Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas  :4u: 

Niuma kaip smagu, kad mezgimo muza gryzo pas tave  :wub: 

As vakar jau pries 9 buvau lovoj, tai ismiegojau apie 10 valandu, jauciuosi visai gerai  :D vyras dar miega, kas keista nes jam ir 5 valandu daznai buna gana  :D 

As dabar gryzus bandau pleda susinerti kiek atsilikau, bet LT pabaigiau viena kojine is praeito menesio, ir nuo pirstu galu iki kulno nusimezgiau sio menesio abi, jauciuosi gerai pamezgus per atostogas terasose kol vitamina D gaudziau  :D 

Mezgimo fronte drauge ieskojo kas i kompanija jungsis West'o kojiniu projekte dalyvauti. Pobudis panasus kaip su skara - nezinai kokios gausis, tai jungsiuosi, reiks tik siulu atsargu pasieskot (reik 1 pilnos sruogos 100 gr ir 3 mini po 20 gr)

Atsakyti

Niuma, smagu skaityt apie mūzą  :4u: .  Katuko irgi smagumai laukia. O koks čia naujas šuniukas, kieno, nauja info :).

Man su mezgimu - kablys kojinėj iš Zauberball, ir gražus, ir praktiškas dalykas. Apsirengiau naują bliuskę šiandien į Santaras ir galvoju, nafik tokius rūbus megzt, jeigu ne perfect... Geriau SH už kelis eurus ar net 50 ct nusipirkt bile kokią bliuskę ir tiek. Tai šiuo klausimu - krizė. Kaip ir nesu perfekcionistė, bet piktoka ant savęs, kad galėjau geriau, laiku paardyt ar ką. Gal ir spava tokia, kai viskas perdaug matosi. Moheroje tai dažnai netobulumai paskęsta pūke ir nelabai matosi, o čia grynas lygus šviesus vasarinis mezginys, viskas kaip ant delno...

Nu, ir šiaip, su ne per geriausiom nuotaikom kovoju, tai tik ta kojinė padeda kaip koks gelėbjimosi ratas. Vakar buvau pametus namie, tai jau kilnojosi arbatinuko dangtis  :B .

Šiandien 3 kartus į skirtingas gydymo įstaigas su vaikais, su vienu - visus  3 kartus. Pavyko vakar per fuksą gauti šiandienai registraciją pas žandikaulio chirurgę, tai gavau geros info ir nukreipimą, kur toliau. Vyrukas pasiryžęs būti tobulas ir viską operuotis - nosį, žandikaulį, nešiot breketus... Gerai, kad ne viskas iškart, tai pajuokavom, kad kol prieis iki tos žandikaulio operacijos pas Lietuvos žvaigždę, tai gal jau iš savo pinigų mokėsis... Liūdina tie netobulumai, bet kai pamatai vaikus ne kūdikius vežimėliuose, tai kažkaip sumažėjo tos nuosavos problemos.

Ir kaip netikėtai šalta ryte buvo, išlėkiau pusplikė...

Atsakyti
Šiaip galvoju, gal visos reabilitacijos man padėjo rankas atpalaiduot. Nes tikrai ilgai ir lengavi mezgu per dieną, palyginus su paskutinio pusmečio jausmais smile.gif
Gavau šiandien lininį kostiumėlį. Faina, nes idealiai tinka smile.gif Svarsčiau tarp žalsvo ir avietinio, bet žalių daug visokių suknelių ir bliuskyčių pirkau paskutiniais metais, tai sumąsčiau pakeist spalvas.
Papildyta:
Aga, aš irgi šiandien per mažai apsirengus. Pažiūrėjau, kad dieną bus 22, bet ryte- visai vėsu.
O dar mintyse pasidžiaugiau, kad gal antrą savaitę vaikštau vien su savo megztom bliuskytėm - trumpesnėm ar ilgesnėm rankovėm. Bet faina, kad ne į spintą tie mezginiai smile.gif
Papildyta:
Katukai, per TV - 'Elementaru'. Gal TV6? Tai kiek eina, tiek atsisuku senų serijų.
Atsakyti

As ir noriu vasariniu mezginiu, camisole mano kazkokia visai ne i tema gavosi, sunku man su tais vasariniais. Dabar jau galvoju reiktu prie mobio gryzt, nes pas mus oras kaip pavasari, is jo galim vel i rudeni sokt taip ir nesulauke vasaros  :D​ 

Atsakyti

A, Elementaru geras, bet žiūrėtas. Nebent pakartočiau,nes atmintis ne 100 proc :D 

Apie šuniuką nepasakojau???

Dukra (vilnietė) pasiėmė šuniuką iš prieglaudos. Jaunutį. Tiksliau, jaunutę kalytę. Tokią ilgakoję brunetę. Kola pavadino. Tai jau savaitė pas juos, pratinasi. 

Aš savo mezginių beveik nenešioju, kažkaip netinka man į ofisiuką. Tai nebent pernykštę pusmedvilnės palaidinę, labai ji man prilipus. Ir dar labai vykęs pilkas megztukas iš Liniukos perleistos maišytos medvilnės. Bet paskutiniu metu per karšta su juo buvo, tai gal ateity. Nu dar yra Nuala lino/medvilnės, bet tas oversaizas tai labiau laisvalaikiui

Atsakyti

Vėsus oras ir mane šiandien nustebino, bet aš visai ne prieš :D Svarbu, nelyja. Man blogiau, kai per karšta. Per karščius reik atostogų  :wub:

 

Užmačiau, kad britai turi mezgančios merginos skuptūrą Bridlingtone  :bigsmile:   :wub:  Ten visa istorija apie ją ir mezgimą yra. Gansey Girl.

 

Priedas  Lagaminai.jpg   143,87KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 20 birželio 2024 - 10:29

Lyg ir nesakei, arba aš nepamenu :). Beje, atmintis pastaruoju metu vėl ryškiai pablogėjo  :B . Sukandus dantis laukiu atostogų. Tiksliau, net jų nelaukiu, stresuoju, tik laukiu to stebuklo, kai atidūrus kitoj šaly kažkaip įvyksta persikrovimas, vėl sužiba akys. Pamenu pernykštį jausmą. Tikiuosi pakartoijimo :).

Granchesteris man patiko. Žinau, kad yra dar kažko nežiūrėto, bet neikaip neatsimenu, kur baigėm su vyru... Buvo faina kartu žiūrėt. Aš vakar pagaliau abiejų savo serialų (Ponių rojus ir Pažadas) prisivijau pabaigas per mediateką. Per kelionę vėl susikaups, grįžus galima bus ramiai žiūrėt ir megzt. Champagne cardigan megsiu visgi namie, nesiskraidinsiu. Bus kojinių atostogos :).

Atsakyti

As vakar pabaigiau Bridgerton, ar ziurejot kuri?  :bigsmile:​ 

Atsakyti

Aš žiūrėjau. gal paskutinio ne, reikia susikaičiuot :). Toks durnokas, bet mezgimui tinkamas :).

Atsakyti

Žiūrėjau seniai jau. Bridgerton. Berods du sezonai? Po to buvo Karalienė Šarlotė.

Atsakyti

Kaip nemėgstu kostiuminių filmų... Vienintelis kuris patiko tai Downtono abatija, nes tikrai įdėta pastangų į pastatymą.

Gavau KT rezultatus, vienas gerybinis auglys inkste, kitas kepenyse. Eisiu rytoj pas urologą, kaip čia gyvenimą toliau vest :B​ 

Atsakyti

Nu koks ššš.. Liniuka :4u: 

Gal tas nėr taip baisu? Lauksim išvadų

Atsakyti