Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ir dar ypatinga pilnatis - braškinis mėnulis.

Atsakyti

Gal kam idėjų pritrūko :D 

https://www.facebook...MS9PRdwcLtXeZG/

Atsakyti

Nu. Kažkam tai stiliaus viršūnė. Lai nešioja.

Atsakyti

Man tos mezgėjos modeliai tai tokie iš devyniasdešimtųjų, kai atsirado visokių turkiškų siūlų ir norisi visus išbandyt mezgant modelius iš tuometinių žurnalų :D Dar yra tokia Ekisshandmade su panašiu stiliumi. Ir abi mezga špagom :D​ 

Atsakyti

Gal kam idėjų pritrūko :D

https://www.facebook...MS9PRdwcLtXeZG/

O vargeli...

Bet to užtikrintumo savimi tai biški pavydžiu.

Pati vargstu, bandau skarą - šaliką marčiai užbaigti, bet vasara ir mezginys vis dėlto sunkiai suderinamas dalykas. 

Jau kitais metais tai tikrai mažinsiu daržus. 

Reik kur nors riebiai užsirašyti, kad iki to laiko nepamirščiau. 

Ai, beje vakar, per pusę val. nusipirkau dvi suknias - atestatų teikimui, bei išleistuvių baliui. 

Viena jų juoda ir kaip MB sako maišas. Nu bet man patinka. Tai spėju, kad dėsiuos į atestatų teikimą, MB tą porą valandų kaip nors iškentės. 

Atsakyti

Man tos mezgėjos modeliai tai tokie iš devyniasdešimtųjų, kai atsirado visokių turkiškų siūlų ir norisi visus išbandyt mezgant modelius iš tuometinių žurnalų :D Dar yra tokia Ekisshandmade su panašiu stiliumi. Ir abi mezga špagom :D​ 

Aš vieną dieną net norėjau užvest diskusiją apie tą Ekiss... .Ir fantazijos, ir gebėjimų parduot netrūksta. Labiausiai tos špagos ir nustebino. O ką - pasirodo, galima megzti ir jom :). Ir užsakymų netrūksta.  Tiesą sakant,  kažkaip liūdnoka man, kad praējo laikai, kai drąsiai megzdavau, ką tik sugalvodavau. Jūra iki kelių buvo, nors nei tiek žinių beturėjau, nei apdailos dailios nemokėjau padaryt 

Atsakyti

Sveikos  :4u: Poilsiaujat? :rolleyes: 

As siandien jau gryzau i ofisa dirbt, iki ketvirtadienio atidirbu ir tada leksim su palapinem savaitgaliui su draugais  :D tikiuosi nelis, silumos jau ir taip dideles nebesitikiu  :rolleyes: 

Savaitgalis produktyvus mano buvo, pabaigiau sio menesio kojines ir kombi (truksta tik sagu, reiks isplaut ir galesiu pasirodyt  :B​ 

Atsakyti

Oi nepoilsiauju, nors dirbt stipriai irgi nedirbu.

Po trijų juodai atvarytų savaičių, šiandie pirma diena savo biure, be jokių pavadavimų, tai tokia pasimetusi, taip ir prastumdžiau daiktus iš kairės į dešinę ir atvirkščiai.

Grįžau, ir pirmą kart po ilgo laiko - tiesiog viena namuose, taip fainai, sėdžiu ir nesugalvoju ką čia nuveikti😁

Kažkokia pastumdėliška diena. 

Atsakyti

Man tai važinėjimų. Gaila, kad bile koks oras buvo pajūry, nors prognozavo saulę ir 20.

Grįžom nuo jūros, reikia Emilį iš draugo Joninių iškrapštyt ir dar mamą pasveikint. Gerai, kad ji Kaune. Netoli važiuot. O visai mielai ant lovytės susirangyčiau ir pratingėčiau. 

Atsakyti

Mes jonines pas brolį šventėm. Nu nors man biški šventė pagadinta buvo, kažkoks neaiškus priepuolis buvo, staigiai spaudimas labai nukrito iki alpimo. Tai gerai, kad tas mano brolis pusiau daktaras, gavau tabletę ir druskos :D ir praėjo. Bet baisoka buvo paskui atsipalaiduoti, visi buvo pasiruošę mane į priimamąjį vežt :D 

Atsakyti

Mes jonines pas brolį šventėm. Nu nors man biški šventė pagadinta buvo, kažkoks neaiškus priepuolis buvo, staigiai spaudimas labai nukrito iki alpimo. Tai gerai, kad tas mano brolis pusiau daktaras, gavau tabletę ir druskos :D ir praėjo. Bet baisoka buvo paskui atsipalaiduoti, visi buvo pasiruošę mane į priimamąjį vežt :D 

Atsakyti

Oho, Liniuka, vis kažkas nestandartinio pas tave išlenda.

Tas jausmas, kai dar norisi laisvos po išeiginių 🤭

Atsakyti