Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Bet cia koks L gaunas? Keliems X jau adatines pritruksta?

Atsakyti

Bet cia koks L gaunas? Keliems X jau adatines pritruksta?

 

Adatinės ilgis, tai lygu ilgis nugaros. Tai kam tau ilgio daugiau nei metras???? :hmm: sieks kelius :D

Juostą aplink darai platesnę :mirksiukas: pvz., 40-0-40. Tinka XXL tikrai  :)

Galima daugiau eilių pamegzt, norint ilgumo laisvesnio. Pvz., iki 120cm.

Atsakyti

Daugmaz supratau. Aciu!!!. Idomus daiktas. Bet masina supakavau siandien. Turbut ilgam. Jei ne su visam. 

Atsakyti

Sveikos,

Fainiai megztelėjot  :wub: 

Rasyte super skanios spalvos, :wub:  bet kad nepadarei kilpų tai klaida didžiulė, neįsivaizduoju, kaip dabar jas padaryt nesugadinus vaizdo  :huh2: 

Ristina, kad šauniai nebesakysiu, tik vienas klausimas, ta juosta kažką duoda teigiamo patogumui?  :hmm: 

Mano savaitgalis nors ir pailgintas praskriejo kaip vėjas.... Nepamezgiau, nors bandžiau... ir mezgėjų mačiau ir siūlus čiupinau.... ir pliurpiau... ir baliavojau... :D Žodžiu smagiai, bet neproduktyviai :D

Dar gi sugebėjau kažkur peršalt, ar perkaist, nes dvi dienas kankinaus su gerklės skausmus, dabar jau perėjau prie slogos  :oh: 

Parodau ir aš lachmoniuką tokį... Buvo žiauriai negražus... kol nepalyginau,kaltė sumetėm spalvai ir siūlam (negi mezgėjai... :D) Pagarinus ir palyginus pasidarė pakenčiamas ir net gi atitiko užsakovės pageidavimus ir netgi  susirado dar dvi uŽsakoves :D  Universalas toks, beveik tinka ir Luknei ir man :D 

IMG_9911_medium2.JPGIMG_9905_medium2.JPGIMG_9923_medium2.JPGIMG_9920_medium2.JPGIMG_9928_medium2.JPGIMG_9900_medium2.JPG

Atsakyti

sveikos gyvos,

pabėgo mūsų katukas.kaip Luknė sako-pasaulio pažinti... gal grįš...bet šiandien jau iš sodo namo laikas,nesėdėsim ant terasos,nelauksim...

mezgiau su kabliu ir nemažai jau turiu  :wub:​ 

Atsakyti

Labos :4u: 

Vau kiek graziu mezginiu :wub: akyse stovi mazosios damutes megztelis, labai spalviskai graziai susidryzavo.

Katuk, nu matai ne be reikalo vargai, labai smagu skaityt apie tavo derliu,seimyna musiau patenkinta :wub: 

Olaiv, tai tiesiogine zodzio prasme pabego? Ar sode pirma karta buvo? Musiskis jei istipena laukan tai prie duru ant betonkes  :D pasivarto ir vel i trioba, nuo namu ne per zingsni. Gal pareis paklydelis, vaikam musiau bus naktis bemiege belaukiant ir begalvojant :unsure: .Parooooo ka mezgi :bigsmile: .

Atsakyti

Labos :4u:

Vau kiek graziu mezginiu :wub: akyse stovi mazosios damutes megztelis, labai spalviskai graziai susidryzavo.

Katuk, nu matai ne be reikalo vargai, labai smagu skaityt apie tavo derliu,seimyna musiau patenkinta :wub:

Olaiv, tai tiesiogine zodzio prasme pabego? Ar sode pirma karta buvo? Musiskis jei istipena laukan tai prie duru ant betonkes  :D pasivarto ir vel i trioba, nuo namu ne per zingsni. Gal pareis paklydelis, vaikam musiau bus naktis bemiege belaukiant ir begalvojant :unsure: .Parooooo ka mezgi :bigsmile: .

žinok tupėjo po mašina,uodė sodo orą ir...pamatė ateinantį kaimyną ir kai dėjo bėgt miškan...tik kitą vakarą pasirodė,kad gyvas,bet kažkur vėl nublūdijo...palikom maisto,guolį,per kameras lauksim :D

ryt parodysiu,ką mezgu ;)

 

inkilėly veiksmas vyksta,o vakarinėj namelio pusėj,kur pavasarį pakabinau tvoros likučius,lizdelį susisuko kai kas :D

 

DSC_5321_medium2.JPG

 

DSC_5322_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 11 birželio 2017 - 22:23

Merginos, šiandien išėjo mano tėtis...

Atsakyti

Merginos, šiandien išėjo mano tėtis...

Restar, nuoširdžiausia užuojauta tau.

Atsakyti

Restar, užuojauta jūsų šeimai  :4u: 

Ristina kaip visad labai dailiai  :) 

Šarangės užmestukas jaukus. Vat plonytis man gražiai atrodo, o adijaliukai tik iš šono pažiūrėt...

Rasyt, gražu labai  :wub:  Gal tikrai pabandyk juostelę su šponkytėm.

Atsakyti

Labas rytas,

Restar užuojauta. :console:​ 

Atsakyti

Užuojauta Restar.

Atsakyti