Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kaip nenukenčia augalai??

tai dėl to ir "medžioja" juos, kad,bjaurybės, viską siaubia, kaip,pvz, Liniukos jurginus..

ar čia apie granules buvo kalba? :hmm:

Apie granules :) Bet nebūčiau tokia tikra, kad nukenčia išskirtinai tik šliužai, o kokiems sliekams arba šliužus lesantiems paukščiams – nieko. :unsure:

Atsakyti

kad nelabai paukščiai juos lesa...

nebent ežiukai kažkiek...užtat ir veisiasi, kai neturi priešų..

Ai, dar yra gi tos antys bėgikės, kur visas sraiges išrenka...Pernai jau žadėjau ieškoti, gal kas skolina :D , kad sraiges išrinktų   :oh:​ 

Atsakyti

Sveikos. Parazitus keiksnojat. Šliužai dar iki manęs nedaėjo, ir tuo džiaugiuosi. Mieste mažiau kažkaip jų. Nu bet Kurkliai..... nudobt juos visus, ir geriau ne po vieną....

Pagaliau įsikėliau paskutinįjį pleduką. Rodausi ir einu kombinezono ieškot, o tai gims vaikas, o aš nei nepradėjusi būsiu.

 


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramintas: 06 birželio 2024 - 20:15

Labas rytas  :4u: limfocitai pakrito sitam tyrime, tai manau baisiausia diagnoze turetu atkrist  :rolleyes: dar ne normose, bet nukrito nuo 5.45 iki 4.49 tai reik ieskot nuovargio priezasties, manau eisiu LT pasidaryt tyrimus issamesnius ir platesnius  :hmm:​ 

Atsakyti

MsuM, na džiugu bent tiek!  :4u:  Sėkmės tau surandant priežastį  :4u: 

Kaip vėsu šiandien ryte buvo :rolleyes:  Galvoju, ar pavyks man šiemet pajust vasaros nors kiek  :hmm:  Jau birželis prasidėjo, o aš kažkur vis dar ties žiema užstrigus :unsure: 

Daržas mano visai dar netvarkytas, baisu... Gal nebus dar vėlu agurką vieną kitą ir pomidorą pasodint :rolleyes:​ 

Atsakyti

Limit, iki joninių niekas ne vėlu. Pomidorų tik ankstyvesnių ieškok. Būčiau žinojus, kad reikia, savo būčiau atidavus tau, dabar teko kaimynei.

Atsakyti

Agurkus drąsiai, daigų dar pilna turguj. Kolegė pirko kaip tik šią savaitę. Tai matyt ir pomidorų dar yr.

Mano pomidorai tfutfu, atsigavo, bujoja (šiltnamy). Agurkai šiltnaminiai irgi jau mezga (daigus pirkau), o į lauką dar nepersodinau :D  planuoju šį savaitgalį, kai atšalo :D 

Užtat braškės arba brokuotos, arba gamtos sąlygos arba pati kažką ne taip padariau. Daigai šįmet kišti. Beveik visos pamirė, šaknys nenugraužtos, bet tokios kaip supeliję. O tos kur šiltnamy, tai plę, skruzdžių desantas, o kur jos ten ir amarai. Nebežinau net ką daryt...

Atsakyti

Tai va skaičiau, kad reikia visiems aplink vienu metu rinkti tas bjaurybes, nes kitaip tai beprasmiška. Pabandysiu tų nuodų padėliot.

Savaitė kosminė darbe. Korporacijos 5 dienų auditas, šiandien vasaros renginys. Pirmadienį antradienį dar vienas auditas. Nu taaaaip intensyviai :B

Va :rolleyes:

Priedas  Screenshot_20240607_164851.jpg   192,02KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Katuk, skruzdėms miltukų paberk. Dėl braškių. Buvau pirkusi Nojaus sėklose dviejų rūšių. Vienos rūšies visos neprigijo, kitos normaliai.  Nėra garantijos, kad ir tau nepakliuvo bloga partija. Be to galėjo ir pašalti. Maniškių žiedai nušali.

Atsakyti

Dar į šliužų tručijimo temą :D – gera akcija Žalioje stotelėje :bigsmile:  (tas pats nuodas, kaip Katuko minėtas, tik kito gamintojo):

https://zaliastotele...991-577262.html

Atsakyti

Liniuka labai jau oficialiai kaip vasaros šventei pasipuošus :). Vakar su dukterėčia vėl ilgai pliurpėm, tai žinojau, kad švenčiat :).

Atsakyti

Taigi tiesiai iš audito :D​ 

Atsakyti