Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas  :4u: 

Atsakyti

o šitą jo... kam tas uodegas reikai trumpint :hmm:  kaip ir ausis. dėl kažkokių higienos reikalų, ar dėl grožio?

ai, man tai išvis. dažnai darbe susiginčijam dėl šunų ir jų auginimo ypatybių. yra merginos, kurios labai myli šunis. bet augintų tik veislinius. bute.

nu man tai atrodo kažkaip panašiai į gyvūnų kankinimą. į lauką išeiti tik pagal grafiką. turi būti sterilus ir gražus, t.y. žmogus sprendžia, kas tam šuniui naudinga ir gerai. ir būtinia mokėti didelius pinigus, nes ta veislė išgryninta, žinai ko laukti, koks charakteris, koks elgesys ir panašiai. ir dar įdomus dalykas, kad nekondicinius veislinius kai kurie užmigdo, t.y. tiesiog naikina.

nu žodžiu, man kažkaip tai visai nepanašu į gyvūnų apsaugą ar kaip ten vadinasi. elgiamės su gyvūnais taip, kaip reikia mums, o ne kaip geriau jiems.

va.

laba diena

noriu megzti :B

Atsakyti

As ta beuodegi turejau pries gerus 25 metus. Dabar uodegos nebetrumpinamos.

Kita vertus, man kur kas baisiau yra kudikiu apipjaustymas, tik va kazkaip nesigirdi, kad kas nors del to kovotu.

Mano žinios apie šunis tikrai pasenę, apie tuos žiaurumus girdėjau prieš 15m. Tai džiugu, jei dabar yra kitaip :)

O dėl kūdikių pritariu. Bet vėl gi, tai tik mano nuomonė. Nes religiniai įsitikinimai žmonijoje žiauriai stiprūs, o jei dar pasirodo mokslinių straipsnių, kad tai naudinga kažkur, tai iš vis mažai šansų pakovot :( nes įrodyta, kad apipjaustyti berniukai ženkliai rečiau serga šlapimo takų (tame tarpe ir inkstų) infekcijomis.

Atsakyti

o šitą jo... kam tas uodegas reikai trumpint :hmm:  kaip ir ausis. dėl kažkokių higienos reikalų, ar dėl grožio?

 

ai, man tai išvis. dažnai darbe susiginčijam dėl šunų ir jų auginimo ypatybių. yra merginos, kurios labai myli šunis. bet augintų tik veislinius. bute.

nu man tai atrodo kažkaip panašiai į gyvūnų kankinimą. į lauką išeiti tik pagal grafiką. turi būti sterilus ir gražus, t.y. žmogus sprendžia, kas tam šuniui naudinga ir gerai. ir būtinia mokėti didelius pinigus, nes ta veislė išgryninta, žinai ko laukti, koks charakteris, koks elgesys ir panašiai. ir dar įdomus dalykas, kad nekondicinius veislinius kai kurie užmigdo, t.y. tiesiog naikina.

nu žodžiu, man kažkaip tai visai nepanašu į gyvūnų apsaugą ar kaip ten vadinasi. elgiamės su gyvūnais taip, kaip reikia mums, o ne kaip geriau jiems.

 

va.

 

laba diena

 

 

noriu megzti :B

apie sunis pasirasau po kiekvienu zodziu. Nors maziukas koks gal dar ir bute tiktu.

Net katinas, kuris puse dienos miega sienom eina, kai Mantas po keliu dienu gryzta, o jei viena paliekam savaitgaliui, tai para atsigint jo negaliu ir as - visur kartu ir salia, o suniui man atrodo bendravimo daug daugiau reikia...

 

Sveikos

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 09 birželio 2017 - 08:36

apie sunis pasirasau po kiekvienu zodziu. Nors maziukas koks gal dar ir bute tiktu.

Net katinas, kuris puse dienos miega sienom eina, kai Mantas po keliu dienu gryzta, o jei viena paliekam savaitgaliui, tai para atsigint jo negaliu ir as - visur kartu ir salia, o suniui man atrodo bendravimo daug daugiau reikia...

Sveikos


net ne tai kad bendravimo. šuniui reikia judėjimo, aktyvumo, o kur ten bute jo rasti. o dar kai visą dieną dirbi, ryte 5 minutes išvedi, vakare kokią max valandą. ir viskas.

dėl apipjaustymų, tai čia jau religiniai reikalai.....su religija kovoti biškį sudėtinga, ypač jei esi visai kitoj religijoj. gal inet ir karai dėl to kilti....

