Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man knygas įdomiau skaityt, kai sakiniai vidutinio sudėtingumo :D  ne lėkšti, bet ir ne pusė puslapio suvelti. Aišku, dar svarbu ir vertėjo gebėjimai, nes dažnai tos knygos ne lietuvių autorių. Turinys irgi svarbu, įdomiau, kai siužetas nėra nuspėjamas. Ne visada svarbu, kiek tai tikra istorija, svarbiau gal, kaip ji perteikiama, ar tu patiki skaitydamas. Pvz vaikystėj žiauriai patiko pasakos, nors realiai tai nėra tikrovė. Ir kartais fantastika būna labai įtikinama.

Šiandiena buvo beprotiškiausia ir produktyviausia visų mano šių darbo metų diena. Jaučiuosi nusipelniusi atostogų, kurios jau kitą savaitę. Bet deja, nesuspėsiu užbaigt visų suplanuotų darbų...

Atsakyti

Oho, nuskambėjo įspūdingai Katuko diena. O darbai niekada nesibaigia, spėsi, kiek spėsi 

Maniškė tai lovoje visą dieną. Šonus skauda jau. Šiuo metu kiek geriau, tai svarstau, ar nenueit iki pardės ir nenusipirkt ko nors sriubai . Valgyt tai reikia kažką.

Beje. Chat gpt ir knygos pagrindines mintis surašo. Tai prisiminiau, ko tos begancios su vilkais neužkabino. Nes girdėjau sakant vau, kažkas tokio, o man pasirodė žinomi ir savaime suprantami dalykai, kiek varčiau. Ir dar - perskaičius santrauką supratau, kad ši knyga galėjo prisidėt prie brolio šeimos skyrybų... Brolienė prašė, iš kaimynės buvai jau paskolinus....

Atsakyti

Katuk, ką tokio nupirkai?

Restar, viena namuose?

Sėdim Rygos senamiestyje, groja gyva muzika, šalia moteris mezga. Toks geras vakaras.

Atsakyti

Greitųjų testų :D covido, gripo, sifilio :D 

Dar vieną mokyklos sporto aikštyną ir serverių

Tai net nežinau, koks mėnulis ką veikia, bet vien problemos, pretenzijos, atsisakymai.. popieriai, raštai, strategijos.. galva sukasi, prirašiau krūvą raštų visokio plauko, per vieną dieną tiek, kiek turbūt per mėnesį neparašau

Nu pavydu net biškiuką Liniukai... bet jau ant nosies man Kopenhagos kanalai, tai... tik tyliai pasidžiaugsiu kartu 

Atsakyti

Čia vienas testas 3 ligom? Jei ne, tai kokiai įstaigai reikia sifilio testų? :D

Atsakyti

Tai turbūt venerinių ligų ligoninei.

Atsakyti

Ne viena namie. Kas iš to. 8 val dar nebuvo pakėlęs akių nuo kompo kai grįžau. Tai pasakiau, ar kojas man reikės pakratyt, kad kas nors pradėtų judėt. Tai iskraustė indaplovę ir pilną kriauklę. Norėjau ne parduotuvinės vištienos sriubos, tai nežinojau, kaip pasakyt, kur ieškot. Buvau pamiršus, kad šalia Rimi yra ala ūkininkų parduotuvėlė, kur nieko neperku, nes kainos neadekvačios. Viriau improvizuodama, tai ir išsiviriau, ką norėjau.Sunku įtikt tokiom moterim :B , kai jau gali pasikelt.

Katuk - gydymo įstaigom covid testai, ar mokyklom irgi teks, kaip anksčiau?

Liniukos nuotaikos smagios. Maniškės, tikiuosi, pasikeis sveikstant. Vakar skaitoma knyga apie gausios šeimos tėvų senėjimą kažkaip irgi optimizmo nepridėjo.

Atsakyti

ligoninės ,man atrodo, pačios perkasi testus. 

Čia gal kokiems nakvynės namams? :hmm:

 

Restar, tave bėdos labai rimtai apsėdo  :4u:  :4u:  :4u:

Rygoje buvau praeitą savaitgalį...Tam viduramžių restorane pavakarieniavome, seniai nebuvau buvusi...greit nebeisiu vėl... :D

Į siūlų rojų net neužsukau, nors visai čia pat buvo...Nebemezgu, tai kam man siūlai :unsure: užėjusi tikrai tuščiomis neišeičiau... :D

 

O man Silva Rerum labai patiko...ne pats stilius knygos nes tie 3 puslapių sakiniai pradžioje užknisdavo, bet vaizdžiai aprašyti istoriniai faktai, labai domina ta epocha.. Vaikščiojau Vilniaus gatvelėmis ir prieš akis stojo visi personažai, labai norėjau ekskursijos pagal knygą, bet neberengiamos..               Nemėgstu ir nemoku skaityti tų psichologijos knygų.ta Bėgančią su vilkais todėl ir numečiau ,tikriausiai...

Kur gieda vėžiai, knyga man gera...Bet tik tiek...tokio įspūdžio, kaip visur girdėjau atsiliepiant, nesukėlė...

Patiko " Bėgantis paskui aitvarą", J. Picoult patinka, knygos pagal vieną kurpalį, bet temas jautrias užkabina..

Labai patinka skandinaviški detektyvai, istorinės knygos..Meilės romanams abejinga,nebent per istorijos prizmę...

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 14 rugpjūčio 2024 - 09:10

Matėm tą viduramžių restoraną, vyras gal ir būtų norėjęs, bet man vien nuo karkos vaizdo skrandis sustojo :B Tai užėjome į itališką piceriją. Ir picos skanios, padavėjas lietuviškai kalbino, šefas italas vaikšto dainuodamas :D Tada dar abu su maniškiu apie futbolą kalbos dėjo :D Labai geras vaibas :wub: 

Siūlų rojuj buvau, gal valandą meditavau ir niekas nekabino :B Gal sergu :hmm: Galų gale kad tuščiom neišeit nusipirkau tokios nelygios faktūros lino/medvilnės jūreiviškam vasariniam megztukui.

Atsakyti

kadangi su vaikais buvom, dėl jų į tą Rozengrals ėjome. Meniu ten mažas ir labai specifinis, tai labai sunku buvo ką išsirinkti...bet , kai retai, tai nieko..

 

Atsakyti

Ne taip seniai įvesta tvarka, kad visi didesni savivaldybėm priklausančių gydymo įstaigų pirkimai eina per savivaldybę. Pirkau  vienai iš poliklinikų. Ir ten buvo 12 skirtingų greitųjų testų, tame tarpe ir tie trys

Atsakyti

Jau kai rašau, tai kad maža nepasirodytų :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 14 rugpjūčio 2024 - 13:02