Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

niuma, nu puiku, kad vasarą be lūžių pasitinkat  :4u:  O kad ilgai trunka, tai tikrai..

MsuM  :4u: 

O spaudimą savo anksčiau matuodavai? Ar būdavo pakilęs? Gal ir nuo streso gali būti  :hmm:  

Pulsas mano irgi šoka kadrilius, kai kokį tyrimą daryt reik :D

Atsakyti

Aš tai kaip kokia profesionali gydytoja :D 

Tai patarčiau paieškot dar ir autoimuninių ligų. Jos dažnai slepiasi po nežymiais bendro pobūdžio negalavimais, vienas iš pagrindinių požymių - nuovargis, o kraujo tyrimai, jei gerai pamenu, panašūs į MsuM. Tik čia vienkartinio greito tyrimo nepakatų turbūt, nes reiktų pirmiausia atmest visus kitus neaiškius uždegimus. Man asmeniškai tikrino ir nosį, ir plaučius ir moteriškus organus ir net grybelius naguose. Ir realiai konkrečios diagnozės neturiu - sisteminė jungiamojo audinio autoimuninė liga, nepatikslinta. Bet kažkoks ten autoimuninis rodiklis teigiamas. Ir vat kraujo tyrimukai tokie nuolat- kažkas ten su kraujo baltymais vis netvarkoj.

O vienas pagrindinių rodiklių, dėl ko ėjau ieškot ligų- nepasakomas nuovargis, ypač ryte.

Atsakyti

niuma, nu puiku, kad vasarą be lūžių pasitinkat  :4u:  O kad ilgai trunka, tai tikrai..

MsuM  :4u:

O spaudimą savo anksčiau matuodavai? Ar būdavo pakilęs? Gal ir nuo streso gali būti  :hmm:  

Pulsas mano irgi šoka kadrilius, kai kokį tyrimą daryt reik :D

paskutini kart pries kazkur 3 menesius matuotas standartas 120/80 neprikibsi  :D  bet tada dar nezinojau, kad limfocitai pakile  :rolleyes:  :D 

Katukai tikrai taip, reik aisku pirma atmesti gresmingiausias, vyras man ir sako, jei gydytis neplanuoji LT tai tie tyrimai tokie del savo sventos ramybes, nes gryzus nelabai cia juos uzskaitys, vistiek is naujo jie darytu, tik kad aiskint galetum gal kazka labiau jiem  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Dar į gydytojų temą. Šiandien išėjo kalba su viena kliente, tai labai rekomendavo, kam reikia, ortodontą - Egidijus Kirkutis. Iš Šiaulių lyg atvažiuoja į Vilnių. Eilės yra, bet kainos normalios. Tai va, gal kam prireiks ;)

Atsakyti

MsuM - kantrybės, ieškant priežasčių  :4u: , ir kad jos paskui būtų nesunkiai kontroliuojamos  :4u: . O tų priežasčių gali būti labai daug, katukas gydytojas gerai sako :).

Limit - labai tau dėkui  :4u: . Girdėjau vienur, kad pas ortodontus išvis sunku pakliūti šiuo metu bet kur,  mums, kaip suprantu, pavyko - gal ilgiau nei mėnesį su sūnum laukėm pas rekomenduotą dantų gydytojos kursiokę, tai kaip nieko. Bet gal bandyti reikės pas šitą užsiregitruoti. 

Atsakyti

MsuM, dar vienas medicininis spėjimas :D 

O dėl diabeto tikrinaisi?

Atsakyti

Nesitikrinau, mane isvis cia Uk biski erzina... vietoj to, kad paimtu ir normaliai visus tyrimus padarytu tai jie po biski tai ten tai sen  :rolleyes:  :D jau sesute juokesi sako o vel tu gryzai  :oh:  :ax: 

Del to ir galvoju LT pasidaryt tyrimus, gal kas turi atsiliepimu apie anteja? Maciau dabar akcija, Maxi + tyrimas moterims 350 euru kazkur, gal pasidaryt ir tiek, mazdaug zinociau tada pati link kur ko ieskot, nes cia su UK tai as ilgai dar ieskosiu manau  :oh: jei bus pakile sius mane jie pas hematologa, ten istirs, jei ne kraujo vezys tai ok labai smagu, bet kazkur tai vistiek beda yra, as neturiu jegu  :oh:  :oh:​ 

Atsakyti

Buvau pas gydytoją, pasiėmiau pati gal 4 siuntimus, tada dėl vyruko dantų, nosies, kraujo krešumo pasikalbėjau, vėl krūvelė siuntimų, o tada dar apie dičkio kraujo tyrimus paklausiau, tai nenudžiugino :(, dėl jo lėtumo irgi jau įtarinėjau skydliaukę, tai pasitvirtino, irgi siuntimai... Biškį nuliūdau, bet gydytoja "paguodė", pasakydama, kad apylinkėje pas ją bent keli jauni žmonės su beviltiškais vėžiais, ir susigraudino, ir susikeikė vienu metu (nesu jos tokios mačius), tai taip, galima džiaugtis, kad ne kas rimčiau... ir pati kitą savaitę visokius kraujus pridavinėsiu, rimtai patirs. Nenoriu nieko, kad rastų  :B .  ir silpna pasidaro pagalvojus apie tą krūvą siuntimų, kaip rasti laikus, tada suderinti grafikus, vienu žodžiu, na, bet kaip nors, kad tik tokios bėdos.

