Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Atnesu pasirodyt kojiniu pirma dali kad paspalvint tema   :4u:


Pridėta:

Atsakyti

Pvz šnd peradresavau jau telefoną kolegai. Tai whatsupu - šimtas klausimų vis tiek. Ir net tokių, kur nėra būtina man atsakinėt. 

O iš atostogų chaoso- per  10 d sugebėjau tris kartus važiuot į Palangą. Nors planas buvo- 1. 🤐 žodž.. apsimetu, kad atostogauju 🤪🫣😅

Atsakyti

Sveikos, Restar, o tau nepriklauso profilaktinis cholesterolio tyrimas? Man darė kraują+širdies echo+kaklo kraujagyslių echo. Viskas vienu metu. Suprantu, kad aš jaunesnė, bet turi būti kažkokie kartojimo periodai. Nesidomėjau tiksliau

Atsakyti

Kaune ir dar nemažai miestų (bet Vilniaus nerandu) yra diagnoze.lt , kur echoskopuoja su siuntimu nemokamai. Aš tą pačią savaitę rankom vietą radau. Na, čia jei būtų skubu. 

Atsakyti

 O prie ko cholesterolis? Priklauso, aišku, nesyk darytas, dabar irgi neseniai. Dėl to ir gavau siuntimą kaklo kraujagyslių echo. Nes padidėjęs. Bet šiaip rašiau apie kortizolį :), jam padidėjus ryte anksti prasideda nerimas ir kiti dalykai. O cholesterolis - tylusis žudikas, jo padidėjimo nelabai pajusi, tik pasekmės nekokios gali būt. Beje, mažėjntt estrogenų moterims didėja ir cholesterolis :). Turėjau visą ilgą paskaitą apie tai, ai, net ne vieną.

Niuma  - planavai turbūt nepertraukiamai ilgiau pabūt? O teko lakstyt...

Nuardžiau kelių vakarų darbą. Susimoviau  :B . Perdaug numezgiau, tada pamačiau, kad netolygiai padidinau, tai dar nuardžiau, o jau turėjau rankoves atskirt.

Atsakyti

Net grįžau, tiesiog pavėluota mani reakcija. 7436 psl buvai minėjus. Nesvarbu

Atsakyti

Į sveikatos temą, bandau registruotis pas venų daktarą, rudeniop jaučiu ryšiuos operacijai. Žiūrėsim ką sakys. Turėjau jau prieš tris metus nueit pagal planą. Mezgime tyla. Tiksliau... Mezgu kombinzoną ir kojinę, bet gal pernelyg karšta, einasi lėtai. Va savaitgalį varysiu pas mamą, tai gal kelionėj pajudės

Atsakyti

Ramintas - tai ten pasakojau apie tolesnius veiksmus jau po kraujo tyrimų.

Tai yra esveikatoje visokių galimybių, ir privačiai su siuntimu. Reiks pasižiūrėt, kaip užsirašiau, nes visą laiką žiūrėdavau, kad būtų su siuntimu, bet ne visus tokius apmoka TLK. Užmačiau reabilitaciją vaikams privačioj su siuntimu, bet pažymėta, kad apmoka pacientas...

Žodžiu, kartais atrodo, kad galimybių daug, o užsiregistruot nelabai kur yra, jei nenori mokėt ar vieta netinka, ar atsiliepimai apie gydytojus. Niekas niekur bent man nedega. Pas III lygio gin labiausiai norėčiau kada nors pakliūti, bet Santarose kol kas jokių laikų vis.

Atsakyti

Labas,

Mano cholesterolis jau nuo seniai padidėjęs, bet niekd nėr siuntę pas kraujagyslių gydytoją  :rolleyes: Nieko nelaukiant, iškart statinus išrašė ir pasakė riebiai mažiau valgyt  :rolleyes:  :D

Reiktų vėl nueit kada, prieš tai pas kitą gydytoją persirašius. Mėtaus tarp likimo Antakalnio pol ir persirašymo kur nors į mažesnį centriuką, kur normalu pasiskambint gydytojai, jei kas neramina. Kažin, dar būna tokių variantų   :hmm:  :D

MsuM, labai smagiai spalvini  :wub:  Įdomu, kaip galutinis rezultatas atrodys :bigsmile: 

Kaip tavo sveikatos reikalai?

niuma, o tau papildomai moka už tokį atostogų trukdymą?  :oh: 

Rusnė grįš iš stovyklos ir varys dirbt. Pinigai bus naujam telefonui :D

Labai laukiu oro atvėsimo... Miegot biškį kančia :rolleyes: neturim kondiškės, tai biškį kankinamės. Ne per labai, kad jau skirt pinigų tam :D bet jau nekažką..

Atsakyti

Bet jau atrodo, pagaunu tą džiaugsmelį, ir vėl šalia koks neišspręstas reikalas akis bado, į galvą lenda...

Klausimas, ar apskritai sugebėtume patirti, kas yra džiaugsmas, jei šalia vis neatsirastų neišspręstų reikalų ar kitų priežasčių niūrioms mintims.

Atsakyti

Toks virsmas.  Kas nesupranta dabar, tai... paminėsit mano žodį, kai laikas ateis :D.

Šiaip vis daugiau apie tai kalbama, jau ir HR pradeda, nors Lietuvoj kol kas mažai.

Visas žmogaus gyvenimas – nuolatinis virsmas. Nuo pat kūdikystės: pirmųjų metų krizė, antrųjų metų krizė, trečiųjų metų krizė... Paskui, o siaube, paauglystė, vis dar niekaip nesibaigianti paauglystė... Paskui jau žiū viduramžio krizė... Kas kaip nori, tas taip mato. O perėjimas į tą, pavadinkime, senėjimo etapą, labiausiai skausmingas dėl perdėto jaunystės kulto. Lengva jaustis vertinamam vien dėl to, kad esi jaunas, gražus, perspektyvus. Senėjančioje visuomenėje tai turės pamažu keistis.
 

Atsakyti

Aha, šiukštu, nevalgykit daug ir skaniai, nes Afrikoj vaikai badauja...

Ir nedrįskit skųstis, nes visi taip gyvena..

Linkiu niekada neprarasti optimizmo. Ir kad visuomenės spaudimas nevaržytų jūsų laisvės ir nediktuotų jums, kaip turit gyvent

Atsakyti