Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Katuk, liko, liko dar :). Ir liepiat nebambėt man ant vyro. Padaro nelogiškų sprendimų net nepasitaręs. Man sočiai savaitės šiltuos kraštuos, per akių akis. Būtų dar koks milijonierius... Nu bet nebambėsiu daugiau. Viskas dzin. Džiaugiuosi, kad nepaskendau. Taip banaliai visiems prieš akis,  netoli kranto... Bangos nemažos, momentaliai kažkaip nunešė, o atgal parsikapstyt kainavo daug jėgų, jau prigėriau vandens, supratau, kaip greit galima supanikuot... Netoli šeima, žmonės šokinėja per bangas, net bandžiau šaukt, supratau, kad tik dar labiau jėgas prarasiu... Žodžiu, nežinau, ant kiek daužėsi širdis išlipus į krantą, daugiau nebelipau... 

Dėl tų visų nuotaikų ir kitų dalykų - labai aišku, kas vyksta, deja. Šokinėja hormonai ir viską jie reguliuoja. Yra būdų bent kiek sau padėti, bet irgi reikia ir domėtis, ir užsiimti. Ta tema seku age_brave, anele.lt instagrame. Plaunu sau smegenis. Nes, deja, gyventi taip pat, kaip buvo 20-40 nebeišeis, norint išlaikyti gyvenimo kokybę, reikėtų dėt pastangų...

Atsakyti

Eina sau, Restar, kaip arti nelaimės, ir ačiū D... kad viskas gerai baigėsi :wub: , vistik kaip reikia apie tokias situacijas kalbėti, kad neužsimiršt ir neprarasti budrumo...

Liniukos serpentinai, priminė mano išgyventą košmarą, kai teko šokti iš mašinos, kai kažkokioje neaiškioje dikrynėje, neaišku kokiame aukštyje, be jokių atatvarų kelyje, nuvažiavom ne tuo keliu, o apsisukimui nėra nei centimetro, tai MB ėmė leistis atbuliniu :unsure: tokio panikos priepuolio daugiau nesu turėjusi, gerokai užtruko kol susitvarkiau ir vistiek į mašiną grįžau, tik jau kai radome apsisukimui vietą, sakiau jei reiks eisiu namo pėsčiom :D 

Atsakyti

Totali tinginių diena. Visi ilsisi nuo poilsiavimo lovose ir telefonuose :D. Kai kam blogai su pilvu, į graikišką maistą niekas žiūrėt nenori. Žodžiu, būna ir taip  :lol:​ . Vakar atsitrankėm, ne tik pietus, bet ir vakarienę praleidom, tai tokia palaima nieko nedaryt :). Vaikai net iki baseino neina ..

Atsakyti

Sveikos. Radau minutę pagaliau jus paskaityt.

Aš irgi atostogauju. Bet taip pasyviai: maistas , baseinas jūra vėl maistas. Biškį masažo. Nu ir diskotekos vakaraos. Su sese biškį pasiautėjam. Tik kad aš vyriausia o energijos toks jausmas kad daugiausia turiu iš šitos kompanijos.

Grįšiu pabaigsiu kraustytis. Nors ir taip jau praktiškai naujuos namuos gyvenam. Liko kelios smulkmenos. Kaip pvz pajungt indaplovę ir nusipirkt spintą sau

Atsakyti

Sveikos, 

Qqute, kažką praleidau, nauji vėjai tavo gyvenime, kur išsikraustei?

O tokių pasyvių atostogų aš kaip tik ir norėčiau, dėl to matyt ir važiavimas Lietuvon nedžiugina, nes ten tik bėgimas vos ne keturiom gaunasi🤦

Bet dar turim laiko, gal ir nuotaikos pasikeis.

Po vakarykščių karščių, šiandien lietus, tai tikiuos užbaigti pagaliau tą daiGtą ant kaklo. 

Atsakyti

Man šį kartą vyro išankstinis grįžimas sujaukė visus atostogų planus, tai bandau naujai persidėliot viską. 

Plaukėm vakar baidarėm. 14 km. Viskas fainai, prisimaudėm, su keliais sustojimais. Pasirašiau tai avantiūrai, nors šiaip tik antrą kartą plaukėm. Bet naktį kėliausi tepalais plaštakas masažavau ir ibumetino gėriau. Neradau vietos kur ir kaip pasidėt rankas. Realiai, eisiu pas gyd dėl dviejų kažkokių patinimų tarp rodomųjų ir dičkių pirštų. Prisiskaičiau apie visokius reumatus, artritus... antras mėnuo kažkas su rankom vyksta, kas man nepatinka.