Šiandien likom namie su vieninteliu vaiku, ryt iki vakaro pabūsim išvis be nei vieno, bet tada jau pradės grįždinėti iš visų kelionių, praktikų. Chatoiškas toks laikotarpis, vis išlydėk, nupirk ko užkrimst kelionei, prižiūrėk, kad ko nepamirštų pasiimt, o paskui - skalbk kalnus drabužių grįžus :). dar ir darbe darbų kol kas nemąžta, bet gal šį penktadienį vėl sugebėsiu laisvą pasiimt kažkaip, jeigu neužgrius kas.

Atsakyti

segančioms ir sergančius slaugančioms   :4u:  :4u:  :4u: 

MsM,kiek planuoji būti Lietuvoje?

Jei bent kokias 10 dienų, jei pasiruošusi išleisti nemažai pinigų,gal tikslingiau užsiregistruoti pas  gydytoją kad ir mokamai konsultacijai,jau jis tikslingiau tyrimus paskirtų ir juos įvertintų,nes dabar pagal tąprogramą,mano supratimu,sudėta belenkiek tyrimų,bet ar jie visi prasmingi  :hmm: ,ir jei ras vieną/du nuokrypius,ką tada, kas verins,kiek tai svarbu/nereikšminga? 

tik su ta registracija vėl...Tie Antėjoje dirbantys irgi dalis tikrai suinteresuoti  dalyvauti įmonės akcijose... ( Turbūt esu pasakojosi apie patirtį su Lirema :) )       Tad registruočiausi( oficialiai ar nelabai) pas gerai žinomą šeimos gydytoją, jis skirtų tyrimus, juos pakomentuotų..Sukainuotų gal net mažiau nei tas Antėjos akcijinis paketas, bet bent šioks toks konkretumas būtų... O krūva tyrimų, tegu ir su Antėjos telefoniniu komentaru, man jokio aiškumo nesuteiktų..

Dar, mintis kilo - plaučių rentgeną seniai dareisi?

Atsakyti

segančioms ir sergančius slaugančioms   :4u:  :4u:  :4u:

MsM,kiek planuoji būti Lietuvoje?

Jei bent kokias 10 dienų, jei pasiruošusi išleisti nemažai pinigų,gal tikslingiau užsiregistruoti pas  gydytoją kad ir mokamai konsultacijai,jau jis tikslingiau tyrimus paskirtų ir juos įvertintų,nes dabar pagal tąprogramą,mano supratimu,sudėta belenkiek tyrimų,bet ar jie visi prasmingi  :hmm: ,ir jei ras vieną/du nuokrypius,ką tada, kas verins,kiek tai svarbu/nereikšminga? 

tik su ta registracija vėl...Tie Antėjoje dirbantys irgi dalis tikrai suinteresuoti  dalyvauti įmonės akcijose... ( Turbūt esu pasakojosi apie patirtį su Lirema :) )       Tad registruočiausi( oficialiai ar nelabai) pas gerai žinomą šeimos gydytoją, jis skirtų tyrimus, juos pakomentuotų..Sukainuotų gal net mažiau nei tas Antėjos akcijinis paketas, bet bent šioks toks konkretumas būtų... O krūva tyrimų, tegu ir su Antėjos telefoniniu komentaru, man jokio aiškumo nesuteiktų..

Dar, mintis kilo - plaučių rentgeną seniai dareisi?

10 dienu busiu, bet pas gydytojus nueit realiai tiek dienu negaleciau, turim jau reikalu/planu  :rolleyes: 

Va man ir tas tyrimas toks, jei turi kas paziuretu tai gerai, o seip tyrimas tiesiog tai kokia is jo nauda... as gi kaip ir turesiu pilna kraujo tyrima (ta full blood count pas mus vadinama) kuri pirmadieni dariausi, geriausiai tikrai turbut butu pas kazkoki daktara konsultacijai su tuo tyrimu kad bent paziuretu pakomentuotu, bet kur rast toki daktara kai as negyvenu ten daug metu  :hmm: uosviai ir privaciai nelabai vaiksto  :oh:​  

Atsakyti

tai čia pas mus turbūt -bendras kraujo tyrimas su leukograma..

O kur tavo uošviai gyvena? 

Gal jų gydytojas neprastas? 

Atsakyti

tai čia pas mus turbūt -bendras kraujo tyrimas su leukograma..

O kur tavo uošviai gyvena? 

Gal jų gydytojas neprastas? 

Taip toks, o kiti rodikliai buvo pries pora menesiu ziureti, nu viskas normos ribose buvo, apart tuos limfocitus  :oh: 

Gyvena Vilniuj, o ten jau ir aisku kainos vilnietiskos, kad ir kur nueisi  :lol: tai nesinori pinigu mest vien tam kad pasidaryt kazka kas realiai gali daugiau klausimu ir nerimo isaukt nei padet  :oh:​  

Atsakyti