Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu, Ristin, pavarai tu  :D nieko nesuprantu, bet žiauriai gražu  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 10 birželio 2017 - 19:34

Nėr ko suprast  :D užmestukas, tik ant bobos. Reiktų ant gyvos moteros pafotkyt :rolleyes: tada paaiškėtų kas ir su kuo  :D 

Patiko svoris. Net 210gr.

Atsakyti

Dailūs visi 3 nauji mezginiai, vis grįžtu pasigrožėt - Lietučio spalva ir figūra bei bendru vaizdu, Rasytės nuostabus spalvų derinys, iš kiek siūlų mezgei? Linkiu, kad spėtų dar panešiot. Ristinos skanios spalvos ir puikaus siūli jausmas/kritimas net per ekraną. 

Man neviltis su daržais - mažai kas dygo, neauga, kurkliai dar viską išvaikščioję... Ledų aparato indas į šaldytuvo kamerytę netelpa.... Bet vis dar žydi ir kvepia alyvos, paaugo moliūgai, pasodinom arbūzus. Ir eilinė, bet kaskart kitaip nuostabi puokštė ant stalo.

Atsakyti

Man rodos as isimylejau twida :wub: :rolleyes: :wub: :rolleyes: :wub:

 

Restar, mezgiau is 4 siuliuku :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 10 birželio 2017 - 20:49
Sveikos , Nemezgu, bet mezgancias stebiu...Jau net nesiimsiu ko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 10 birželio 2017 - 21:18

Sveikos,

gražiai primezgėt, Lietučio paprastukas mielas, apačia gal laisvoka :)   :4u: 

Rasytės tai skanus mmm... dailučiukas  :wub: 

Ristinos dryžiukas  :super:  mėgstu dryžiukus...

Aš darželį pasiravėjau, bet nebaigiau, truputi pamezgiau ir vakare ir miestelio šventę buvau nuvažiavusi :)

Kažkaip agurkai nesudygo, gal dabar po lietaus sudygs, šiaip ne viskas sudygo kas buvo pasėta...

Atsakyti

Nesiimsiu komentuoti. turejo buti... visai nebesusikalbu su savo telefonu, daro ka jis nori, tai tikriausiai irgi viena is priezasciu kodel dazniau skaitau, nei rasau. O telefono keisti is principo nenoriu, nes visai jis ne senas, o as siaip, is esmes nemegstu visokiu pokyciu, hrrrr. ir taip pikta, kad tos technologijos, specialiai taip trumpai grojancios kuriamos... bet mes gi cia ne apie tai.

Ristina, kazka imi budinti manyje, gi turiu Dropsinio siuliuko, sakyk kiek giju suejo i uzmestuka, cia is vieno siulo megsta, na ir zinoma kokiu tankumu😀? Tu gi mano ikvepeja, jau ir Rowaniukus sumezgiau, tik kad kas susiutu...

Atsakyti

Helou

Dailūs mezginiai. Spalvos visų ypač.

Pagaliau susisukau siūlus. Taigi kada megzt???

apie daržus. Mačiau jau 12 užsimezgsių pomidoriukų. Agurkus sėjau šiltnamy, sudygo visi, ryt gal perkelsiu į lauką dalį, nes laaaabai tankiai susėjau. Paprikos šiltnamy irgi, mačiau viršūnes. Lauke sudygo berods pekino kopūstai ir dar kažkas ko nepamenu :D . Vienas senukas moliūgas išlindo, pirktos sėklos gal prieš 4 metus. Tfu tfi tfu, tikuosi kad nieks nežpuls nei ligos nei kenkėjai.

Ridikėlius ir salotas jau valgom...

bet vaismedžiai šįmet sodinti pašalę, vos gyvi...


Tai tiek. Durnoka diena. Šieną ravėjau :D 

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Ar jau prabalsavot už ateinančio sezono Dropsinius megztinius?  :) 

https://www.garnstud...c=aw1718&cid=19

Atsakyti

  :hmm: Patarkit ka daryt :4u:

Skanios spalvos  :4u: 

Dėl sagų, kažkur youtube platybėse mačiau būdą, kaip padaryti skyles sagom, kai jau numegztas megztinis  :4u: 

Daugiau dryžiaus vaizdų :rolleyes:

Labai patiko, dryžiai kaip supratau vertikaliai eina, reikia ir man kažko panašaus  :bigsmile:​ 

Atsakyti

Grazus Ristinos užmestukas!!!  Jei nepaslaptis tai nubruzinai dryzius ir paskui lenkei primegzdama krasta? Kokio dydzio jis gavos? 

Rasytes miniatiurinis gaminys❤❤

Lietutis wow! 

Atsakyti

Labos, sekmadienio popietę :4u:

Užmestukas megztas iš vienos gijos Dropsų Lace siūlo, ir dviejų gijų merino. Tankumą jau reik pagal save pasireguliuot. Mezgiau, kad būtų vietos alpakos pūkeliams pasišiaušt.

Numegztas ilgas, dryžuotas šalikas ~110x55cm (190akiųx400eilių). Kaip visi užmestukai - lenkiamas pusiau, susiuvami šonai iki rankovių. Aplink numegzta ilga juosta ir prinerta.

Atsakyti