O šiandien pusiau tvarkymo diena. Skalbimus dedu vienus po kitų, nors ir į lauką išlindę buvom. Planavom važiuot pasivaikščiot, bet Kačerginėj tik  pasėdėjom pavėsy ir pažiūrėjom, kaip su parašiutais nuo kalno sklando. Įdomu. 

Atsakyti

Sveikos. Radau minutę pagaliau jus paskaityt.

Aš irgi atostogauju. Bet taip pasyviai: maistas , baseinas jūra vėl maistas. Biškį masažo. Nu ir diskotekos vakaraos. Su sese biškį pasiautėjam. Tik kad aš vyriausia o energijos toks jausmas kad daugiausia turiu iš šitos kompanijos.

Grįšiu pabaigsiu kraustytis. Nors ir taip jau praktiškai naujuos namuos gyvenam. Liko kelios smulkmenos. Kaip pvz pajungt indaplovę ir nusipirkt spintą sau

Qqute - pasyvios atostogos, ale nei minutės sektai, nu :)

Suprantu, kad su kraustynėm buvo reikaliukų. Patenkinta naujai įsikūrusi?

Palyginus su jaunimu, tai man atrodo, kad mes su vyru irgi daugiau energijos viskam turim. Arba noro, žingeidumo. Tai visa laimė, kad Graikijoj ES jaunimui iki 26 nemokamos visos lankytinos vietos. Tai nors negaila pinigų juos tampytis :)

Šiandien trečias skrandis sublogavo ... Baigėsi iš namų atsivežti angliukai, nusipirkau kažką panašaus čia - viena rožinė kita žydra kapsulės, gerti kartu - anglis ir simetikonas. Man iškart pagerėjo ...

Vakar per tingadienį prarijau knygą ir net megzt pradėjau su Tv prancūzų kalba :). Reikia ir namie kartais įsijungti, nes gaila, kad pamirštu žodžius ir pan. Nemažai čia prancūzų. Ir lenkų. Kitų nelabai identifikuoju.

Atsakyti

Kapseika nu labai netoli išsikrausčiau. Tiesiog atsibodo gyvent bendroj erdvėj skaityk. Tai nusipirkau senos statybos bet dviejų atskirų kambarių butą.

Restar tai kad labai ribotas interneto plotas o mokėt už mobilius duomenis kažkaip noro nėr.

Dar nepersikraustėm galutinai. Skaityk per 2 vietas gyvenam. Siūlai dar senuos namuos.

Bet kad ir nemezgu beveik

Atsakyti

Skaitau apie karščius ir net sunku patikėt. Pas mus paskutines kelias dienas apie 20, tai pats tas keliauti. Grįžom į Lisaboną, dar diena čia ir namo. Mes visi naminiai.

Niuma, kraujo tyrimas yra, kuris parodo ar yra reumatinių problemų. Man darė, sakė dar nėra, bet dėl genetikos didelė tikimybė, kad bus. Liepė nepersimegzt😎

Restar, skrandis ir mano toks pajautrėjęs. Greičiausia nuo nenormalaus kelioninio maisto. Bet kokio skanumo čia žuvis, aštuonkojai :wub:​ 

Atsakyti

Aš supratau, kad ir Kretoj beveik vėsiau nei Lietuvoj šiom dienom. Labai vėjuota. Nei kiek čia neperkaistu. Aišku, kitaip čia tas karštis. Įsidrąsinau šiandien vėl maudytis. Aplankėm pirmąsyk vietinį pliažą Agia Pelagia, įlanka čia, tai taip nebanguoja, kaip atvirose vietose. Heraklione bastėmės, tai ten vos ant kojų išstovėt prie jūros įmanoma.

Qqute, tiesa juk, taip pripratę ES gyvent su vienodais tarifais...

Atsakyti

Qqte, kokios džiugios naujienos pas tave! Fabai ar Pašilaičiai?

Atsakyti

Qqte, su tuom ir sveikinu🎉🔑

Jau ir vaikas nemažas, abiems bus smgiau turėti savas erdves, geros jums naujos pradžios!!!

Megztelėjau į priekį, bet dar ne pabaiga...

Tokia gera tinginio diena gavosi.

Su gerom emocijom, skanių maistu, pirtike ir paašarojimais.

Kas ten į mane įpuolė nesuprantu, lygioj vietoj graudinuos, man tai visai nebūdinga.

Sūnaus geriausias draugas buvo šį savaitgalį pas mus, išvažiuojant atėjo apkabino, sako iki greito, o aš į ašaras... Man tas supratimas, kad jau užaugo tie mūsų vaikai, tuoj tuoj išsilakstys ir bebus reti svečiai mūsų namuose, toks džiugiai graudulingas. Bijau galvoti apie ateinančias išleistuves, nužliumbsiu visus makijažus. 

Atsakyti