Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, yra, yra - pvz. sukūsti. :)

Atsakyti

Kad buvai ir tą sugebėjus :). Bet čia, aišku, sudėtingiau, reikia patikimų žinių apie savo kūną ir metodų. Ypač su amžiumi...

Noriu namo  :B​ .

Atsakyti

Noriu namo  :B​ .

Negi taip blogai? :unsure:

Atsakyti

Viskas gerai:). Nusibodo keltis, eit valgyt, ruoštis, teptis kūną, važiuot vėl kur nors, į kokį nematytą paplūdimį, maudytis, valgyt.... Noriu savo sofos, katino, mezginio, daržo:). Tik valgyt gamint nenoriu :).

Atsakyti

Ojėz, Restar, keičiamės vietom!!  :lol:  :lol: 

Nepavyks man šiandien į batutus nueit, kaip tyčia, paskutinę treniruotę.. :mad2: Ir kas maišo?? Ogi darbas  :oh:  :lol: 

Kaip karšta šiandien.. :karsta:  :karsta:​  

Atsakyti
Visur gerai, kur mūsų nėra smile.gif
Atsakyti

Restar-kiek dar liko iki tų namų? :D 

Bet rimtai, keisti tie žmonės... nori vis kažko, kas šiuo momentu nepasiekiama :D 

pvz, aš darbe noriu namo. O šiandien namie dirbu, tai kažkaip mielai darbe padirbčiau-ten bent kažkokia gaiva ir judesiukas. Namie tokia tvankuma ir penki žingsniai per dieną :D 

Ir užknisa tos nuotaikos šlykščios, kurių niekaip neįveikiu. Toks visiškas nusivylimas savim ir savo aplinka. 

Vakar grįžom-nei vienos trešnės ant medžių.... varnėnai įtariu sotūs....

Viskas perdžiūvę, laistyt jėgų neradau...

Maisto gamyba atskira tema- idėjų nulis, visi nepatenkinti. 

Darbe klaida ant klaidos, viskas per prievartą. Nuo kitos savaitės dar ir intensyvus pavadavimas, kažkaip reiks susitvarkyt.

Vaizdas veidrody irgi ašaras sukelia...

Kažkokios stebuklingos piliulės norisi...

Atsakyti

Restar-kiek dar liko iki tų namų? :D 

Bet rimtai, keisti tie žmonės... nori vis kažko, kas šiuo momentu nepasiekiama :D 

pvz, aš darbe noriu namo. O šiandien namie dirbu, tai kažkaip mielai darbe padirbčiau-ten bent kažkokia gaiva ir judesiukas. Namie tokia tvankuma ir penki žingsniai per dieną :D 

Ir užknisa tos nuotaikos šlykščios, kurių niekaip neįveikiu. Toks visiškas nusivylimas savim ir savo aplinka. 

Vakar grįžom-nei vienos trešnės ant medžių.... varnėnai įtariu sotūs....

Viskas perdžiūvę, laistyt jėgų neradau...

Maisto gamyba atskira tema- idėjų nulis, visi nepatenkinti. 

Darbe klaida ant klaidos, viskas per prievartą. Nuo kitos savaitės dar ir intensyvus pavadavimas, kažkaip reiks susitvarkyt.

Vaizdas veidrody irgi ašaras sukelia...

Kažkokios stebuklingos piliulės norisi...

Atsakyti

Kas čia jums su tom nuotaikom darosi? Bambeklės :D

O aš neturiu kuo skųstis :) Gal tik tuo, kad niekaip neprisiverčiu pafotkint rūbų į vinted.

Atsakyti

Pas mus nuo vakar lyja. Vakar tai išvis su didžiausiais griaustinis ir liūtimi, toks keistokas jausmas būnant kalnuose. O kalnų jau man sočiai. Ir to ekstremalaus vairavimo serpantinais, kur vos prasilenkia dvi mašinos, ir dar sugalvojom panaikinta kalnuose, galvojau mirsiu lipant į kalną pulsas 200, o nuo kalno bekele leistis irgi vienas stresas :B Tai šiandien visi laimingi varom prie vandenyno :) Aišku galėtų nelyt.

Katuk, te balioną :4u:​ 

Atsakyti

Skaitau apie Liniukos ekstrymus ir plaukai šiaušias... :blink:  nors man įtariu kalnai patiktų..

Bet paskutiniu metu nuo intensyvesnio ėjimo irgi kažkaip širdis pradeda šokti, tai klausimas kaip ten būtų.

Ai ir dar darė vakar darbe kūno analizę su kažkokiu ten aparačiuku, tai iš vienos pusės labai nenuliūdino, nes nuo lapkričio mėn praktiškai liko stabiliai ten pat :D  bet iš kitos pusės, reiškia kad liko taip pat blogai :oh:  išorinių riebalų kiekis jomajo, o vandens kiekis mizernas. Tai džiugina tik vidinių riebalų minimumas.

nu reikia kažką daryti, o kaip daryt, jei prisiverst neišeina...

Labai noriu ramiai pamegzt, labai....

Atsakyti

O aš neturiu kuo skųstis :) Gal tik tuo, kad niekaip neprisiverčiu pafotkint rūbų į vinted.

O, kolegė vintedininkė :bigsmile: Nu žiauriai daug laiko užima tas fotkijimas (ir prisiruošimas jam)... Bet paskui taip smagu, kai vis kas nors ką nors nuperka – net ne tiek dėl uždarbio, kiek pats jausmas kitoks, nei urmu išvežus į labdarą, kur nežinai, ar tie daiktai dar kam nors pravers, ypač jei ne šiaip rūbai, o kas nors labiau specifinio. Dabar kaip tik einu supakuoti siuntimui vieno išaugto vadovėlio – jei ne Vinted, vargiai rasčiau, kam jis galėtų būti naudingas, o išmesti gaila. Turiu įtarimą, kad net knygų mainyklose tokie pastumdomi iš vieno lentynos krašto į kitą, o galiausiai iškeliauja į makulatūrą.

Trumpai tariant, Vinted filosofija man artima :D, nors su ta svetaine būta ir keistokų patirčių, kai sistemai kas nors staiga automatiškai susirodo, pvz., kad skelbimai sudubliuoti, o viso labo nori parduoti du panašiai atrodančius daiktus, arba kad kokio nors tipo prekių pardavinėti negalima, kai yra šimtai analogiškų po kelis metus kabančių skelbimų ir jie niekam neužkliūna. Iš pradžių, kai buvau tik užsiregistravusi, tai atsakius į bet kokią galimo pirkėjo žinutę mane kaskart automatiškai kokiom 5 min. užblokuodavo, tikrindavo, ar nėra neleistino turinio :oh: Jau net buvau ėmusi įtarinėti, gal kokia mano mėgstama frazė kita kalba skamba necenzūriškai. :lol: Dabar nebeblokuoja – gal užsitarnavau pasitikėjimą. :didis:

Atsakyti