Atsakyti

labos :) dėl šunų sutinku su katuku visai

o va dėl apipjaustymo kartais norėčiau tai religijai priklausyt, nes deja yra toj srity problemų vaikiui, jau viena operacija daryta, reik daryt vėl ( iš pradžių fimozė, plius priaugę ten viskas, atkabino kai buvo 3 m. vėl priaugo, vaikui stresas, operaciją reikia kartot :( )

Atsakyti

Dėl to aktyvumo tai gali ir bute gyventi ir su šunim nemažai  užsiimt, o gali šunį kieme pririštą laikyti visą gyvenimą ir įsivaizduot, kad jam laisvė, nes lauke gyvena. Čia dažnai mūsų tėvų kartos  žmonės taip mano. Mano tėvas man nuolat prikaišioja, kokie mes kvaili, kad šunį  įsigijom, kaip tą šunį kankinam uždarytą. Va kaime tai šuniui laisvė. Nors iš tiesų tai  kaime šuo visą gyvenimą pririštas su retom išimtis, kai paleidžia palakstyt ir visas kontaktas su juo - pašėrimas. Taip, mūsiškė ne tiek daug to laiko lauke praleidžia palyginus, bet ji  bent jau kai yra kas namie mėgaujasi kontaktu ir tame lauke vis tiek aktyviau būna, nei pririštas šuo. Be to turiu nuolat savo tėvui priminti, kad nei aš to šuns norėjau, nei įsigijau, bet jis vis tiek mane prie progos graužia. :)

Nors nesu šunų mylėtoja, bet besidomėdama jais po Lunos atsiradimo, atradau nuostabią šunų augintoją, kuria labai žaviuosi. Nors ji pati išprotėjusi  dėl šunų, bet turi labai sveiką požiūrį į šunis ir kitus žmones, jos pasisakymai labai informatyvūs ir neįžeidžiantys. Ji supermamose vadinas zay, o jos vailsynas "Laukinė vilkauogė".  Tai va, ji su visais šunimis ir bute gyvenusi ir dabar name, bet šunys kambary gyvena.

https://www.facebook...45659252176837/

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 09 birželio 2017 - 09:17

Kerpena, sutinku ir dėl kaimo šunų. nors kai voljere nemažam gyvena, tai dar pusė velnio su tuo judėjimu.

bet aš greičiau nepatenkinta ne pačiu šunišku gyvenimu, o garsiu deklaravimu, kad, va kaip mes rūpinamės gyvūnais, t.y. šunimis, kokias puikias sąlygas jiems sukuriam. ir dar tas įsitikinimas, kad tik veislinis šuo yra pats geriausias.

 

apskritai, kokia šuns funkcija? būti draugu, sargu? nu spėju, tikrai ne puošmena.

 

dar. dėl tų, kurie augina šunis. nesvarbu kur, bute ar name. tokie vat kaip tavo paminėta, taigi ji užsiima  su tais šunim, nelieka tie šunys vienišauti visą dieną.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 09 birželio 2017 - 09:31

šiandien mezgančių nebus?

turiu biškelį darbo skuboto, bet noriu paveizęti visokių dryžuotų palaidinių. jei kas eis pasikuisti, tai užsisakau kelis vaizdelius :D

Atsakyti


apskritai, kokia šuns funkcija? būti draugu, sargu? nu spėju, tikrai ne puošmena.

O kodėl ir ne puošmena? :D

Draugaut gal geriau su žmonėm, o sargauja tegul signalizacija :lol:

O jei rimtai, tai manau, kad bet koks gyvūnas namie yra rūpestis, o aš sąmoningai papildomų rūpesčių sau neieškau ...

Atsakyti

as vakar dryzuotu  palaidiniu norejau . nu nes radau palovyje pries simta metu uzsakymams pirktu maxi  likuti dvieju spalvu.  issitraukiau. ir nert pradejau su kabliu . tik beneriant mintys list pradejo, kad gi gal reiks po ta palaidine kokia  dar maike vilktis, o tai jau dviguba siluma vasarai ...

Atsakyti

O kodėl ir ne puošmena? :D

Draugaut gal geriau su žmonėm, o sargauja tegul signalizacija :lol:

O jei rimtai, tai manau, kad bet koks gyvūnas namie yra rūpestis, o aš sąmoningai papildomų rūpesčių sau neieškau ...

puošmenai užtenka pliušinio žaisliuko

Atsakyti