Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gėrybinis, tai uf. O kas toliau - tegu susako, gal nuramins.

Po antro gydytojo, siuntimas toliau. Trumpai drūtai su ta nosim - tokia kreiva pertvara, kad be operacijos niekaip. Reikės kažkaip pakliūt pas dar vieną žvaigždę, jis lyg mūsų Lace klasiokas... Bet mano bachūras nori kuo greičiau operuotis, o sakė, kad dar iš 18 neskuba. tai gal nebus taip greit, kaip jam norisi.

Atsakyti

Žiūrėjau seniai jau. Bridgerton. Berods du sezonai? Po to buvo Karalienė Šarlotė.

Isejo trecias nesenai visai, nu toks seip sau, kad jau visus ziurejau tai suziurejau ir si, gerai, kad ne ilgi tie sezonai  :D 

Linuka sveikatos  :4u:  :4u:  lauksim ziniu ka toliau gydytojai rekomenduoja  :4u:​ 

Atsakyti

Pagooglinus tai tiesiog reikia stebėti, kas pusmetį ar metus echo, sekti ar nedidėja. Bet išskaičiau, kad inkstams reikia maistą reguliuoti, tai čia sunkesnė dalis :B Bet skausmas ne nuo to, nes skauda dešinį šoną, o inkstas serga kairys. Labiau tikėtina, kad čia tas kepenų dalykas. 4 cm jau gal gali ką nors spausti :hmm: Negaliu ant to šono gulėt ir lengvas pykinimas nuolat. 

Restar, jaučiu Raubą turi galvoj. Man jis anginą operavo, bet specializuojasi nosyse. Labai fainas daktaras.  

Atsakyti

Pagooglinus tai tiesiog reikia stebėti, kas pusmetį ar metus echo, sekti ar nedidėja. Bet išskaičiau, kad inkstams reikia maistą reguliuoti, tai čia sunkesnė dalis :B Bet skausmas ne nuo to, nes skauda dešinį šoną, o inkstas serga kairys. Labiau tikėtina, kad čia tas kepenų dalykas. 4 cm jau gal gali ką nors spausti :hmm: Negaliu ant to šono gulėt ir lengvas pykinimas nuolat. 

Restar, jaučiu Raubą turi galvoj. Man jis anginą operavo, bet specializuojasi nosyse. Labai fainas daktaras.  

Dariu Rauba turit omeni? Zmona asmeniskai pazystu, nuostabus zmogus ir daktare labai gera  :wub: 

Atsakyti

Aš pas Raubą irgi su nosim buvau :D 2011 m.  bet nežinau, ar pats operavo. Nes lyg turėjo pats, bet po visko lyg kitą pavardę mačiau popieriuose. 

Bet mano ir bėdos buvo klasikinės-užsikišęs sinusas kaktoj+ ta proga ir pertvarą sukreivintą patiesino :rolleyes: 

Liniuka, bet gal tai būtų proga tą mitybą susitvarkyt?? Nu tik alko būt sunkiau pareguliuot :D​ 

Atsakyti

Pagooglinus tai tiesiog reikia stebėti, kas pusmetį ar metus echo, sekti ar nedidėja. Bet išskaičiau, kad inkstams reikia maistą reguliuoti, tai čia sunkesnė dalis :B Bet skausmas ne nuo to, nes skauda dešinį šoną, o inkstas serga kairys. Labiau tikėtina, kad čia tas kepenų dalykas. 4 cm jau gal gali ką nors spausti :hmm: Negaliu ant to šono gulėt ir lengvas pykinimas nuolat. 

Restar, jaučiu Raubą turi galvoj. Man jis anginą operavo, bet specializuojasi nosyse. Labai fainas daktaras.  

Oi, simptomai tai nefainai skamba.

Tas pats gydytojas. Arba jo žmona. Tai jei nepavyks oficialiai rast laikų, teks per mezgėjas blato ieškot :).

Atsakyti

Dar galima eiti pas jį privačiai, bent jau anksčiau Baltijos Amerikos klinikoje jis dirbo. O tada jau pasiims į Santarą.

Katuk, pati žinai kaip nelengva malonumų atsisakyt :B​ 

Atsakyti

Vienus malonumus keičiant į kitus-lengviau :mirksiukas:  tik kad pasirinkimų sąrašas baigtinis.

Atsakyti

Nu ir jeigu jau kenčia gyvenimo kokybė, tai dėl sveikatos turbūt lengviau susimotyvuot kažką keist?

Ar ėjot, buvusios Kretoje, Samarijos tarpekliu? Ar verta? Dėl pliuso tai nenoriu, bet gal labai įspūdinga? Kokie dar subjektyvūs must see?

Atsakyti

Gramvousa paplūdymiai, Preveli vienuolynas, Matala. Apskritai, įvairūs laukiniai paplūdymiai, tik reikia apsižiūrėti, kad ežių nebūtų. Reikia žemėlapyje paieškoti vienos koplytėlės tarpeklyje.

Aš Samarijos tarpekliu nėjau. Griuvėsiuose nebuvom, tai irgi negaliu pakomentuoti.

Atsakyti

Man kaip kalnų mėgėjai Samarija pati gražiausia Kretos vieta. Ėjome trumpesnį marštutą, gal 6 km.

Atsakyti

Labas rytas  :4u:​ 

Atsakyti