Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kapseika kelnes pametė :hihihi: skamba dviprasmiškai

 

Kas pas mane gero? Turbūt viskas gerai, tik pasakot nėr ką.

 

Beje, man prabangių siūlų pirkt negalima. Nedrįstu pradėt megzt, kad nesugadinčiau :D reikia tobulo recepto :rolleyes:

 

Apie tą liemenę Restar dar norėčiau replikuot. Aš planuoju ją nešiot kaip lengevesnį švarko variantą, ir netgi realiai ant eilinių baltų marškinėlių Pvz taip ir taip ir anaip.. tai nemanau, kad čia reik kažkokio ypatingo stiliaus, visai įsivaizduoju Restar deriniuose...

 

Priedas  Screenshot_20240520_135239_Pinterest.jpg   176,84KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240520_135256_Pinterest.jpg   278,68KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240520_135355_Pinterest.jpg   133,18KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  Screenshot_20240520_135413_Pinterest.jpg   323,77KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Geras! Gal visai ir man tokios liemenės reik :D Tikrai niekad nebūčiau pagalvojus :D

Atsakyti

Gegužė Lietuvoje - rojus žemėje  :wub: . Ryt atbūsiu dar vieną išskirtinį renginį Trakuose ir įsijungs lengvesnis režimas - mačiau, kad reiks susiplanuot papildomas nedarbo dienas - bandysim išeit į 4 dd režimą :yahoo:​ .

Buožės. :beee: O tai čia jau su visam gal toks pažangus 4dd režimas :bigsmile: , ar tik vasaros sezonui?

Atsakyti

 

  pridubliavo...

 

Tokios liemenės ir aš noriu..bet pirma noriu pasimatuoti, nes nesu tikra, kad ant mano meškučio figūros ji gerai atrodytų ..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 20 gegužės 2024 - 17:07

vilmak, o rododendrai jau peržydėjo, kad tik kitais metais planuojat lankyt? Ar šiaip po vieną objektą kasmet? Galvoju, būtų faina, niekad nebuvus.

Kažkada Brėmėne ėjom link to mokslo centro pėškom ir aptikom didelį rododendryną :wub: nebuvau mačius tokių gigantiškų. Nuostabus vaizdas  :wub:

 ne,neperžydėjo,Babitėje rododendrai tik pradeda žydėti, dar ne visi žydi, kitą savaitgalį gal būtų pats tas...

bet mūsų kitas savaitgalis užimtas, o dar sekantis- jau dirbamas, tai šiemet jau ir nebus kada..

bet labai noriu ten..

Atsakyti

Kapseika, žinutę pamačiau. Šią savaitę kurį vakarą persiųsiu.

Atsakyti

Pas mus darbe 4 dd savaitė jau porą mėnesių kaip oficialiai įteisinta. Bet tai toks šūdas, neva va kokie mes geri, sudarom sąlygas, o realiai pridėta ten tiek visokių niuansų ir suvaržymų, kad per tuos kelis mėnesius neatsirado nė vienas norintis pasikeisti savo darbo sutartį.

Apėjau savo daržą, labai nudžiugino jau ne vien šiltnamyje, bet ir lauke raudonuojančios braškės, žydinčios bulvės, jau porą užmegztų agurkiukų, su pastaraisiais teko gerai pavargti, vis kažkokie gyviai tik sudygusius nuvalgydavo, kad nė ženklo nelikdavo. Aišku per kelias dienas apžėlusios bulvės, bei pasirodęs koloradas visai nenudžiugino...

Bet šiandienai jau ūkio ir užteks, einu susisuksiu siūlus į kamuoliuką iš gijos. 

Katuko parodyti liemenės pritaikymo variantai tokie geruliai.

Beveik iki reikėjimo. Nors gerai pagalvojus kažkokią gal net turiu. 

Atsakyti

Katuk, labai gražūs deriniai. Ir vis tiek ant savęs neįsivaizduoju, nes nenešioju aš nieko stilingo, net baltų marškinėlių neturiu, nieko doro neturiu, ir nereik. Kai karšta - nieko nereikia, kai šalta - neužtenka liemenės. Sakau, nestilinga aš :B .

Buožės. :beee: O tai čia jau su visam gal toks pažangus 4dd režimas :bigsmile: , ar tik vasaros sezonui?

Režimas vadavimuisi nuo nupušimo/persidirbimo. Vasarą pas mus ramu ir ji skirta atsigavimui. Tai oficialiai galėsiu net pašto netikrint. Jokių sutarties keitimų nebus :).

Persibendravus,  persilaksčius, atbuvus paskutinį grand renginį. Liko tik 3 smulkesni dar...

Atsakyti

Analogiškos formos megzta liemenė: :) 

https://www.instagra...Tk1Y3FvaXlkdjJn

Atsakyti

Gal galit kuri dar kartelį pasidalint ta IG nuoroda, kur nesiraitantis kraštelis mezgamas imant akį iš prieš tai buvusios eilės?  :4u: 

Buvau kaip ir išsisaugojus ir nerandu  :unsure: 

Buvau šiandien akis pasitikrinti privačiai šalia darbo. Po šimto metų to paties minuso turiu suprastėjimą beveik vienu vienetu ir priedo dar astigmatizmą gavau :blink:  :rolleyes:  Tas tai nežinau, iš kur atėjo :rolleyes:​  matyt, amžius.

Atsakyti

Limit, gaudyk:

https://www.instagra...DkwcWQ2MnF2NA==

Atsakyti

Ačiū!!! :oro_buckis:  :oro_buckis:  :oro_buckis:​ 

Atsakyti