių kilpų. Juk lyg sakei užeina susegimui megztukas

Atsakyti

Labas

Restar užuojauta...

O as turiu atostogas ir nebeturiu muzos..pabego..

Tiksliau esamas mezginys nedziugina o naujo pradet  nenoriu

Ardyt uzkniso jau..esme kad norejau tokio apylaisvio o gaunas toks kaip tik, o kaklas per didelis

Jauciu ne mano pigurai ti antpeciai...

Atsakyti

Pasitiesiau megztini ir ziuriu visaip :hmm: nu nematau kokiu cia sagu reiketu :unsure:

Dar sove mintis, o jei tik su virvelem surisama :hmm: suprastintu vaizda :hmm: Reik pabandyt..alia mano vidurinioji mezgeja nudaigojo visus vaselius kazkur, radau kazkoki paliegeli 3 nr :unsure:

Atsakyti

Merginos, šiandien išėjo mano tėtis...

 Užuojauta :(

Atsakyti