Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

užuodžiat vasarą,jūrą?  :vacation1: šiandien su šarange pas vinčį turistavom :)

 

DSC_5289_medium2.JPG

 

DSC_5295_medium2.JPG

 

 

DSC_5299_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 09 birželio 2017 - 17:13

Labos

dėl šunų priežiūros mane čia kultūrinis šokas ištiko - ant kas antro kampo šunų "darželiai", veterinarinės med. įstaigos, specializuotos parduotuvės, parke atskirtos spec. aikštelės... Neturiu su kuo palygynt, bet susidarė įspūdis, kad čia gyvūną turėt ir pilnavertiškai prižiūrėt lengviau  :unsure: 

Baigiau savo dratinį, bet taip plyšta galva, kad nekyla rankos išlygint ir nufotografuot. Kaip iš serialo apie seselę Jackie  :oh: Baigėsi nuskausminamieji, o jie kontroliuojami, tik po tam tikro kiekio dienų galiu pasiimt. Šiandien ta diena, kai galėčiau pasiimt, bet vaistinė neturi papildymo, užsakė, laukia papildymo šiandien kažkada. Paskui jau kai gauni, skregini kaip kokia narkomanė, ar dar galiu pakentėt ir pataupyt ar jau gert  :oh: Darbai dega kaip visad. Kaip su tokia galva dirbt... :( 

Atsakyti

Laba vakara

Merginos, SOS.gal kas turi matkiuka arba du melynos alpakos is Niumos? Cia baigto arba nebaigto mezginio klausimas

Atsakyti

Pasivaikščiojom mieste porą valandžikių. Jau ne jaunystė :)... Lietuti - o tau ir LT tiek  skaudėdavo? Nes lyg nepasakodavai. Siaubaz, kai taip ant vaistų gyvent reikia. Turbūt ieškočiau alternatyvių sprendimų... Ryt į sodą. Turėčiau ir pamegzt. Nenusprendžiu, ar bliuzės apačią užbaiginėt tiesiai lygiai, ar šonuose skeltukus padaryt. Abelo, kaip tau sekas su Tilda?

Kacumota - mėlynos neturėjau, turiu kitų keturių spalvų...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 09 birželio 2017 - 21:36
Man reik butent melynos.ne eglutes ir ne dzinso.kazkaip nesuskaiciavau kiek turiu.
Musu augintine po kirpyklos,grazi kaip paveiksliukas biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Pasivaikščiojom mieste porą valandžikių. Jau ne jaunystė :)... Lietuti - o tau ir LT tiek  skaudėdavo? Nes lyg nepasakodavai. Siaubaz, kai taip ant vaistų gyvent reikia. Turbūt ieškočiau alternatyvių sprendimų... Ryt į sodą. Turėčiau ir pamegzt. Nenusprendžiu, ar bliuzės apačią užbaiginėt tiesiai lygiai, ar šonuose skeltukus padaryt. Abelo, kaip tau sekas su Tilda?

Kacumota - mėlynos neturėjau, turiu kitų keturių spalvų...

Labas :) Tilda sujungta po pažastim ir laukia,kol egzą išlaikysiu ;) kaip ir viskas kitkas :)

Atsakyti

nuoširduk, ar radai berniukiškų vaizdelių pledukui? Gal ančiukas tiks,jei dar ieškai 

http://www.ravelry.c...r-ducky-cloth-2

:)

Atsakyti

Restar, skaudėdavo ir LT, tik ne taip dažnai. Bet LT orų permainos žymiai švelnesnės, lengviau pakelt.  Ir solpadeinas nereceptinis, pirk kiek nori :) Mes su vyru nusprendėm, kad amerikiečiai todėl tiek daug ir sportuoja, kad pakelt gamtos įtaką ir stresus darbe. Mano močiutė turėjo migreną ir aš tą geną pagavau. Alternatyvom mielai pasinaudočiau, tik nežinau tokių. Medikų išrašytas KT mečiau po pusės metų, buvo dar blogiau. Labai riboju maistą, kas iššaukia. Į jogą pradėjau vaikščiot. Šiaip požiūrį į gyvenimą ir aplinkybes keist. Užtrunka... :)

Abelo, sėkmės egze  :4u: 

Atsakyti

Palengvėjo į vakarą.

Mano dratas - Lana Grossa Secondo (http://www.ravelry.c...-grossa-secondo), virbalai 2 mm. Foto dar pamačiau, kad apačia skersuoja  :oh: Nu bet sueis. Tikrai daugiau nebepirksiu šito siūlo.

IMG_1635_medium2.JPG

Atsakyti

Laba vakara

Merginos, SOS.gal kas turi matkiuka arba du melynos alpakos is Niumos? Cia baigto arba nebaigto mezginio klausimas

Turiu kelių spalvų, bet regis kaip tik eglės ir džinso  :hmm:  Jei niekur kitur nepavyks rasti, tai Kaune yra jų pirkti siūlų parduotuvėje Čečėnijos aikštėje  :4u: Bent prieš mėnesį kažkur dar buvo..

Palengvėjo į vakarą.

Mano dratas - Lana Grossa Secondo (http://www.ravelry.c...-grossa-secondo), virbalai 2 mm. Foto dar pamačiau, kad apačia skersuoja  :oh: Nu bet sueis. Tikrai daugiau nebepirksiu šito siūlo.

Simpatiškas kasdienis megztukas  :thumb_yello: 

Siūlai su šilku sudėtyje ir dratas, gaila  :sad: 

Atsakyti

Restar, skaudėdavo ir LT, tik ne taip dažnai. Bet LT orų permainos žymiai švelnesnės, lengviau pakelt.  Ir solpadeinas nereceptinis, pirk kiek nori :) Mes su vyru nusprendėm, kad amerikiečiai todėl tiek daug ir sportuoja, kad pakelt gamtos įtaką ir stresus darbe. Mano močiutė turėjo migreną ir aš tą geną pagavau. Alternatyvom mielai pasinaudočiau, tik nežinau tokių. Medikų išrašytas KT mečiau po pusės metų, buvo dar blogiau. Labai riboju maistą, kas iššaukia. Į jogą pradėjau vaikščiot. Šiaip požiūrį į gyvenimą ir aplinkybes keist. Užtrunka... :)

Abelo, sėkmės egze  :4u:

Man tie "stresai" tai kažkas iš fantastikos srities. Nu nuoširdžiai nesuprantu, apie ką kalba eina. T.y. suprantu, kad stresas gali būti gaisrininkams ar išminuotojams kokiems. O va ko stresuoti ofisų darbuotojams nors užmušk nedaeina.  :hmm: 

Megztukas dailus. Gaila, kad siūlas nemielas.

Atsakyti

Kacumota, o kokia ta mėlyna???

Atsakyti