Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aha, dar ir prisigyriau per anksti - vėl pusė galvos daro nesąmones ...

Išvedžiau teoriją, dėl ko aš šeimoj vis sunkiausiai sergu. Nes esu labai stipri :). Šiaip visą sezoną nesirgau. Tai mane patiesia tik patys bjauriausi ir stipriausi virusai.

Su dukra vakar šnekėjom, skambėjo laiminga - trumpas sijonukas, raudonos pėdkelnės, daug daug meno ir grožio, puiki kompanija - laiminga jaunystė. Pakosti, viena ausim beveik negirdi, bet apie tai jau nekalbėjom. Pasirodo, šiandien paskutinė diena pačiam mieste, nes jau reiks atlaisvinti sesės butą, važiuos kažkur į miestelį, kur draugės mama gyvena, ten sodai, kur impresionistai tapė, lyg dar kitą miestą lankys. Klausė manęs, kaip blusturgyje prancūziškai derėtis :). Esu laiminga jos laime. Neįsivaizduoju, kaip ji galėjo neskrist ir netekt viso to ... Tikiuosi, ausį pavyks pagydyt grįžus. Gal tik kamštis užtrigęs, nes skaudėt tai neskauda.

Atsakyti

Yra gi visokių kvarabų ir be kovido. Man nėra tokio nuovargio, kai per pirmą covidą net virbalų išlaikyt negalėjau arba abejojau, ar atkelsiu pėdas nueit iki wc. Dabar kol guliu, atrodau sau visai turinti jėgų ir lyg su energija imčiausi jau ko daryt, bet pajudu ir uždūstu, reikia atsikvėpuot.

Dėkui už kelnių rekomendaciją, labai reiks. Gal galėtum parodyt kaip nors, kokias tu pirkai? Ir kaip sudėtis? Noriu pilkų arba dar kokių.

O skaityt apie mezgimo mūzos grįžimą labai smagu  :wub:​ . 

Atsakyti

Oj, tų virusų visokio plauko...

Mano pavasarinis virusinis sinusitas elgėsi labai negražiai... ir savijauta šūdina, ir nuvargau baisiai, ir panašiai kaip Restar, judėjimas minimalus, ir dar kosulys bei kažkokie pliurzai tarp nosies ir ausies ilgai kankino...

Atsakyti

Skaitydama apie Restar ligą irgi pagalvojau, kad savijauta kaip po kovido. Nors aš kovidu sirgau nesunkiai, bet po jo  buvau tokia be jėgų, pavargstanti ir labai depresinėse nuotaikose. Bet šiaip  šiuo metu, ti vienur, tai kitur išgirstus kad serga kažkaip bjaurokai - ilgai laikosi temperatūra, neatsigauna.

Liniuka, džiaugiusoi sugrįžusia mūza. Kad ji ir pasiliktų. :)

katuk, gerų atostogų. :4u:

Aš per savo pusę atostogų tesugebėjau numegzt vieną riešinę. ir šiaip kažko labai nenuveikiau. Atrodo, kad sėdžiu sustingus ir stebiu kaip dienos byra - kapt, kapt...

Atsakyti

Grįžom po savaitės LT, draugė sako atsiųsk nuotraukų iš paskutinio mūsų vakaro, ir o varge, baisu į save žiūrėti, toks nuovargis veide, bet taip ir jaučiausi, tas lėkimas, bėgimas, mamos sudarytas darbų sąrašas, bandymas susimatyti su keletu draugų, negana to mama apsirgo iki ligoninės ir operacijos...

Miegojau irgi žiauriai prastai, net ne vien dėl to, kad ant sofos, bet dėl informacijos pertekliaus😎

Vakar jau maniau išgriūsiu po 13 valandų mašinoje, bet tik grįžę pasikūrėm pirtį, beveik be kalbų išsikaitinom ir lovą.

Šį ryt pabudau, vyras jau darbe, išmiegojau be sapno ir lyg nauja.

Dar būdama Lt sakiau, kad grįšiu pavargus ir nieko nenorėsiu, tai taip keista, kad tie namai taip džiugina.

Šį ryt jau tiek daug pasidariau, o dar kiek planų galvoje, pradėjau matyti visas kertes, kur reiktų, kažką padažyti, pakalti ir pan. Tikiuos ta būsena biški pasilaikys😁

O ir mezginio noriu, galvoje ima suktis kojinės draugei su gimtadieniu, žinau, kad ateinančią savaitę baliuje nedalyvausiu, nes turim kitų planų, tai susitiksim kada kitą mėnesį, iki to laiko gal ir spėčiau ką suregzti. 

Atsakyti

Mažę pavyko šiandien užregistruot skambučiui su gydytoja, pakalbėjom ir nulėkėm kraujo pasidaryt, gydytoja plaučius perklausė. Laukiam CRB atsakymo ryt. Nors prašiau greito mokamo, bet kažkas kažko neišgirdo, nu ką padarysi, nenumirs.

Pati kepu, kosėju, bet jau iš ryto puoliau veidrodžių valyt, grindų plaut, neuždusau - valio. Dirbu, smegenys veikia.

Dukra apsigyveno 1850 metų name. Jai biškį keista, durys girgžda, bet man taip nerealiai įdomu tie seni miesteliai, seni namai su dvasia, tiek visko jie mena ♥.

Atsakyti

Labdiena,

Kapseikos laikas LT praskambėjo beveik, kaip mano vaiko planas rugsėjo mėn. :D  Turės tik 10 dienų, o planų.. Tai sakiau, kad pirmu numeriu turi būt susitikimai su draugais, o paskui jau kaip bus taip.. Nes aiškiai matoma socializacijos stoka  :oh:  :lol:  Dar gerai, kad sesę ir brolį turi :D Galės paskui grįžt į darbą ir pailsėt :D

Mūsų darbe covidas sukasi  :rolleyes: Matyt, kažkokia banga vėl eina..  :unsure: 

Restar, kaip faina dukrai  :wub: Džiugu, kad per visus negalavimus pavyko ištrūkt, tikrai geros emocijos gydo  :wub: 

O aš ir toliau visai nenoriu atostogų  :blink:  :rolleyes:  Ir visai ne dėl to, kad labai jau dirbt patinka :D  Kažkokia tikrai labai keista būsena  :hmm: 

Šitą ilgą savaitgalį taip apsirijau visko  :oh:  :lol:  Tai ėjimas į darbą, tikiuosi, vėl atves į šiokią tokią discipliną  :D Bet tris knygas perskaičiau tuo pačiu bekramsnodama :D Vieną tik galiu rekomenduot - Šalčio faktorius, detektyvas, bet visai neprastas laisvalaikiui. 

Atsakyti

Monet namą, sodą lanko, lelijų eis žiūrėti, visa susijaudinus  :wub: . Sakė, būtinai turėsiu pamatyt. Tai va man kažkaip truputį ima aiškiau darytus, ko norėt keliaujant. Nes nei atostogų, nei kelionių irgi nebenorėjau jau ..

Kapseikos nuovargis tai pašiurpino ( nefaina, kad Lietuva su tuo asocijuojasi), bet kaip smagiai grįžimas namo susiskaitė  :wub: .

Limit, o tu atostogų išvis bent turi šiemet dar?

Knygą iš 3-ijų pasiimtų tik 1 perskaičiau - "Mėlynų siūlų ritė" . Galvojau, bus lengva ir gal kažkiek apie siūlus :). Apgavo. Nelengva, kelianti apmąstymus, bet tikrai nebloga. O siūlų ritė atliko vaidmenį gal priešpaskutiniame skyriuje - išriedėjo  :D .

Galvojau, dėl ligos aš čia visa šlapia, pasirodo, ne viena, objektyviai toks oras. Dar vakar vakare mezgiau moherą, nu bet dabar negaliu net pagalvot. 

Atsakyti

Aš šiandien darbe visa šlapia, matyt išsireguliavo vėdinimo sistema, tai visi kaitom tokiam karštyje.

Kapseika, tikiuosi mamai jau viskas gerai? Sunkiai tokio intensyvumo kelionė skamba, bet užtat po to namai mielesni pasidaro. 

Prie mūsų atsidaro naujas gym+, o dar šiandien akciją davė 17,90 mėnesiui, nu tai spėkit kas eis sportuot :B Nežinau ką aš ten veiksiu su dabartiniu pulsu, bet kaip nors. Dar ir kaimynę prisikalbinau, bus dviese motyvacijos daugiau :D 

Restar, nefotkinsiu juodų kelnių. Plačios anos, vienos vasarinės, kitos šiltesnės. Sudėtis sintetinė, bet man kelnėm tinka. Aš gi lino nekenčiu dėl netvarkingo vaizdo :B​ 

Atsakyti

Juodos ir neaktualu. Turiu vienas ir gana. Eiau tokiom sąlygom (kaina, artumas, kaimynė) ir aš, jeigu tik būtų galimybės. Jauste jaučiu, kaip noriu svorių. Patežus visa, fu. Tas sėdėjimas/gulėjimas prie gero nepriveda. Svarstyklės šiandien parodė -2 kg, bet kažkaip nelabai tikiu. O jeigu taip ir buvo, tai trumpam... Apetitas parėjo :).

Atsakyti


  :D Bet tris knygas perskaičiau tuo pačiu bekramsnodama :D Vieną tik galiu rekomenduot - Šalčio faktorius, detektyvas, bet visai neprastas laisvalaikiui. 

Šalčio faktorius buvo pirma mano perskaityta S. Braun knyga, irgi padarė įspūdį.  Ir daugiau jos detektyvų yra gerų, bet aš skaičiau kelis iš eilės, tai paskui, kaip jau čia buvo kalbėta neseniai pradeda matytis tas pats šablonas.. Nors tas Šalčio faktorius gal kiek tolimesnė nuo šablono, o gal taip buvo, kad pirmą perskaičiau.

Atsakyti

Ir aš neseniai skaičiau tą knygą. Visai patinka man tos autorės knygos, bet reikia skaityti ne vieną po kitos. Būtent dėl rašymo stiliaus.

Man nuo antibiotikų, kuriuos dabar geriu, valgyt labiau norisi :B O dar nuo vienų kartu burnoj, tai vis įsimetu ką pakratmtyti. 

Atsakyti